Kallos, KJMN, Banana, Maska z ekstraktem banana

Średnia ocena: 4.00/5

Średnia ocena: 4.61/5

zobacz więcej ofertzwiń
Pojemność 1 000 ml

Bananowa maska z zawartością aktywnych składników - A, B1, B2, B3, B5, B6, C, witamina E, olej z oliwek i ekstrakt banana - błyskawicznie nawilża, odmładza i pobudza włosy. Tworzy specjalną warstwę ochronną na włosach, dzięki czemu są bardziej odporne na szkodliwe działanie gorącego powietrza oraz inne czynniki atmosferyczne. Rozjaśnia, nadaje gładkość i miękkość suchym, słabym, matowym włosom.

nawilżające, termoochronne
w słoiku
do włosów suchych i zniszczonych

Maska nie ma końca

Maska starcza na baaardzo długo, wręcz nie można jej wykończyć. Ale przy regularnym stosowaniu nie zauważyłam różnicy w kondycji włosów. Piękny zapach i cena to największe plusy i na tym koniec. Bo chociaż konsystencja jest dobra, ani wodnista i zbyt zbita to nie widzę nawilżenia, lepszego rozczesywania włosów, lśniących i bardziej miękkich. Produkt po prostu ok, nie zaszkodzi ale też nie pomoże.

mój ulubieniec

Ta maska jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują intensywnej pielęgnacji i nawilżenia włosów. Ekstrakt z banana jest znany ze swoich właściwości odżywczych i nawilżających, co sprawia, że włosy stają się miękkie, gładkie i bardziej elastyczne.

Dodatkowo, produkt ten ma przyjemny, owocowy zapach, który sprawia, że aplikacja maski staje się prawdziwą przyjemnością. Po jej użyciu włosy są odżywione, zregenerowane i łatwiejsze do rozczesania.

Warto również zaznaczyć, że Kallos KJMN Banana Mask jest stosunkowo dostępny cenowo, co czyni go atrakcyjnym wyborem dla osób poszukujących skutecznej maski do włosów bez konieczności wydawania dużych sum.

Podsumowując, Kallos KJMN Banana Mask to produkt, który zasługuje na uwagę ze względu na swoje składniki odżywcze i korzystny wpływ na włosy. Jest to doskonała maska do nawilżenia i regeneracji, szczególnie dla tych, którzy borykają się z suchymi i zniszczonymi włosami.

Zblendowany banan, ale nic więcej

Niestety, nie mogę dobrze się wypowiedzieć na temat tej maski. Włosy mam rozjaśniane, proste. Z tej serii miałam różne maski, ale ta wypada najgorzej. Zapach ma cudowny, ale żeby odżywić włosy to raczej nic z tego. Jest jej napewno dużo i wychodzi najlepiej cena/ilość. Banana czuć na włosach po umyciu, więc przynajmniej ładnie pachnie.

Moje odkrycie

Trafiłam na tę maskę przypadkiem w jednej z internetowych drogerii. Pomyślałam sobie: coś co kosztuje tylko tyle i jest sprzedawane w pojemniku wielkości niemalże wiadra nie może być dobre.

Błąd.

Dlaczego tak późno trafiłam na ten produkt???

Mam włosy cieńkie i delikatne. Oprócz wzmocnienia szukam w pielęgnacji do włosów również gwarancji tego, że będą się dobrze rozczesywały (pomimo tego, że jest ich niewiele to bardzo się plączą).

Maska doskonale wpływa na ich rozczesywanie. Włosy są miękkie, sypkie, nawilżone i PIĘKNIE PACHNĄ bananem. Zapach nie jest syntetyczny. Po otwarciu opakowania mam odczucie że w środku ktoś zblendował kilka kilo bananów.
Dodatkowo jest wydajna. Ona nigdy się nie kończy! Oczywiście można byłoby zakwestionować samo opakowanie: ciężkie poprzez jego zawartość i dlatego nieporęczne pod prysznicem (dlatego u mnie stoi przy wannie).

Podsumujmy: dobry jakościowo produkt, który nawilża, wzmacnia i wpływa pozytywnie na rozczesywanie włosów. Atrakcyjny dodatkowo jeśli musimy liczyć się z budżetem. WYDAJNY.

Słodki banan ????

Jedna z lepszych masek w tej polce cenowej.
Maska jest pojemna i wydajna.
Stosowałam ją przed myciem na suche włosy.
Jej działanie na pewno przebija wiele masek z Kallosa, które stosowałam.
Skład jej jest emolientowy, dzięki czemu ujarzmia włosy i robi to bez obciążenia.
Zapach jest słodki i pachnie jak syrop bananowy dla dzieci, który piłam w dzieciństwie.

