Astor, Seduction Codes, No 1 Volume & Definition Mascara (Tusz zwiększający objętość rzęs)

Pojemność 10,5 ml

Astor Seduction Codes Mascara - zmysłowy Tusz do rzęs dla objętości i precyzji. Równowaga między siłą uwodzenia a delikatnością. Szczoteczka przypominająca gorset złapie każdą rzęsę nadając jej objętość.

niewodoodporne
Efekt
pogrubiające
Szczoteczka
z włosia

Lubię go

Całkiem miły tusz, za cenę promocyjną jak najbardziej OK.
Już w sklepie zauważyłam, że fikuśna złota naklejka z większości sztuk rozpoczęła odklejanie, a do tego na niektórych naklejona była bardzo krzywo, co totalnie rujnowało efekt "luksusu", jaki ta ładna, złota naklejka miała wywoływać. No cóż, wybrałam egzemplarz z najmocniej i najrówniej przytwierdzoną naklejką i przez ten miesiąc używania jeszcze nic złego ją nie spotkało. Na rzęsach daje ładny, przewidywalny efekt, odbija się tylko troszkę- nie mogę powiedzieć, że wcale, ale mniej niż używane przeze mnie wcześniej m.in. maybelline. Kolor jest głęboko czarny, pod koniec dnia zdarza mu się lekko rozmazać. Jak na razie jest moim KWC wśród tuszy, ALE poszukiwania dalej trwają i mam nadzieję znaleźć jeszcze lepszy,

Ilość zużytych opakowań: Kończę pierwsze

Dobrze pogrubia i wydłuża rzęsy. Ma dobrze wyprofilowaną szczoteczkę, dzięki której tusz nakłada się łatwo. Daje mocny i wyraźny kolor na rzęsach.

bardzo dobry

Od razu nadmienię, że naturalnie mam bardzo ładne rzęsy, także nie jestem bardzo wymagająca jeśli chodzi o tusze. Zawsze jednak zalezy mi na tym, żeby tusz je podkreślił, a nie posklejał i porobił grudki.

+pogrubienie
+podrkęcenie
+rozdzielenie
+opakowanie
+cena
+dostępność
+wydajność

przyzwoicie za rozsądną cenę

Sięgnęłam po niego na promocji, bez większych oczekiwań.
Bardzo przyjemnie mnie zaskoczył.
Mimo stosowania w środku lata, przez 8 godzin nie odbijał się, nie spływał ani nie osypywał.
Gdy był świeży nie sklejał zbytnio rzęs.

Z minusów należy uwzględnić fakt, że po paru tygodniach za bardzo zmienił konsystencję, zaczął sklejać, tworzyć grudki i odbicia.

Duża szczoteczka jak na mój gust mało precyzyjna, utrudnia malowanie.

Używam tego produktu od: wakacje 2014

ZAWSZE DO NIEGO WRACAM! :)

Jest naaajlepszy. Po prostu. O ile potrafi sie poslugiwac tak duza szczoteczka - niektorym sprawia to problem. Dla mnie jest to plus!

*Szczoteczka - duza i nieporeczna na pierwszy rzut oka, a potrafi zdzialac cuda. Pieknie pogrubia, zageszcza, a nawet i wydluza rzesy! Daje rewelacyjny efekt! Warto sie z nia troche pomeczyc i nauczyc aplikowac nia tusz na rzesy.

*Trwalosc - troszke sie osypuje, jak znaczna wiekszosc tuszow

*Wydajnosc w normie

*Cena ok - mozna czesto trafic na promocje

*Opakowanie - czasem odkleja sie ta "zlota powloka" co niekorzystnie wplywa na wyglad opakowania (a ze jestem estetka, musze odjac za to *)

Czasem cos mnie podkusi i kupie jakis inny tusz… Uzywam jeszcze ewentualnie jeden od yves rocher, ale generalnie ten uwazam za najlepszy jaki mialam. :)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: sporo

w końcu ASTOR się postarał

Tusz udało mi się wygrać, sama pewnie nigdy bym po niego nie sięgnęła bo nie lubię marki ASTOR.
+ opakowanie - bardzo miłe dla oka, zwraca uwagę
+ konsystencja - ani za suchy, ani za mokry - w sam raz
+ bardzo ładnie zagęszcza i lekko wydłuża rzęsy
+ nie osypuje się, wytrzymuje spokojnie cały dzień
+ mimo, iż nie ejst wodoodporny, to spokojnie wytrzyma mżawkę

