Bell, Creamy & Shine Lipstick Butter (Kremowa pomadka w kredce)

Bell, Creamy & Shine Lipstick Butter (Kremowa pomadka w kredce)

Formuła pomadki typu „masło” gładko się rozprowadza, pozostawiając na nich kremową warstwę lśniącego koloru. Specjalny mix składników nawilża, uelastycznia i zmiękcza skórę warg. Lekka konsystencja nie zostawia smug. Dostępnych jest 7 odcieni.

nawilżające, kryjące
Efekt
transparentne
w kredce

Fajna...

Oceniam kolor 07
Pomadka jest naprawdę fajna...
Nawilża, nie podkreśla suchych skórek, jak na kredkę nabłyszczającą jest naprawdę trwała... do tego super zapach.

świetny gadżet

Kupiłam na większej promocji za 10 zł w Hebe - odcień 04, cukierowy róż, choć było jeszcze kilka innych, które mi wpadły w oko.
Ta pomadka jest rewelacyjna - to połączenie masełka pielęgnacyjnego do ust z błyszczykiem. Daje delikatny efekt, schodzi równomiernie. Pięknie wygładza, nawilża usta. Nie podkreśla skórek, wręcz przeciwnie, niweluje je swoim odżywczym działaniem. Ma przyjemny, owocowy zapach. Używa się jej z wielką przyjemnością. Nadaje lekki kolor i połysk ustom.
Na pewno jeszcze skuszę się na inne odcienie - pudrowy róż, brzoskwinka wpadająca w nude, i ostry Barbie-róż.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

zakochałam się w niej

Jest to moja pierwsza taka szminka- w kredce/kremie.
Delikatnie nawilża usta, nadaje ładny odcień ( mam nr.6) można spokojnie nakładać bez pomocy lusterka. Bardzo przyjemnie się ją nosi :)

+ lekka
+ ładne kolory
+ nawilźa/ nie wysucza
+ równomiernie się ściera

minusów na razie nie znalazłam

fajna

Posiadam odcień 02, brzoskwinię wpadającą w róż. Od razu polubiłam tą pomadkę za kolor, świetną kremową konsystencję i owocowy zapach. Bardzo przyjemnie nosi się ją na ustach, trwałość w miarę w porządku jak na kosmetyk tego typu.
Po kilku dniach testowania wybrałam się po inne odcienie, ale nic nie spodobało mi się tak jak nr 02, który na pewno kupię ponownie.
Polecam.

Ilość zużytych opakowań: jedno w użyciu

swietna

Jest to swietna pomadka w kredce, ktora dlugo utrzymuje sie na ustach, ma swietna pigmentacje, nie wysusza ust Przy nakladaniu mamy wrazenie ze nakladamy maselko na usta Jestem posiadaczka loloru 05 cudowna fuksja

Używam tego produktu od: tygodnia