I Heart Makeup, Blushing Hearts, Triple Baked Blusher (Potrójny róż do policzków)

Zobacz oferty

LadyMakeup
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 4.94/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Wyjątkowy, potrójny róż do policzków zamknięty w uroczym pudełeczku w kształcie serca.
Doskonale podkreśla i modeluje kości policzkowe. Dzięki niemu uzyskasz naturalny efekt skóry muśniętej słońcem. Zawiera rozświetlające drobinki.

Nie róż, a dobry rozświetlacz

Piękne opakowanie w kształcie serca i roziskrzone kolory przekonały mnie do zakupu tego cudeńka.
Przed zakupem bałam się, że drobinki będą zbyt widoczne, a pigment zbyt intensywny. Nic z tych rzeczy. Okazało się natomiast, że mam odczynienia z produktem przypominającym bardziej rozświetlacz niż róż, jednak jestem z tego obrotu spraw bardzo zadowolona:)
Żaden rozświetlacz nie dał mi jeszcze takiego efektu tafli. W dodatku jego kolorystyka to mistrzostwo. Pierwsze dwa kolory są bardziej chłodne, największy jest nieco cieplejszy. Jedynie środkową część stosuję od czasu do czasu jako róż, gdyż efekt ma bardzo subtelny, ledwo zauważalny kolor.
Tak jak wspomniałam, z powodzeniem można go stosować jako rozświetlacz, jest trwały, drobinki nie są mocno widoczne i ma wyjątkowe kolory, jednak dla mnie to zdecydowanie nie jest róż :)

Przepiękny efekt

Róż składa się z trzech kolorów, więc możemy sami nieco zmieniać jego odcień, nabierając go inaczej pędzlem. Daje cudowny efekt rozświetlenia. Pigmentacja jest bardzo dobra, a jednocześnie ciężko jest zrobić nim sobie plamę na policzku, bo bardzo łatwo się blenduje. Wytrzymuje na twarzy cały dzień. Jest to mój jeden z ulubionych róży do policzków.

Peachy Pink Kisses

Róż kupiłam ze względu na ciekawe kolory i efekt rozświetlający. Niestety nie jest to róż dla alergików. Strasznie mnie uczulił. Za pierwszym razem jak go nałożyłam wydawało mi się, że wszystko jest w porządku. Dopiero po około miesiącu użytkowania zobaczyłam, że dość mocno mnie uczulił. Jeszcze jedna wada, a mianowicie te kolory nie łączą się. Jak nakładamy róż na policzki to mamy trzy kolorowe linie.

Ślicznie się błyszczy! Dobrze napigmentowany, twarz wygląda świeżo i naturalnie! Zdecydowanie moja perełka wśród całej masy kosmetyków!

Makeup Revolution - Róż do policzków, Blushing Hearts.
Szczerze mówiąc uwielbiam ten produkt za opakowanie, to serduszko jest takie urocze.  W środku znajduje się trzy odcienie, które możemy se sobą łączyć lub używać oddzielnie. Odcienie są bardzo dobrze napigmentowane, wystarczy jeden ruch pędzlem. Na policzkach wydaje się że ma wykończenie błyszczące, przez co nadaje delikatny blask skórze. Jeśli chodzi o wydajność to jest genialna.

piękny róż :)

Używam go od roku, a starczy mi go chyba do końca życia :D
Kupiłam na promocji w HEBE za grosze. Przyciągnęło mnie piękne pudełeczko a zatrzymał jakościowo dobry kosmetyk!
Jest mega wydajny, pięknie uwydatnia kości policzkowe - delikatnie się mieni.
Jest łatwy w aplikacji - każdy sobie z nim poradzi :)
Must have każdej kobiety :)

Delikatność i kobiecość!

Moje długie poszukiwania różu się opłaciły! Trafiając na ten produkt, jestem zadowolona z każdego jego użycia. Kolory są obłędne, nie dość że producent dał nam trzy do wykorzystania to jak i można je połączyć i też dają efekt. W dodatku, trwałość produktu, który starczy nam również na lata, przy codziennym korzystaniu. Kształt opakowania jest kobiecy i zmieści się w torebce. Zdecydowanie polecam!

