M.A.C., Prep + Prime, CC Colour Correcting Loose (Puder sypki korygujący do twarzy)

Produkt wzbogacony o formułę korygującą kolor. Transparentny efekt, wygładza linie i niedoskonałości. Drobno zmielony puder jest lekki, wygładzając skórę nadaje jej jedwabisty efekt. Jednocześnie zmniejsza błyszczenie się w ciągu dnia. Idealny do poprawek.
Dostępny w 4 kolorach:

kryjące, rozświetlające
Krycie
lekkie

Idealny

Recenzja dotyczy koloru Adjust. Używam nakładając na podkład, aplikując pędzlem.

Puder jest drobno zmielony, łatwo go aplikować dużym pędzlem. Wydajność typowa dla tego rodzaju produktów. Jego największą zaletą jest trwałość - bez poprawek daje radę przez cały dzień! Ukrywa niedoskonałości i nie podkreśla suchych skórek. Matuje, ale nie wysusza. Trochę ciemnieje na buzi - nie na tyle, by cera była nienaturalnie ciemniejsza od szyi i reszty ciała, ale wystarczająco, by twarz wyglądała na zdrowszą i bardziej rozświetloną.

Mój hit. Na pewno po zużyciu ponownie wpadnie do koszyka.

Niby bardzo dobry ale...

Właśnie skończyłam całe opakowanie tego pudru sypkiego i w sumie jest prawie rewelacyjny ale...

no właśnie to ale to kolor. Bardzo chciałam kolor żółty. mam cerę mieszaną, z rozszerzonymi mocno porami, dość czerwowo- różową. zbijam to podkładami w żółtej tonacji. Nie było akurat tego koloru i chciałam iść do innego MACA ale pani polecila mi kolor adjust brzoskwiniowy beż. nie bardzo byłam chętna ale w końcu dałam się przekonać ;)

produkt jest:
-bardzo drobno zmielony (za co ogromny plus)
-zgrabne nie z aduże opakowanie
-bardzo duże dziurki przez co wysypuje się zbyt często bardzo duzo produktu
-jeśli chodzi o pylenie - pyli średnio w granicach normy
-ładnie maskuje drobne linie, pory
-buzia wygląda na optycznie łagodniejszą, bardziej świeżą
-długo sie utrzymuje
-nie podkreśla suchych skórek
-nie wysusza buzi

niestety kolor tak jak myslalam byl kompletnie nie dla mnie
-po pierwsze przyciemnial mi podklady czego nie lubie
-po drugie moja twarz robila sie zbyt dziwnie brzoskwiniowa i oddzielala sie dosc znacznie od szyji
-ten kolor adjust ma sprawiac ze buzia bedzie wygladac na mniej zmeczona - tu sie zgodze ale dysproporcja kolor niekoniecznie dobrze wygladala

ogolnie daje 4 gwiazdki. mysle ze moge wrocic do tego produktu ale tylko do kolor zoltego.

Edit: kupilam kolor zolty. I stwierdzam ze to strzal w 10!! Buzia jest piekna, wygladzona zmatowiona na dlugo. Nie widac suchych skorek jest super :) i kolor bardzo delikatnie niweluje podklad ktory nie przykryl wszystkich zaczerwienien. Na pewno kupie kolejne opakowanie.

Używam tego produktu od: grudzien 2014
Ilość zużytych opakowań: 1 kolor adjust

Świetny

Mam kolro zólty neutralize i odkąd go zaczełam uzywac, klasyczny biały pre+prime poszedl w odstawkę, a także wszytsko inen sypkie :]
Jestem bardzo zadowolona z teg pudru.
- jest drobno zmielony, co jest dużym plusem, generalnie chcialam kupić prasowany, ale w salonie polecony mi sypki i bardzo jestem za to wdzięczna
- zołc rzeczwywiście delikatnie neutralizuje zaczerwienia, ale nie nalezy oczekiwać, ze je przykryje, wtedy najlepiej dokupić takąz sama baze, efekt będzie lepszy
- bardzo ładnie wykańcza makijaż
- przedłuza trwałosć podkładu, sprawia ze dłuzej wygląda świezo na buzi
- minimalizuje ilośc poprawke w ciągu dnia
- jest wydajny
- wspólpracuej w sumie z kazdym podkładkem (pprzynajmniej u mnie)
- cena też dosyc przyjazna

Generalnie planuję kupno jeszcze jakiegoś koloru.