L`Oreal Paris, Elseve, Arginine Resist X3 Light, Szampon wzmacniający do włosów osłabionych z tendencją do przetłuszczania

Zobacz oferty

• Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Sekret kompleksowego działania wzmacniającego. Nowa technologia specjalnie dla włosów cienkich, osłabionych, z tendencją do przetłuszczania. Transparentna formuła bez silikonu wzmacnia włosy, nie obciążając ich. Formuła wzbogacona argininą + proteiną zapewnia potrójne działanie.

Bez rewelacji

Mam włosy przetłuszczające się, długie i gęste, są w dobrym stanie, ale podczas jesieni lubią mi wypadać, dlatego zaczęłam stosować ten szampon, aby je wzmocnić.

Podczas jego używania nie zauważyłam mocnego wzmocnienia, włosy wypadały jak zwykle. Dobrze oczyszcza włosy, nie przyśpiesza ich przetłuszczania, ale też go nie ogranicza. włosy po umyciu wymagały nałożenia odżywki, ale ja zawsze ją nakładam, więc to dla mnie nie problem. Niestety po pewnym czasie szampon wysuszył mi skórę głowy i doprowadził do powstania łupieżu.

Całkiem dobry

PLUSY:
+ włosy ładnie po nim wyglądają
+ wytrzymują ciut dłużej bez mycia niż zwykle
+ zapach
+ wydajność

MINUSY:
- nie jest remedium na przetłuszczające się włosy
- nie zauważyłam obiecanego wzmocnienia

Mimo wszystko lubię do niego wracać.

spełnia zadanie

W zasadzie mogłabym się podpisać pod poniższą recenzją - to bardzo dobry szampon drogeryjny.
Dobrze oczyszcza i przedłuża świeżość włosów, nawet przy stosowaniu odżywek i masek wyższego kalibru :)
Wybitnego wzmocnienia czupryny nie zaobserwowałam, ale przyznam, że też nie liczyłam na to, że sam szampon sprawi, że nagle będę mieć burze włosów ala Magda . G z Kuchennych rewolucji :)
Ładnie pachnie (jak to Elseve) i jest mega wydajny , łatwo dostępny i tani.

Jedyny minus to to iż może wysuszać włosy, ale jest przeznaczony do włosów przetłuszczajacych się więc nie mam prawa mieć o to pretensji.

warto wypróbować

Dobry drogeryjny produkt

Używam od kilku lat, wydajność jest świetna - jedno opakowanie wystarcza mi na okrągłe pół roku stosowania co drugi dzień.
Przyjemnie pachnie, jednak zapach nie utrzymuje się na włosach, nie przesusza jakoś strasznie włosów przez brak SLS zastąpionego Ammonium Lauryl Sulfate.
Nie niszczy włosów, nie przetłuszcza ich, nie obciąża. Jest przezroczysty, opakowanie ma wygodne, dozuje się produktu tyle ile trzeba. Jak produkt się kończy to płaska zatyczka pozwala na postawienie na niej i produkt wtedy możemy zużyć do ostatniej kropelki.
Do codziennego stosowania polecam.

Świetnie unosi włosy od nasady i nie przetłuszcza ich

Mam cienkie włosy ze skłonnością do przetłuszczania ale i łupieżu. Szampon kupiłam przypadkiem w promocji w Carrefourze i regularnie do niego wracam. Dodaje włosom objętości i nie powoduje ich szybkiego przetłuszczania pewnie z uwagi na brak sylikonów. Jako jeden z niewielu tak tanich produktów idealnie dba o kondycję mojej skóry głowy - nie mam łupieżu i nic mnie nie swędzi. Włosy po szamponie mogę myć co 3 dni, a to u mnie bardzo dobry wynik. Nie mam większego problemu z rozczesaniem włosów po umyciu ich tym produktem. Ładnie pachnie, doskonale się pieni. Opakowanie też jest wygodne, plus za płaski korek! Polecam! 5+

Dobry w walce z przetłuszczaniem włosów

Moje włosy są długie, raczej cienkie i mają tendencję do przetłuszczania więc gdy zobaczyłam ten szampon na sklepowej półce wiedziałam, że muszę po niego sięgnąć.

Opakowanie jest przeźroczyste więc łatwo jest kontrolować ilość zużytego produktu, chociaż pojemność 400 ml mi samej starcza na przysłowiowe wieki. Szata graficzna charakterystyczna dla tej marki, ładnie się prezentuje. Butelka łatwo się otwiera i zamyka bez obawy o utratę paznokci, co bardzo sobie cenię bo nie lubię się męczyć w tek kwestii.

Szampon jest również przeźroczysty o róźowej barwie, ma gęstą konsystencję, dobrze się pieni jak i zmywa. Zapach przyjemny, nie jest drażniący, na włosach specjalnie długo się nie unosi.

Przejdźmy do działania. Ja nie stosowałam go za każdym myciem, tylko naprzemiennie z innymi szamponami. Bałam się, że może jednak je nadmiernie przesuszyć. Po umyciu włosy były lśniące i miękkie. Szampon ich nie obciążył, były uniesione od nasady i jakby zwiększyły swoją objętość. Muszę przyznać, że po jego zastosowaniu rzeczywiście dłużej były świeże bo zazwyczaj następnego dnia po umyciu moje włosy były takie sobie i musiałam je wiązać bądź odświeżać suchym szamponem. Tu spokojnie mogłam z tego zrezygnować. Czy zostały wzmocnione to trudno mi powiedzieć bo u mnie robotę robi głównie Biotebal. Z pewnością nie powodował podrażnień, uczucia swędzenia czy łupieżu.