Przeciętny produkt

Ten różo-rozświetlacz nie trafił w mój gust.
Opakowanie jest kartonowym serduszkiem, w którym mamy luzem umieszczony kosmetyk w kawałki plastiku. O ile sam design bardzo mi się podoba i uważam, że jest nietypowy, to sama konstrukcja opakowania jest niestety bardzo nietrwała.
Serduszko z produktem jest podzielone na trzy paski o różnych odcieniach mieniącego się różu. Zapach jest bardzo nieprzyjemny i sztuczny, a odcienie... również sztucznie wyglądające.
Ze względu na błyszczenie się różu nazywam to "różo-rozświetlaczem" i moim zdaniem produkt nie nadaje się do nałożenia większym pędzlem na całe kości policzkowe, tak jak zazwyczaj nakłada się róż - po pierwsze ze względu na odcienie, które wyglądają na cerze bardzo nienaturalnie, a po drugie ze względu na ten blask, który nieładnie podkreśla widoczność porów. Kosmetyk jako tako dobrze wygląda nałożony na szczyt kości policzkowych, jako - właśnie - "różo-rozświetlacz".
Nakładanie kosmetyku również pozostawia wiele do życzenia - na pędzel nakłada się bardzo nierównomiernie, niezależnie jaki (używałam różnych pędzli), a jeśli chcę się postarać o jego równomierne nałożenie to muszę wiele razy przeciągać nim po kosmetyku, co z kolei powoduje jego straszne pylenie się.
Dużą zaletą produktu jest jego trwałość - sam kolor utrzymuje się cały dzień, choć już bez blasku pod koniec dnia. To chyba jedyny aspekt, do którego nie mam zastrzeżeń poza jeszcze faktem, że produkt mnie nie uczulił, nie podrażnił skóry i nie spowodował alergii czy "zapychania".
Nie polecam!

Wspaniały

Róż ten zakupiłam z polecenia i z ciekawości swojej w drogerii natura za niewielkie pieniądze. Skusiło mnie również jego cudowne praktyczne opakowanie . Jestem nim zachwycona bo na aż trzy sposoby go można używać. Pierwszy jako cień do powiek ,drugi jako róż ,trzeci jako rozświetlacz ponieważ nadaje super połysk . Produkt wytrzymuje dość długo a nawet można by powiedzieć bardzo długo jak na taki róż ponieważ u mnie się utrzymał nawet całą noc i wciąż miałam glow. Jest bardzo dobrze napigmentowany i jest bardzo wydajny oraz bardzo dobrze się rozprowadza . Jest łatwo dostępny i korzystny cenowo myślę że dla każdej z nas . Jest idealny do wykończenia makijażu ponieważ jest delikatny ,nie daje efektu sztuczności ale łatwo z nim przedobrzyć przy nadmiarze .

Fajny!

Kupiłam go za niecałe 5 euro. Polecam, chociaż bardziej wygląda jak rozświetlacz niż róż. Nadaje super błysk, ale jako róż średnio wypada. Produkt nałożony na twarz wytrzymuje bardzo wiele. Po całonocnej imprezie wciąż miałam glow.

PEACHY PINK KISSES

Uwielbiam ! Używam serduszka jako róż jak i rozświetlacz i cień do powiek. Mam serduszko od 3 lat i nadal jest go pełno. Nie mogę się z nim rozstać! Kocham glow jakie daje to serduszko. Świetnie się utrzymuje na policzkach. Mega pigmentacja. Produkt kosztuje w promocji nie wiele a starcza na długo.

Bardzo dobry produkt

Róż posiada ładny kolor, rozświetla i nadaje skórze blasku. Przystępny cenowo dla każdego. Wystarcza na bardzo długo nawet przy codziennym użytkowaniu.

Super róż rozświetlający

Róż jest przepiękny, bardzo ładnie rozświetla cerę, pięknie się rozprowadza. Kolor jest bardzo delikatny ale trzeba też uważać z ilością bo bardzo łatwo jest przesadzić. Bardzo go lubię i jest mega wydajny, nie wiem czy uda mi się kiedyś go zużyć ????.