Kallos, KJMN, Banana, Maska z ekstraktem banana

izapachy.pl
Średnia ocena: 4.84/5

REKLAMA
Pojemność 1 000 ml

Bananowa maska z zawartością aktywnych składników - A, B1, B2, B3, B5, B6, C, witamina E, olej z oliwek i ekstrakt banana - błyskawicznie nawilża, odmładza i pobudza włosy. Tworzy specjalną warstwę ochronną na włosach, dzięki czemu są bardziej odporne na szkodliwe działanie gorącego powietrza oraz inne czynniki atmosferyczne. Rozjaśnia, nadaje gładkość i miękkość suchym, słabym, matowym włosom.

Uwielbiam ten zapach

Masek Kallosa używam od wielu lat. Nie jestem włosomaniaczką, nie mam cierpliwości do nauki od zera wszystkich tych informacji na temat PEH także nie wiem, czy ta maska jest dobra, czy nie.

Na moich włosach jednak się naprawdę sprawdza. Włosy po umyciu są miękkie, łatwiej się rozczesują, nie plączą się, są mniej puszyste. Nie oczekuję jednak, że maska jakoś 'zadba' o moje włosy, naprawi zniszczone końcówki czy cokolwiek innego, co często obiecują w reklamach producenci różnych marek. Ot po prostu produkt, po którym włosy są fajniejsze w dotyku, nie wyglądają jak siano i zdecydowanie łatwiej się rozczesują :)

A zapach bananowy i mleczny to zdecydowanie moje ulubione wersje :)

Kallos Bananowa maska do włosów

+ duża pojemność
+ ładny, bananowy zapach
+ treściwa konsystencja
+ wydajność
+ dostępność w drogeriach Hebe
+ niska cena
+ nie przetłuszcza włosów
+ nie obciąża włosów
+ ułatwia rozczesywanie
+ ładna szata graficzna
+ wygodne opakowanie

- kiepski skład produktu
- brak efektów

Mój pewniak

Nie wiem co te Kallosy w sobie mają bo może ich skład nie zachwyca ale sprawdzają się u mnie zazwyczaj lepiej niż wiele droższych i "lepszych" odżywek.

Wersja bananowa należy do moich ulubionych. Właściwie odpowiada mi w niej wszystko: konsystencja, ładny zapach i działanie. Produkt sprawia, że moje włosy są miękkie, błyszczące, sypkie, dociążone i nie elektryzują się. Uratowała mnie z niejednej opresji wywołanej nieodpowiednią pielęgnacją. Po jej użyciu nawet bez stylizacji moje włosy wyglądają nieźle.

Duża pojemność jest dla mnie jak najbardziej na plus ponieważ myję włosy codziennie.

Uważam, że za tą cenę jak najbardziej warto wypróbować:-)

Przyjemny gigant odżywkowy

Myślę że największy fenomen Kallosów to ich pojemność w stosunku do ceny. Wiadomo, to przekłada się trochę na skład, który jest dość podstawowy, ale dla moich włosów wystarczający.
Tę maseczkę traktuję jako odżywkę i nakładam na kilka minut po myciu szamponem. Ta wersja pachnie bananowymi cukierkami, a zapach pozostaje na włosach podczas schnięcia, potem już go prawie nie czuć. Odżywka ma gęstą konsystencję i nie spływa z włosów. Przy takiej pojemności odkręcany słoik wydaje się być dobrym opakowaniem, ale na pewno jest kłopotliwy dla kogoś, kto nie ma półek pod prysznicem - nieraz do odżywki wlało mi się trochę wody.
Ze względu na pojemność i na to, że na ogół moje włosy potrzebują niewiele produktu, ta odżywka jest ultrawydajna. Przy moich włosach spokojnie używam jej jakieś 7-8 miesięcy, nierzadko mam już nawet dość zapachu. W "dawnych czasach włosomaniaczych", tak z 5 lat temu, Kallosy były przez dużo osób używane do mycia skóry głowy odżywką, potem wiele osób przestraszyło się konserwantów. Mi te konserwanty krzywdy nie robią, ale też rzadko nakładam maski na skórę głowy.
Uważam, że Kallos banan to porządna odżywka za niską cenę dla niewymagających włosów, a jeśli Wasze włosy nie potrzebują dużo produktu, to za jakieś 10-12 złotych kupicie sobie maseczkę, która wystarczy na kilka dobrych miesięcy i do której będzie można dodać różne półprodukty.

