Laura Conti, Dessert Zero Calorie, Lip Balm, Deserowy balsam ochronny `Mleczko kokosowe` (stara wersja)

Pojemność 4,8 g

Pełen aromatu balsam do ust o zapachu mleczka kokosowego i delikatnym, pastelowym odcieniu.
Wyjątkowo aromatyczny, a zarazem o wysokich walorach pielęgnacyjno-odżywczych ochronny balsam do ust. Bogata formuła oparta o wosk mikrokrystaliczny i doskonałej jakości emollienty wzbogacona pantenolem i allantoiną oraz kompleksem witaminowym utrzymuje usta w doskonałej kondycji, pielęgnując i jednocześnie chroniąc. Znakomicie zabezpiecza delikatny naskórek ust przed utratą wilgotności i jędrności. Błyskawicznie przynosi ulgę spierzchniętymi przesuszonym ustom, a wspaniały aromat kusi do częstego korzystania.

Jak dla mnie dobra

Jako osoba zmagająca się z problemem spierzchniętych ust, sięgam po tą pomadkę bardzo, bardzo często. Spełnia moje wymagania oraz jest przystępna cenowo. Jedynie to jak czuję ją na ustach - nieco jakby tłusto -sprawia że obniżam jej lekko ocenę.

Tani i skuteczny

Za balsam zapłaciłam jakieś 2,99 w drogerii i tylko dlatego wylądował w moim koszyku. Potrzebowałam czegoś na już, a w domu miałam kilka opakowań otwartych pomadek więc nie chciałam za dużo przepłacać i stwierdziłam "kupie najtańsze byle co".

I to właśnie byle co, okazało się strzałem w 10. Nie dość, że super nawilża usta, utrzymuje je w dobrej kondycji to jeszcze przepięknie pachnie kokosem. Pomadka radzi sobie na mrozie, jest bardzo wydajna. Niezwykle dobrze się mi ją nosi na ustach. Nie wysycha. Najbardziej ją lubię za efekt który pozostawia na ustach! Moi kochani to nic innego jak sztos! Pomadka ma kolor mleczno biały i w sobie połyskujące srebrne drobinki, które niesamowicie błyszczą i nie są wyczuwalne. Efekt prześlicznie połyskujące rozświetlone usta bez żadnej lepkości tak jak w przypadku błyszczyku. Ja jeszcze daje trochę na łuk kupidyna i wygląda jak najlepszy rozświetlacz na świecie. POLECAM. Jedyna wada to opakowanie, niezbyt trwałe szybciutko mi popękała zatyczka.

Spełnia oczekiwania

Wciąż szukam dobrych, ochronnych balsamów i zdecydowanie ten będzie jednym z moich ulubionych. Dobrze nawilża, stanowi szybki i skuteczny ratunek dla moich przesuczonych, poobgryzanych ust, a cena nie jest wysoka.
Jestem w trakcie pierwszego opakowania, więc nie mogę stwierdzić czy jest dość wydajny, jednak używam go co chwilę i nie zauważam, by dużo go ubywało.
Jestem zadowolona i na pewno kupię go ponownie.

Zapach jej nie obroni

Zapach jest intensywny, dlatego aż chce się używać. Niestety to jedyny aspekt zachęcający do tego produktu. A to trochę za mało.
Jako balsam ochronny może się przydać, ale na pewno nie naprawi już przesuszonych ust. Bo po prostu zostawia na nich warstwę parafiny. I to wszystko.
Dla takiego efektu sięgam po prostu po wazelinę.
Trzeba jednak przyznać, że warianty zapachowe mogą na początek ukształtować dobry nawyk i sprawić, że w ogóle będziemy coś na usta nanosić. Później tylko kwestia zmiany produktu na lepszy. ;)
Jakimś cudem moje opakowanie ma się jeszcze dobrze, ale staram się, żeby nie ucierpiało, bo wiem jak takie plastikowe zatyczki kończą. Coś takiego nie powinno mieć miejsca.
Wydajność średnia, bo pomadka jest dość miękka już podczas kontaktu z ustami.

Coco

Kokosowa pomadka to coś dla mnie i dlatego musiałam ja kupić. Zapach co prawda przypomina kokos jednak nie jest on otrzymany w sposób naturalny. Pachnie ładnie ale chemicznie. Sama aplikacja jest przyjemna, pomadka jest miękka zostawia na ustach biały kolorek. Jednak szybko schodzi z ust i niewiele ma wspólnego z nawilżeniem ust.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Balsam do ust

Zacznę od balsamu. Ja wybrałam sobie zapach mleczka kokosowego.

Bo Ci co mnie znają wiedzą że uwielbiam wszystko co Kokosowe. Szminka znajduje się w standardowym opakowaniu na szminkę, jest odkręcana. Kolor balsamu / szminki jest. Opakowanie jest koloru żółtego z bezbarwna obudowa która się ściąga. Jeśli chodzi o kolor szminki jest ona biała, ale na ustach jest bezbarwna, dobrze nawilża usta, ślicznie pachnie.Czuć zapach takiego mleczka kokosowego.

Coś cudownego. Nawilżenie szminki trzyma się spokojnie około 2 godzin, bez konieczności poprawy. Do tego fajne jest to że szminka ma zero kalorii i jest zrobiona z eko produktów. Jestem zadowolona z tego balsamu, tym bardziej gdzie Balsam jest odżywczy, nie uczula oraz fajne jest to że Balsam jest tani, i są fajne smaki / zapachy do wyboru. Szminka jest wydajna i to bardzo wydajna więc starcza na dłużej.

