Yves Saint Laurent, Tatouage Couture Liquid Matte Lip Stain (Matowa pomadka w płynie)

Bardziej matowa, bardziej intensywna, wyniesiona na absolutnie ekstremalny poziom – przełomowa formuła zapewnia znakomity efekt kolorystyczny oraz niewyczuwalne wrażenie naturalnie nagich ust.

Intensywnie nasycona kolorem, osadza się na ustach naprawdę cieniutkim woalem. Od rana do wieczora i znów aż do rana, Tatouage Couture pozostawia po sobie nadzwyczajny, trwały ślad.

Pocałunek składany na ustach przez ukośny aplikator gwarantuje niezwykle trwały kolor. Nowatorski aplikator zapewnia hedonistycznym wielbicielkom tatuażu intuicyjną precyzję i umożliwia kontrolowaną aplikację z profesjonalizmem wizażysty, aby kształtować i konturować uwodzicielskie wypukłości ust.

Wypisany atramentem, zaprezentowany w nowym oszronionym flakoniku. Elegancki, wystrzałowy, niezwykle nowoczesny i graficzny design pozwala przelotnie ujrzeć odcień w swoim wnętrzu. Zobacz, ale nigdy nie poczuj – on stanie się Twoją obsesją.

kryjące
Efekt
matowe
w płynie

Elegancka klasyka

Kolor szminki to zdecydowana klasyka czerwieni. Niezwykle elegancka, wpadająca w chłodne tony, po prostu idealna. Trwałość pomadki jest również imponująca.

ale jakość!!!

Pomadki YSL lubię bardzo bardzo bardzo. Zawsze mają ładne opakowania i kolory. Widać , że są to kosmetyki z górnej półki.
Mimo, że jest to matowa pomadka o przedłużonym działaniu nie wysusza ust. Jest bardzo komfortowa i tzryma się mega długo.
cudo

Ulubieniec <3

Co to dużo dodawać, to moja ulubiona pomadka! Opakowanie jest poręczne, eleganckie i solidne. Apilkator ma dosyc nietypowy kształt, ścięty w taki sposób, że nakładanie pomadki jest nawet łatwiejsze! Kolor to piękna, klasyczna, intensywna czerwień. Pomadka utrzymuje się długo, nie tworzy skorupy, nie wysusza ust. Jest bardzo trwała, zjada się naturalnie i równo od środka.

super

Mastowa pomadka w płynie Yves Saint Laurent jest mega wydajna, jedna z moich ulubionych pomadek. Szybko zasycha na ustach i pozostaje bardzo długo na ustach, jest wydajna i wystarcza na bardzo długo

Najlepsza szminka <3

Najlepsza szminka,którą znalazłam całkiem przypadkiem. Jako jedyna z matowych szminek nie wysusza ust. Kolor pomadki nie schodzi z ust podczas buziaków w policzek , a nawet podczas jedzenia. Aplikacja jest bardzo przyjemna, innowacyjny aplikator jest specjalnie wycięty pod kątem co ułatwia idealną aplikację. Wygląd pomadki jest bardzo klasyczny, elegancki jak na YSL przystało. Jestem bardzo zadowolona z efektu.

Nie do zdarcia

Nie będę sie rozwodzić. Pomadka jest trwała mimo, że odbija się na szklance, kolor (mam nr 16) bardzo twarzowy, w miarę bezpieczny, lecz to jeszcze nie mój ideał. Aplikator jest bardzo przyjazny, dozowana jest odpowiednia ilość produktu. Konsystencja pomadki jest bardzo ciekawa, taka wodnista. Nie mam innego wyjścia - muszę polecić.

Mój absolutny must have!

Jestem fanką szminek, szczególnie matowych oraz trwałych, natomiast nie mogą one przesuszać ust. Ta szminka jest idealna! Przetestowałam już ogromną ilość szminek, pomadek... YSL jest bez wad. Począwszy od eleganckiego, ultraklasycznego opakowania do formuły, trwałości oraz efektu. Warta wydania każdych pieniędzy.

Perełka.

