Tołpa, Dermo Body, Mum, Wygładzający balsam antycellulitowy

Tołpa, Dermo Body, Mum, Wygładzający balsam antycellulitowy

Zapobiega powstawaniu cellulitu i wspomaga jego eliminację. Wygładza powierzchnię skory, eliminuje szorstkość i nierówności. Regeneruje i łagodzi podrażnienia. Nawilża i odżywia. Przywraca jędrność, uelastycznia i poprawia napięcie skóry. Przy regularnym stosowaniu skóra odzyskuje miękkość i gładkość, nierówności zostają zredukowane.

Fajny balsam pielęgnacyjny

Zaczęłam go używać w 5 miesiącu ciąży, stosuję raz dziennie zazwyczaj rano. Z plusów: bardzo dobrze nawilża skórą, mam wrażenie, że delikatnie ją napina i uelastycznia, dobrze się wchłania, pozostawia bardzo przyjemny, delikatny film oraz uczucie świeżości i takiego komfortu na skórze - to jest super. Jeśli chodzi zaś o minusy: działania antycellulitowego nie widzę za bardzo, jednak zdaję sobie sprawę, że skład pewnie musi być mało inwazyjny, dlatego balsam traktuję, jako fajny kosmetyk pielęgnacyjny, jednak w tym kontekście cena jest zbyt wysoka, balsam jak dla mnie pachnie za mocno, zbyt intensywnie, po kilku minutach od nałożenia landrynkowo.

Rozczarowanie...

W siódmym miesiącu ciąży przyplątał mi się jakiś cellulit, więc czym prędzej pobiegłam do drogerii. Produkt kupiony w superpharmie za połowę ceny, dlatego wzięte aż dwa.

Plusy:
- bardzo ładnie pachnie, szczególnie jak ma się dosyć zapachu typowych kosmetyków dla kobiet w ciąży, czyli takich, które pachną jak kosmetyki dla dzieci.
- przyjemna, szybkowchłaniająca się konsystencja
- cena promocyjna- do zniesienia (ok.16 złotych), raczej przeciętna jesli chodzi o kosmetyki dla ciężarówek
- opakowanie, które można przeciąć i zużyc do końca
- może być stosowany na całe ciało

Minusy:
- Na pewno nie działa antycellulitowo, ot, zwykły balsam dla ciężarnych
- cena regularna nieadekwatna do jakości
- nie lubię, jak kosmetyki są pakowane w miliony pudełek- to nieekologiczne. A tu tak jest- kartonik i dopiero balsam

Podusmowując- jako balsam- ok, ale jako balsam antycellulitowy w ogóle nie spełnia swojej roli.

Świetny

Świetny balsam. Polecam. Ja i moja skóra jesteśmy zadowoleni :)
plusy:
+piękny zapach
+szybko się wchlania
+świetnie nawila
+skóra głatka i miła w dotyku

minusy:
-brak

Ilość zużytych opakowań: dwa całe