Szampon sprawdził się na moich włosach, ale z uwagi, że kocham nowości nie wiem czy do niego wrócę bo w kolejce czeka już cała lista produktów, które chciałabym sprawdzić.

Niezły

Szampon jest bezbarwny i ma przyjemny, owocowy zapach. Producent obiecuje zmniejszenie przetłuszczania i wzmocnienie, ale ja nic takiego nie zauważyłam niestety. Nie obciążał moich włosów, ale też nie przedłużał ich świeżości. Włosy były po nim delikatne i miękkie.

nic specjalnego

Szampon, który jest po prostu poprawny. Kupiony na prędce, bez zastanowienia.
Ma gęstą konsystencję i opakowanie przyciągające wzrok. Szampon pieni się dobrze, pachnie dość intensywne, łatwo się spłukuje. Jeśli użyłam go kilka razy pod rząd zaczynał przetłuszczać włosy.
Wzmocnienia nie zauważyłam, na przetłuszczanie nie działa, a wręcz wzmaga. Mimo wszystko to poprawny produkt, który sprawia, że włosy stają się błyszczące i dociążone, a tego moim włosom potrzeba.
Ni wykluczam powrotu, ale na pewno nie w najbliższym czasie.

Dobry szampon

Używałam pojemności 400ml.
Trochę za duża pojemność jak dla mnie, pod koniec używania już mi się nudził.

Zalety:
- marka
- w promocji można dostać za dobrą cenę
- wydajny
- wystarczy mała ilość do używania
- dobrze się pieni
- dobrze domywa włosy
- nie powoduje swędzenia skóry, nie uczula
- nie plącze włosów

Wady:
- nie zauważyłam

Dobry

Szampon trafił w moje ręce przez zupełny przypadek, ale uznałam, że będzie to produkt dobrze rokujący, bo mam włosy przetłuszczające się, a i ich kondycja zostawia wiele do życzenia.

Cały produkt zamknięty jest w wygodnym, dużym, dość przeźroczystym opakowaniu. Otwarcie nie łamie nam paznokci, a i dzięki przeźroczystości możemy kontrolować ilość produktu. Konsystencja jest gęstawa, bardzo dobrze pieni się i można szybko produkt spłukać. Producent obiecuje, że jak będziemy stosować ten szampon to włosy będą wzmocnione. To taki główny, przyświecający kierunek. Do tego można dopisać kilka dodatkowych rzeczy, przykładowo, że skoro formuła jest przeznaczona dla cienkich włosów to po umyciu włosy nie będą obciążone. Co więcej, skoro szampon jest przeznaczony dla włosów z tendencją przetłuszczania się to albo produkt hamuje przetłuszczanie się (można myć włosy co drugi dzień) albo włosy długo zachowują świeżość (będą ładnie pachnieć, w ciągu dnia przetłuszczanie się będzie mniejsze/spowolnione). Co ja zauważyłam stosując ten produkt? Włosy są uniesione u nasady, sypkie oraz miękkie w dotyku. Ponadto faktycznie włosy nie są nadmiernie obciążone, co dla włosów cienkich byłoby bardzo niekorzystne, a jeśli chodzi o kwestie z przetłuszczaniem się to tutaj produkt też potrafi wiele zdziałać. W moim przypadku nie byłam zmuszona codziennie myć włosów, wystarczyło co drugi dzień. Kwestia związana ze wzmocnieniem zależna jest trochę od tego czego oczekujemy. Moje włosy, z natury cienkie lubią łamać się, bo taka ich po prostu natura. Łudziłam się, że z tym produktem może mniej włosów zostanie mi na szczotce.. i przyznam, że z czasem coś takiego występowało. Gdzieś te włosy były trochę silniejsze i na szczotce ich zostawało mniej niż zwykle. Jednak do tego potrzeba czasu i cierpliwości. Zapach jest bardzo przyjemny, zostaje kilka godzin we włosach. Z takich podstawowych rzeczy to wydajność jest bardzo wysoka, cena jak najbardziej adekwatna do jakości, a z dostępnością nie ma większego problemu.

Produkt sprawdził się na moich włosach, więc prędzej czy później do niego wrócę.

drogeryjny szampon bez SLES

Szampon nie obciąża moich włosów, ale raczej nie przedłuża ich swieżości. Lubię jego wydajną, gęstą konsystencję i przyjemny zapach.
Włosy po umyciu są dobrze oczyszczone i łatwe do rozczesania nawet bez użycia odżywki. W składzie nie ma SLES , który czasem powoduje u mnie swędzenie skóry głowy, tutaj nic takiego nie ma miejsca.

Opakowanie jest przemyślane, a kombinacja fuksji i czerni jest bardzo elegancka. Całość wyróżnia się na plus wśród innych moich kosmetyków stojacych na półce w łazience.

moc fuksji

Ta seria jest jedną z moich ulubionych jeśli chodzi o Elseve. Doskonale pasuje do mojej budowy i struktury włosa.
Nie wypiszę tu żadnych wad tego produktu, bo według mnie ich nie ma.

Zalety:
-cena, najlepiej kupować w promocjach, które są dość częste
-gęsta, kremowa konsystencja
-ładny zapach
-fajne, praktyczne opakowanie
-wydajny
-dobrze się pieni
-nie plącze i niematowi włosa