Nieporozumienie

Kupiłam z ciekawości. Zwabiła mnie cena ,opakowanie i kokos,który lubię. Niestety juz po otwarciu poczułam jakiś chemiczny zapach ,który może kokosowy przypomina,ale jest sztuczny! Czułam jakby....coś było stęchłe,zepsute. Posmarowałam usta i szału nie było. Coś jest na ustać białego i nie czuję nawilżenia,tylko taki lepik....Może zużyję,może nie,ale kolejnego balsamu z tej serii nie kupię.

Nawet ok

Pomadkę kupiłam zachęcona kokosowym zapachem, który uwielbiam! Niestety nieco się rozczarowałam, pachnie dość chemicznie i tak po prostu... dziwnie. Jednak z pewnością lepsze, niż wersja czekoladowa. Opakowanie jest dość brzydkie, przezroczyste zamykanie w kolorowe napisy wygląda trochę tandetnie. W działaniu jest dobra, nawilża na dość długo i nie zostawia białego filmu na ustach.

+dobrze nawilża,
+nie zostawia białego filmu na ustach,
+dość wydajna,
+tania,

+/-zapach niby kokosowy, ale jest w nim coś irytującego i chemicznego,
+/-okropnie brzydkie opakowanie, jednak na plus, że jest trwałe

Zupełnie mi się nie sprawdziła

Deserowy balsam do ust skusił mnie jako fankę kokosów, musiałam go mieć, choć miałam już z tej serii balsam o zapachu panna coty, który był wręcz okropny. Ten jest nieco lepszy, jednak równie uciążliwy w stosowaniu.

OPAKOWANIE

Na kartonowej przekładce w kolorze beżowo-niebieskim widzimy w przezroczystej zakładce nasz balsam w całej okazałości. Jest to klasyczny, plastikowy sztyft z przezroczystą nakładką z nazwą produktu. Opakowanie ma kolor żółty. Opakowanie jest okropnie nietrwałe – plastikowa nakładka bardzo szybko pęka i to niezależnie od tego czy na nią uważamy, wystarczy lekko nacisnąć lub włożyć do torebki i gotowe. Za to ma u mnie minus, nadaje się tylko do użytku w domu, ponieważ tak zmaltretowane opakowanie nie nadaje się na widok publiczny.

BALSAM

Ma kolor lekko bezowy i bardzo przyjemną, choć lekko chemiczną nutkę kokosa. Zapach jest słodki, ale nie przesłodzony, idealnie kojarzy się z kokosowym deserem z czekoladą. Sztyft już w opakowaniu w drogerii wydał mi się dziwny, bo część po prostu wystaje. Miałam dobre przeczucia, bo przy pierwszej aplikacji ta wystająca część się złamała. Balsam ma lekką konsystencję, jest bardzo miękki, stąd taka sytuacja. Ogólnie dobrze natłuszcza usta, niweluje uczucie suchości, ale jest to tylko chwilowa poprawa. Wymaga wielokrotnej aplikacji dla wyraźnego efektu nawilżenia, ale jest ona niemożliwa w ciągu dnia, bo sztyft po prostu bieli usta, co wygląda nieestetycznie. Stosuję go więc tylko na noc nakładając grubą warstwę. Jest małowydajny i skończył mi się po niecałych 3 tygodniach. Nie do końca podoba mi się ten produkt. Niska cena zachęca do zakupu, ale ja już nie kupię nic z tej serii.

PLUSY:
+ ładny zapach
+ miękka konsystencja
+ niska cena
+ w tym wypadku mała wydajność

MINUSY
- nietrwałe opakowanie
- sztyft łamie się
- krótkotrwałe nawilżenie
- strasznie bieli usta

Fajna

Lip Balm Deserowy balsam ochronny o smaku i zapachu mleczka kokosowego. Ja uwielbiam kokos w każdej postaci a w szczególności w kosmetykach. Pomadka ta oprócz cudownego zapachu wspaniale odżywia i pielęgnuje usta.Ta pomadka nawet bardzo suchym i podrażnionym ustom przyniesie ulgę i nawilżenie. Zawarte w niej składniki głęboko nawilżają skórę ust, wygładzają i chronią przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Moje usta pokochały ten kosmetyk od Laura Conti.

całkiem fajna

Może nie jest to idealne odtworzenie kokosa zapach jest troszkę chemiczny ale nie przeszkadza mi to. Powodem tego jest fakt, że pomadka świetnie nawilża usta, pozostawia je niesamowicie mięciutkie bez żadnej suchej skórki.Efekt utrzymuje się długo, tłusta warstewka na wargach nie powoduje dyskomfortu a wręcz przeciwnie daje nam poczucie, że nasze usta są chronione i dobrze nawilżone.

pozytywnie

Pomadka ma ładny kokosowy zapach, który zapewne spodoba się wielbicielkom kokosowych aromatów. Bardzo dobrze nawilża usta i mimo białego koloru nie bieli ust, za co wielki plus. Cena śmiesznie niska, a wydajnosc dosyc dobra - przy codziennym używaniu wystarczyła na półtora miesiąca.