Kallos, KJMN, Banana, Maska z ekstraktem banana

Kallos, KJMN, Banana, Maska z ekstraktem banana

Pojemność 1 000 ml

Bananowa maska z zawartością aktywnych składników - A, B1, B2, B3, B5, B6, C, witamina E, olej z oliwek i ekstrakt banana - błyskawicznie nawilża, odmładza i pobudza włosy. Tworzy specjalną warstwę ochronną na włosach, dzięki czemu są bardziej odporne na szkodliwe działanie gorącego powietrza oraz inne czynniki atmosferyczne. Rozjaśnia, nadaje gładkość i miękkość suchym, słabym, matowym włosom.

Całkiem ok

Maska jest całkiem ok, jak na tak niską cenę. Zapach przyjemny, ale dla mnie Garnier miał lepszy. Nie przepadam za konsystencjami kallosów są one rzadkie. Maska zawiera w składzie tylko jeden olej, jest emolientowa, ale nie do końca włosy są wygładzone i dociążone. Moje włosy lubią bardziej treściwsze emolienty. Lubie te maskę mieszać z drożdżową Agafii, aby zakamuflować zapach drożdży. Maska nie uczula i nie przetłuszcza włosów. Zapach trochę sie utrzymuje na włosach po zmyciu. jest delikatnie wyczuwalny. Włosy są mięciutkie w dotyku. Będę jeszcze testować inne warianty emolientowych kallosów. Jeżeli miałabym wybrać bananową maskę to sięgnęłabym po Garniera.

Muszę przyznać że linia z kallosa to moje ulubione maski do włosów

Kallos ma świetne maski do włosów nie ma tutaj żadnych słabszych lepszych i gorszych co prawda moja ulubiona jest maska z kreatyna
Ale ta z ekstraktem z banana jest równie świetna
Ma piękny delikatny zapach Banana

Cena niecałe 10 zł za taką ilość produktu jest po prostu śmieszą cena
Węgierska marka która idzie w jakość a przy tym nie oczekuje kokosów
Bardzo lubię ich produkty
Świetne wygładzenie włosów ujednolicenie końcówek

Włosy po zastosowaniu maski świetnie się rozczesuja są świetne nawilżone co za tym idzie włosy są odżywione

Opakowanie duży słoik zakręcany w kolorach żółtych nawiązując do banana
Produkt jest bardzo wydajny starcza na 3-4mieisace spokojnie

Fajna

Dostałam na urodziny razem z szamponem, duże wygodne opakowanie, jeśli ktoś lubi zapach bananów to polecam , ja uwielbiam <3
Po użyciu nie tylko włosy super pachną ale i cała lazienka
Idealna na lato chroni od słońca nasze włosy, dobrze nawilża, łatwo się je rozczesuje mam wlosy bardzo suche i plączące się a ona daje radę, nakładam na całe włosy i nie są tłuste po umyciu :)
Polecam dla suchych włosów nie lubiących słońca

Piękny zapach i odżywienie końcówek

Mam długie, falowane, wysokoporowate włosy z bardzo suchymi końcówkami. Działania, jakich najbardziej oczekuję od kosmetyków do włosów to przede wszystkim nawilżenie, wygładzenie i regeneracja.

Opakowanie produktów z Kallosa niezmiennie mi się podoba. Odżywka ma prześliczny bananowy zapach, który utrzymuje się na włosach jeszcze przez jakiś czas po spłukaniu. Konsystencja jest dość gęstą i ciężka, ale przy odpowiedniej ilości produktu nie powoduje to obciążenia. Produkt dobrze odżywia i nawilża moje suche zniszczone włosy. Jak wszystkie produkty z tej serii, odżywka jest bardzo wydajna. Działanie oceniam jako całkiem dobre jak na tę półkę cenową - włosy są nawilżone, dużo łatwiej się je rozczesuje.

Odżywki z Kallosa stosuję już od kilku lat i nie wyobrażam sobie, że mogłoby ich zabraknąć na mojej półce. Używam ich po każdym myciu na końcówki włosów, aby nadać im ładniejszy, zdrowszy wygląd.

Kallos to marka, którą kojarzy chyba większość osób, właśnie dzięki im maskom :) Zaczęły być popularne kilka lat temu i wtedy zaczęłam ich używać. Duże, wydajne opakowanie, w bardzo dobrej cenie, to coś czego nam trzeba ;) Bardzo ładny i delikatny zapach. I samo działanie też na plus! Po użyciu włosy są nawilżone, delikatne jak piórka i lepiej się rozczesują :) Ładnie też błyszczą.

