Kallos, KJMN, Banana, Maska z ekstraktem banana

Kallos, KJMN, Banana, Maska z ekstraktem banana

Pojemność 1 000 ml

Bananowa maska z zawartością aktywnych składników - A, B1, B2, B3, B5, B6, C, witamina E, olej z oliwek i ekstrakt banana - błyskawicznie nawilża, odmładza i pobudza włosy. Tworzy specjalną warstwę ochronną na włosach, dzięki czemu są bardziej odporne na szkodliwe działanie gorącego powietrza oraz inne czynniki atmosferyczne. Rozjaśnia, nadaje gładkość i miękkość suchym, słabym, matowym włosom.

Bananove Love

Bananowa maska Kallos pomimo niskiej ceny oferuje całkiem sporo dobrego. Osobiście mam do niej pewnego rodzaju sentyment, bo ilekroć sięgam po jakieś nowości i tak zawsze do niej wracam. Włosy może nie wyglądają po niej jak po wyjściu z salonu, ale za tę cenę nie ma co oczekiwać cudów. Właściwie to maska spełnia swoje zadanie. Włosy są gładkie, nawilżone i błyszczące. Jedynym minusem jest niestety fakt, że żeby rozczesać moje kołtuny muszę dodatkowo sięgać po jakiś spray, gdyż ten kosmetyk co ciekawe, nie zawsze jest w stanie sobie poradzić. Podsumowując: Jest to produkt dobry, działa jak należy i pięknie pachnie. Jeśli tak jak ja masz problemy z rozczesywaniem to maska może nie dać rady. Jednak trzeba przyznać, że bardzo dobrze nawilża, jest tania, wydajna, dostępna w wielu drogeriach i często do zdobycia w okazyjnych cenach. Testowałam wiele "Kallosów" ale ten jest moim zdaniem najlepszy.

Mój ulubieniec

Maskę Banana marki Kallos kupiłam w drogerii internetowej. Moje wlosy po rozjasnianiu potrzebowały nawilżenia. Maska ta sprawdziła się idealnie. Włosy po jej użyciu są miękkie i łatwo się rozczesują. Podsumowując polecam bardzo tą maskę, jest w przystępnej cenie i ślicznie pachnie. Polecam

Pięknie pachnie i działa fajnie na włosy

Maskę Banana marki Kallos kupiłam w drogerii Rossmann zachęcona opiniami koleżanek. Mam rozjaśniane włosy, które potrzebują dużo nawilżenia. Najważniejszą zaletą maski jest to, że nie obciąża i nie przetłuszcza włosów. Włosy są po jej użyciu miękkie i łatwo się rozczesują. Nie podoba mi się natomiast wielkie opakowanie, które trudno zamknąć gdy ma się mokre dłonie. To jest jedyne "ale", bo cała reszta jest na plus, czyli przystępna cena, śliczny zapach i pozytywne działanie. Polecam

Bardzo dobrze działa na włosy

Maska od Kallos jest hitem odkąd byłam nastolatką i do tej pory to się nie zmieniło, co jakiś czas do niej wracam.

Maska pozostawia PIĘKNY bananowy zapach na włosach, który utrzymuje się długo i jest bardzo naturalny, delikatny. Sprawia, że włosy są wygładzone, miękkie, delikatne i przyjemne w dotyku. Ładnie się układają po nałożonej masce i nie ma problemów z rozczesywaniem.
Wyglądają bardzo dobrze, sprawdziły się na moich gęstych włosach i koleżanka, która ma rzadkie również chwaliła. :)
Polecam chociażby wypróbować, maska jest tania, wydajna i starczy naprawdę na długo.