- /+efekt nie ejst jakoś mocno spektakularny,

Pewnie jeszcze do niego wrócę gdy będzie w jakieś dużej promocji

Używam tego produktu od: już nie używam

czemu nie ;-)

Ten tusz jest poprawny, przyznam, że spodziewałam się czegoś więcej, ale trzeba przyznać, że:
- nie rozmazuje się
- nie kruszy
- nie odbija się na powiekach
- nie uczula
- nie skleja rzęs
- jeśli trochę popracujemy szczoteczką daję efekt wyraźnych rzęs
więc, nie jest źle. Na co dzień polecam.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze 10.5 ml

taki o

Spodziewałam się czegoś lepszego po marce Astor, aczkolwiek nie był najgorszy... szczerze mówiąć to tusze w przedziale cenowym 15-20 zł sprawdzają sie podobnie jak ten. nienajgorszy ale szału nie było, że tak powiem :)

Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

Sama nie wiem

Hmmm... jest dobry, bo:
nie kruszy się
malowane rzęsy nie odbijają się pod linią brwi :)
delikatnie podkreśla
nie skleja
całkiem fajna konsystencja
szczoteczka jest ładnie wyprofilowana
cena nie jest wygórowana (promocja 18 zł)
ładne opakowanie

Jednak czegoś mi w nim brak, a mianowicie:
gdy chcę uzyskać efekt mocniejszego "firankowego", wieczorowego spojrzenia jest to utrudnione, gdyż za duża ilość kosmetyku wygląda tandetnie i bardzo źle.
Po dłuższym stosowaniu również konsystencja robi się mało ciekawa- gęsta z grudkami (większość tuszy ma tę wadę)

Można go wypróbować, ale w promocyjnej cenie ;)

taki sobie

Ten tusz, tyle że niebieski kupiłam w rossie na przecenie, za dwie dyszki. Miał być niebieski, a jest bardziej granatowy. Ten granat oczywiście widać tylko na słońcu. Generalnie za taką cenę nie spodziewałam się cudu, jest to mój pierwszy jakikolwiek tusz, ale wydaje mi się, że jak miał być niebieski to powinien być niebieski. Jak na 20 złotych jest całkiem nieźle. Aby pomalować rzęsy, nadmiar tuszu musiałam wycierać o chusteczkę, przy pierwszym użyciu musiałam rzęsy rozczesywać, ale w następnych dniach było już lepiej. Co do opakowania nie mam zastrzeżeń, jest całkiem ładne, ale z pewnością mogę się przyczepić do szczoteczki. Nie jest tak wygodna jak mogłoby się wydawać, przynajmniej ja miałam problemy z malowaniem rzęs w wewnętrznym kąciku oczu. Jak nałoży się kilka warstw, w miarę umiejętnie, to rzęsy są dłuższe i trochę pogrubione, po prostu jak ktoś ma długie rzęsy jak ja, to trochę zaakcentowane.

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Słabo, słabiutko...

W drogerii skusiło mnie oczywiście opakowanie - ciekawe, estetyczne, rzucające się w oczy... po prostu ładne. Wrzuciłam tusz do koszyka i zadowolona wróciłam do domu.

Niestety... czar prysnął w momencie, w którym dotknęłam szczoteczką moich rzęs. Tusz sklejał rzęsy niemiłosiernie i dodatkowo ani ich nie wydłużał, ani nie podkręcał. Po prostu jedna, wielka katastrofa.

Dawałam tuszowi szanse kilka razy w lekkich odstępach czasowych - cały czas to samo wrażenie.

Cena w porównaniu do jakości? Niepoważny żart...

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe, nie byłam w stanie skończyć

słąbiutko

Kupiłam po raz pierwszy i ponownie tego błędu nie potwórzę.
Opakowanie jest estetyczne, szczoteczka sprawia wrażenie wygodnej do aplikacji i na tym koniec plusów.
Tusz bardzo oblepia rzęsy, tworzą się grudki, jest mało wydajny. Nie zaważyłam jakiegokolwiek efektu "niesamowitej objętości i koronkowej precyzji". Dodatkowo brudzi powieki.
Pieniądze wyrzucone w błoto. Nie polecam.