Super pachnie, ale wolę klasyczną maskę keratynową Kallos

Zapach jest piękny, uwielbiam go! Maska jest naprawdę tania i bardzo wydajna. Zużyłam jedno opakowanie, miałam jednak wrażenie że klasyczna maska keratynowa Kallos jest skuteczniejsza i ma lepszy wpływ na moje włosy. Mimo to, maska bananowa była bardzo fajną odmianą i - podkreślę jeszcze raz - niesamowicie pachnie!

Dobra do emulgowania włosów po olejowaniu

Maska o bardzo intensywnym zapachu, po jakimś czasie może być nieco uciążliwa. Ja stosuję ją raz w tygodniu do emulgowania oleju i do tego sprawdza się idealnie. Ma przyjemną konsystencję, a włosy po niej są miękkie. Plus za duże opakowanie i niską cenę. Po zmyciu oleju i tak nakładam bardziej treściwą odżywkę. Minus za silikony w składzie.

Daje radę

Maski Kallos to taki klasyk, który większość z nas kiedyś posiadała w swojej łazience. Po latach postanowiłam powrócić do korzystania z tego kosmetyku, bo jest ekonomiczny i nawet jeśli nie sprawdzi się solo, zawsze można go wykorzystać do domowych mieszanek.
W przypadku tej bananowej wersji maski -jest poprawna. Fajnie pachnie (jak typowe bananowe kosmetyki), ma przyjemną konsystencję, wystarcza na bardzo długo, a co do samego działania -włosy są bardziej „sypkie” i błyszczące. Większego nawilżenia nie zauważyłam, ale jak na maskę za te pieniądze -satysfakcjonują mnie wyżej wymienione rezultaty. Ogólnie polecam :)

Dobry produkt

Za około 10 zł dostajemy 1000 ml produktu na włosy. Cena w dodatku z ilością produktu zdecydowanie działa na korzyść. Jak na taką ilość maska jest bardzo wydajna starcza na bardzo długi okres czasu.
Opakowanie jest plastikowe, dosyć solidne, bo już sporo razy mi spadło i nic się nie uszkodziło.
Maska bardzo ładnie pachnie jak sama nazwa wskazuje - bananem :) Co stwarza radość z używania produktu.
Włosy po użyciu rzeczywiście są miękkie, jedwabiste i połyskujące. Dodatkowo łatwiej się rozczesują co jak najbardziej jest na plus.
Jeśli chodzi o odporność włosów na działanie gorącego powietrza to nie sprawdzałam, bo zawsze jak susze czy prostuje włosy to używam termoochronnej mgiełki w razie czego, więc nie wiem czy pod tym względem też działa.
Ogólnie rzecz biorąc maska jak najbardziej warta uwagi. Przystępna cena, wydajność i u mnie najważniejsze: rozczesywanie włosów.

Super maska

Maskę poleciła mi moja fryzjerka, więc ją kupiłam, ponieważ ponoć jest bardzo dobra. I nie zawiodłam się. Owa maska ma śliczny, bananowy zapach który utrzymuje się na włosach nawet do kolejnego mycia. Włosy o niej są lśniące i gładkie. Według mnie, dobrze regeneruje moje włosy.

Bananowe wsparcie włosów

Maska o mocno bananowym zapachu, ja akurat takie nuty uwielbiam. Opakowanie jest wielkie, zużywałam je i zużywałam. Przy regularnym stosowaniu widać różnicę w stanie włosów. Są zdecydowanie bardziej miękkie, gładkie i przyjemniejsze w dotyku. Zazwyczaj nakładałam na 15-20 minut pod czepek. Nie przeciążało to moich włosów ani skóry głowy.

Często do niej wracam

Bardzo fajna, tania, wydajna i skuteczna maska. Zdecydowanie poprawia kondycję włosów. Sprawia, że włosy są zdrowsze, sypkie, lśniące i pełne blasku. Mam wrażenie, że dogłębnie regeneruje włosy i scala rozdwojone końcówki.
Maska ma wygodne opakowanie, dobrze wyjmuje się z niej produkt. Dostępna jest w wielu sklepach. Ladnie pachnie.