Bananowy zawrót głowy! :)

Bardzo dobra maska z przyjemnością się aplikuje, bananowy zapach mhmmm (nie smak!) Może uzależnić!

Marka Kallos naprawdę ma dobre maski ze składem dla większości osób mające włosy dłuższe, zmęczone czy suche. Na długo starcza ale można na próbe kupić małe opakowanie niż 1 litrowe. Są bardzo wydajne!

Używa produktu od: próbka

Msska Banana

Maska jest dobra. Ma piękny zapach. Nadaje się idealnie do włosów zniszczonych, przesuszonych z rozdwojonymi końcówkami. Używałam jej podczas rozjaśniania włosów bardzo dobrze wpłynęła na kondycję włosów (jak wiadomo podczas rozjaśniania włosy są w średniej kondycji). Dzieki dużemu opakowaniu starcza na bardzo duzo użyć. No i wiadomo cena jest niewielka jak ja tak duża maskę. Bo około 15zl w drogerii hehe.

Niesamowity zapach

Maska jest super dla włosów zniszczonych, ma piękny i intensywny zapach bananów, pięknie wchodzi w strukturę włosa i je zmiękcza, włosy po umyciu są idealne do rozczesania i robi się to z łatwością, naprawdę z całego serca polecam tym co mają bardzo zniszczone włosy maska robić cuda po wielokrotnym zastosowaniu

Warto mieć tę maskę

Zaczynając od wspaniałego zapachu bananów który utrzymuje się na włosach ♥️ idziemy dalej na mokrych włosach warto ją potrzymać dłużej dla lepszego efektu. Już przy spłukiwaniu widać gładką taflę a nie włosy które można przeczesywać palcami. Po wysuszeniu łatwo mi rozczesać włosy które są do tego zwykle niechętne. Włosy są nawilżone gładkie i przyjemne w dotyku. Cóż kupiłam pierwsze opakowanie byłam zachwycona do tego stopnia że właśnie kończę 3 i kupię ponownie dla takiego efektu.

Budżetowa silikonowa maska

O kallosach każdy już chyba słyszał.
Wersja bananowa pięknie pachnie, dodatkowo mamy cały litr maski za około 10zl a na promocji jeszcze taniej.
Maska jest podstawowa, z silikonami oraz konserwantami, które mogą uczulać.
Uważam, że jest dobra na sam start przygody w pielęgnacją jeśli nie mają uczulenia na itchy ms'y

Co jakiś czas wracam

Jest to jeden z 3 Kallosów, które kupuję nazamiennie. Moim zdaniem wszystkie działają identycznie i nie ma się co rozwadzić nad różnicami w składzie.
+ Tania jak barszcz
+ Duża pojemność, która wystarcza na całe wieki nawet gdy wylewam na siebie hektolitry maski na raz
+ Gęstość produktu- nie za rzadka nie za gęsta
+ Włosy są zawsze gładkie, łatwo się rozczesują i nie są obciążone.
+ Nie trzeba się zastanawiać nad równowagą PEH bo nie ważne jaki humor mają włosy, Kallos i tak nie zrobi krzywdy
+ Fajny jako baza do tuningowania półproduktami

+/- Zapach. Mi się podoba, ale dla facetów pachnie jak syrop na kaszel
- Opakowanie jest mało poręczne i ciężko się je odkręca mokrymi rękami

Dla fanów zapachu bananowego

Przyjemny produkt do hair spa day. Nakładam DUŻĄ ilość na całą długość włosów, wczesuje, wkładam w czepek i zostawiam na przynajmniej godzinę. Spłukuję i przechodzę do dalszej pielęgnacji jednak już po samym tym kroku włosy są bardzo gładkie i dają wrażenie zdrowych i zadowolonych <3
Stosuję zamiennie z innymi wariantami produktu - na super godną polecenia zasługuje maska Keratynowa

Moja ulubiona emolientowa odżywka/maska :))

Kallosa BANANA używam już od gimnazjum, obecnie jestem w 3 klasie szkoły średniej i do teraz jest to moja ulubiona emolientowa odżywka :)) Jest wydajny, dobry do każdego rodzaju wlosow, sklad ma odpowiedni aby stosować go jako odżywkę/maskę mającą. Cena niska, możliwość kupienia w mniejszej pojemności.