Nie kupie ponownie

Słyszałam bardzo duzo pozytywnych opinii na temat tej maski wiec postanowilam ja wyprobowac ,kupilam ja w jednej z drogerii,po dłuższym stosowaniu nie zauwazylam rożnicy moje wlose wciaz byly przyniszczone ale miękkie w dotyku ,sposob nakladania tez nie wpadl w moje gusta ,jest bardzo czasochlonny .Maska wydajna ,zapach piekny

Moje włosy piją ją na szklanki

Po nieudanej przygodzie z kallosem keratin postanowiłam spróbować banana. W końcu zrozumiałam co to znaczy, gdy włosy piją i wpijają odżywki i maski. Moje chłonęły kallosa bananowego w każdej podanej im ilości. Naprawdę.
Po spłukiwaniu maski były niesamowicie miękkie. To trochę jakby dostać nowe włosy. Zniknęła szorstkość a włosy były przyjemne w dotyku.
Żałuję że się skończyła, niestety ale przez miłość moich włosów do kallosa bananowego nie był on tak wydajny pomimo litrowego opakowania. Jednak efekty jakie daje są jak dla mnie niesamowite

recenzja

Maska ma piękny zapach i to chyba jedna z jej zalet.
Jest bardzo gęsta, dociąża włosy. Jednak jak dla mnie aż za bardzo.

PO użyciu tego produktu włosy bardzo dobrze się rozczesują, jednak nie zauważyłam innych efektów.
Włosy ani nie zostały zregenerowane, ani nawilżone.

Cena niewielka, jednak lepiej ją zainwestować w inną maskę (nawet tej firmy jest kilka naprawdę dobrych).

jeżeli ktoś chcę dociążyć włosy i sprawić, aby się dobrze rozczesywały to polecam, jeżeli jednak ktoś oczekuje nawilżenia czy innych efektów, to polecam kupić coś innego.

Bananowa woń, efektów brak.

W odżywce tej zachęciła mnie przede wszystkim pojemność oraz cena. Przecierałam oczy ze zdumienia, gdy zobaczyłam 1 litr maski do włosów za cenę niecałe 10 złotych. Stwierdziłam, że nawet jeśli to będzie słaby produkt, przynajmniej nie zbankrutuję. W sporym pojemniku mieści się kosmetyk o dość kremowej, ale nie bardzo gęstej konsystencji i przyjemnym zapachu bananów. Maskę dobrze rozprowadza się po włosach, więc pod tym kątem jest w porządku, najgorzej wypada tenże kosmetyk w sferze efektów. Niestety nie zauważyłam, by moje włosy były bardziej odżywione, błyszczące. Może jedynie łatwiej było je rozczesać i to by było na tyle. Radzę uważać z nakładaniem tego produktu w pobliżu skóry głowy, gdyż może on bardzo obciążać pasma - nawet zbyt duża ilość nałożona na pozostałej długości włosów je sklejała i zmniejszała ich objętość. Ja na pewno więcej po ten produkt nie sięgnę.

Od tej maski się zaczęło

Dwa lata temu miałam bardzo poniszczone włosy po ciągłym rozjaśnianiu. Fryzjerka poleciła mi, abym kupiła właśnie tą maskę i nosiła ją przez 30 minut.

Na początku się zdziwiłam. Myślałam że to będzie takie standardowe opakowanie. A tu nie dość że 1000 ml to jeszcze 10 złoty kosztowało. No jak na studenta przystało byłam bardzo zadowolona.

Pierwsze użycie i zapach..... No zakochałam się w nim. Używałam maski wedle zaleceń fryzjerki i włosy stały się nawilżone, nie plątały się.

Maska starczyła mi na długi czas. Potem zmieniłam na wisniową. Ale o niej już w innej recenzji.

Moja ulubiona maska do włosów

Tak jak w tytule. Włosy są po niej miękkie, nie przetłuszczają się za bardzo, kosmetyk pięknie pachnie (uwielbiam zapach banana :)) i jest nie drogi. Ciągle wracam do tej maski i właśnie muszę odświeżyć zapas.

Kallos

Maska firmy Kallos zrobiła na mnie wrażenie jeśli chodzi o działanie,faktycznie nawilża,włosy są miękkie w dotyku,łatwo się rozczesuje, po niej włosy nie są obciążone i są lśniace i gładkie. Zdecydowanie polecam

Bananowa eksplozja

Jest to na chwilę obecną jedyna maska Kallosa, która daje mi tak fantastyczny efekt na moich włosach.
Przede wszystkim zapach, to jest ista petarda. Włosy pachną mi przez 24h . Wygładzenie i piękny blask. Kupuję maskę regularnie mimo, że stosuję też wiele innych.