Zasadniczo nie znoszę używać matowych pomadek, gdyż tragicznie mnie postarzają. Tym nie mniej ciągle daję się nabrać na zachwyty różnych jutuberek nad szminkami kolejnych marek rzekomo naj no i zawsze jestem załamana, że na moich ustach to jakoś jednak inaczej wygląda, no tragicznie albo tylko źle jest. Może ja mam jakieś inne te usta? Cóż, fakt faktem, że niestety byłam przekonana że nie trafię na matową szminkę która będzie OK,, tylko będę je katalogować w kolejce pod kątem która wygląda mniej sucho i mniej rodzynkuje mi usta po 2 godz noszenia . A tu taka niespodzianka. Nareszcie trafiłam na Ysl. Pomadka, matowa a jakże, rzadka jakby wodnista, jest bardzo trwała ale nie jest mur betonem jak Maybelline czy Golden Rose. Przypomina w konzystencji trochę Huda Beauty ale jest po wyschnięciu mniej widoczna jej konzystencja na ustach. Jej fenomen to moim zdaniem kilka elementów, które razem dają piorunująco dobry efekt. Po pierwsze genialny aplikator, ostro ścięta łopatka, którą rewelacyjnie można wyrysować kontur i nałożyć precyzyjnie produkt bez konturówki. Nic nie ścieka nie lepi się. Po drugie pomadka zanim wyschnie daje się poprawić, ładne wgryza, nie robi żadnych plam, smug itp czyli jest stworzona dla normalnego użytkownika o przeciętnych zdolnościach ogarniania mejkupu. Po wyschnięciu nie przypomina tynku, szpachli ani ogólnie typowej matowej płynnej szminki tylko daje kolor który jest na ustach elastyczny i nie wygląda sucho. Nie odcina się nieestetycznie na styku ust, gdyż warstwa produktu jest bardzo cienka. Jeśli pod spód dać balsam to trzeba go odcisnąć bo wtedy szminka lepiej się ułoży na ustach. Szminka jest trwała, zasadniczo odporna na jedzenie i picie /ściera się nieznacznie w zależności od tego co jemy/ ale ewentualne ubytki można bez problemu uzupełnić. Mam 2 sztuki, odcień 7 typowy klasyczny nudziak lekko różowy i kolor 23 ciemniejszy odpowiednik 7. Nareszcie. No perełka.

Przecudna!

Dostałam pomadkę w prezencie i jestem zachwycona. Choć testowałam już sporo matowych pomadek, nawet tych z średniej i wyższej półki cenowej, to w przypadku YSL ekskluzywność widać gołym okiem. Usta wyglądają przepięknie, są matowe, bez podkreślenia niedoskonałości, aplikator umożliwia szybkie i precyzyjne wyrysowanie konturu. Efekt jak z Instagrama! Trwałość niezła, ale oczekiwałam czegoś więcej po takiej cenie i marce. Nie przetrzyma jedzenia i picia, w trakcie dłuższego noszenia też się wyciera, ale jak słusznie zauważyła jedna z użytkowniczek "ładnie się zjada". Ściera się delikatnie, w naturalny sposób, bez miejscowych prześwitów, nie dając karykaturalnego efektu. Mimo wszystko serdecznie polecam!

Rewelacja

Najlepsza pomadka jaką miałam okazję używać ! Może nie należy do najtańszych ale jest w 100 % warta swojej ceny :) kolorek jest cudowny , intensywny, idealnie matowy , długo się utrzymuje" nie zjadamy jej " , nie wysusza naszych ust , ma fajny aplikator który ułatwia nam idealne rozprowadzenie produktu na ustach ma bardzo eleganckie kobiece opakowanie oraz jest mega wydajna :)

Istnieje lepsza pomadka? ;-)

Pomadka, której nadałam tytuł mistrzowski.
Ma niezwykle lekką, wręcz wodnistą konsystencję. Nie zasycha od razu na ustach, przez co łatwo się ją "poprawia" i dopasowuje do ust. Aplikator - pędzelek jest wręcz genialny - niezwykle ułatwia nakładanie pomadki na usta.
Tatouage Couture to chyba najbardziej trwała pomadka z jaką się spotkałam. Przetrwa i picie, i jedzenie, i dotykanie ust palcami :P
Na ogromny plus jest również dostępność kolorów oraz - a może przede wszystkim - ich krycie.
Opakowanie wygląda bardzo elegancko, świetnie prezentuje się w damskiej torebce.

Super

Obłędny kolor i trwałość! Jedna z moich ulubionych pomadek. Szybko zasycha na ustach i matowieje no i utrzymuje się na nich bez poprawiania przez napraaaawde długi czas, pomimo jedzenia czy picia napojów