Maska Kallos

Maska Kallos jest w dużym opakowaniu, co za tym idzie jest mega wydajna. Starcza na parę miesięcy. Trzeba również wspomnieć, że takie opakowanie nie jest dobre, gdy pobieramy maskę na dłonie to do opakowania dostaje się woda co za tym idzie produkt jest rozwodniony plus traci swoje wartości. Na moich włosach mało co robiła. Jej zapach to kosmetyczny banan przy długim użytkowaniu robił się uciążliwy. Jak dla mnie warto zakupić, ale nie używać co mycie. Pamiętajmy, że maska posiada sylikony, warto używać ją z głową. Moje włosy po użyciu tej maski się plątały.
Zakupić można stacjonarnie w Hebe oraz w drogerii Jawa.

NIe tylko ładnie pachnie ale też i działa, sprawdził się na cienkich i przetłuszczających się włosach

Bardzo lubię tę maseczkę od Kallos. Mam włosy cienkie i przetłuszczające się. Bałam się, że ta maseczka, nie będzie dla mnie najlepsza, obciąży tylko włosy.

Ku mojemu zaskoczeniu, maska super nawilża i wygładza moje kosmyki. Nie odnotowałam obciążenia włosów, czy też gorszego przetłuszczania się. Uwielbiam ten produkt za cenę, pojemność i ZAPACH. Szkoda, że w ostatnio (maj 2023) produkty Kallos nie są dostępne w Hebe.

Ja już zużyłam 3 opakowania w przeciągu kilku lat (jedno opakowanie starcza mi na ok. 7-8 miesięcy, czasem nawet dłużej). Na pewno będę dalej kupować.

Całkiem dobra maska

Pierwszy raz skusiłam się na tę maskę ze względu na cenę. Spore opakowanie i bananowy zapach również pomogły mi podjąć decyzję o zakupie. I bardzo dobrze, bo maska spełnia swoje zadanie. Ma idealną konsystencję, która nie spływa z włosów, pięknie pachnie, dzięki czemu jej regularne stosowanie jest prawdziwą przyjemnością. Po jej użyciu włosy są wygładzone, łatwo się rozczesują i wyglądają na zadbane.
Maska jest bardzo wydajna, starcza na długo , a przy tym nie kosztuje majątku.

Dobra maska jeśli chodzi o cenę i działanie adekwatne do ceny

Maska w dużym opakowaniu i w niskiej cenie, dostępne w drogeriach Hebe. Maska posiada bardzo przyjemny zapach słodki. Dobrze się rozprowadza, nie plącze włosów oraz łatwo się spłukuje. Maska ułatwia rozczesywanie, pozostawia lśniące włosy i miękkie. Nawilżać to średnio widzę żeby nawilżała. Jest wydajna i nie obciąża włosów.

Trochę sztuczny banan

Maska Kallos BANANA to kosmetyk, który ma za zadanie wzmacniać włosy każdego rodzaju. Skład maski zawiera składniki aktywne, takie jak niacynamid, sól sodowa fosforanu askorbylu czy chlorowodorek pirydoksyny które mają za zadanie odżywić, wzmocnić włosy i ułatwiać rozczesywanie. Maska zawiera również oliwę z oliwek, która ma za zadanie wygładzić i zmiękczyć włosy.

Konsystencja maski nie jest gęsta (czego spodziewam się raczej po produktach, które nazywają się "maskami"), co może być problemem dla niektórych osób, ponieważ produkt może wypłynąć z dłoni. Jednak maska dobrze się rozprowadza na włosach i nie pozostawia uczucia ciężkości. Maska ma słodki, bananowy zapach, który jednak niektórym osobom może wydać się trochę sztuczny.

Maska Kallos BANANA działa na włosy umiarkowanie wygładzająco, ale za to bardzo dobrze je odżywia i ułatwia rozczesywanie. Włosy po użyciu maski są miękkie i nie elektryzują się. Maskę można również wykorzystać do emulgowania oleju, co jest dużym plusem.

Niestety, jakość opakowania maski jest dość słaba, ale cena jest bardzo niska, więc można to wybaczyć. Mimo to, w składzie znajdują się kontrowersyjne składniki, takie jak methylisothiazolinone, co może być problemem dla osób ze skórą wrażliwą. Wydajność jest ok (z jednej strony ogromna pojemność, ale też nie aż tak gęsta konsystencja)

szału nie ma

kupiłam na promocji w HEBE, duże opakowanie wystarczy na długo
mam włosy cienkie farbowane blond, moje dzieci blond naturalne gęste /ale plączące/
trzeba było zużyć spora ilość odżywki żeby włosy były do rozczesania. Po 2 miesiącach używania fryzjerka powiedziała że mam wyjątkowo przesuszone włosy /robię od lat wciąż te same zabiegi z włosami zmieniam tylko szampony i odżywki/
Jedyne co to ma przyjemny zapach

Super i w niskiej cenie

Maska charakteryzuje się dużym opakowaniem i na długo starcza a do tego jest mega niskiej cenie . Maska do włosów charakteryzuje się bardzo ładnym zapachem słodkim . Maska dobrze się rozprowadza i łatwo spłukuje. Ułatwia rozczesywanie włosów. Po zastosowaniu włosy są miękkie, lśniące wyglądają zdrowiej. Nie obciąża.