NYX Professional Makeup, Wonder Pencil (Wielofunkcyjna kredka)

NYX Professional Makeup, Wonder Pencil (Wielofunkcyjna kredka)

Wonder Pencil to nowy, sekretny niezbędnik makijażowy, bez którego żadna z kobiet nie będzie mogła się obyć! Wielofunkcyjna kredka Wonder Pencil łączy w sobie działanie korektora, rozświetlacza i konturówki, przez co pozwala opanować do perfekcji trzy podstawowe gesty makijażowe - tuszowanie niedoskonałości, rozświetlenie cery i spojrzenia oraz konturowanie ust. Aksamitnie miękka, kremowa formuła kredki, wzbogacona olejem jojoba, lanoliną oraz kompleksem wosków (wosk pszczeli, wosk Carnauba oraz wosk Candelila), z łatwością rozprowadza się na skórze i nie wysusza jej. Kredka ta często znajduje zastosowanie nakładana na linię wodną oka. Dostępna w trzech odcieniach.

do temperowania

HIT miesiąca

Uwielbiam ta kredkę za jej wielozadaniowość! Służy mi nie tylko do makijażu oka ale także do podkreślenia łuku brwi, ust, jako korektor, rozświetlacz na kości policzkowe. Coś niesamotiwego. Kolor beżowy tworzy niesamowity naturalny efekt!

+ trawałość
+ uwydatnia kości policzkowe
+ niska cena
+ wydajna

Używam tego produktu od: początek listopada 2014

Wreszcie idealna kredka w kolorze nude!

O kredce usłyszałam jakiś czas temu przeglądając YouTube. Kiedy zobaczyłam ją będąc przypadkiem w Douglasie postanowiłam ją wypróbować.

Posiadam kredkę w odcieniu light.

Producent twierdzi, że kredka może zastąpić korektor, ja jednak podobnie jak użytkowniczki YouTube używam jej do podkreślenia łuku brwiowego i na linię wodną oka.

Na lini wodnej sprawdza się idealnie, długo szukałam takiej kredki! nie kruszy się, ma cudowny, naturalny odcień, bardzo mi się podoba, że jest ciemniejszy i oko wygląda naturalnie. Nie lubię stosować w tym celu białej kredki, która moim zdaniem za bardzo rzuca się w oczy.

Zdecydowanie polecam, warto ją wypróbować :))

Ilość zużytych opakowań: używam pierwszej