Maybelline New York, Tattoo Gel Liner (Żelowa kredka do oczu)

Maybelline New York, Tattoo Gel Liner (Żelowa kredka do oczu)

Zobacz oferty

ezebra
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 4.91/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Pierwsza długotrwała żelowa kredka od Maybelline New York. Efekt utrzymuje się nawet do 36 godzin*. Intensywne kolory w 4 odcieniach sprawią, że każdy znajdzie coś dla siebie.
Kredka podkreśla oko i spojrzenie, a dzięki żelowej formule aplikacja jest jeszcze łatwiejsza.
Została stworzona dla kobiet, które oczekują od swojego linera długotrwałego efektu, preferują liner w kredce i cenią intensywny kolor.

Kolor Rose Gold

Kredka jest miękka, łatwo wyrysować nią linie wodną jak i kreskę na powiece. Szybko zastyga i jest nie do ruszenia. Kolor nie jest takim typowym Rose Gold trochę wpada w miedziano-pomarańczowe tony ale dzięki delikatnemu połyskowi fajnie otwiera oko.

Rewelacyjna

Rewelacyjna żelowa kredka do oczu.
Kredka jest baaardzo trwała, zastyga, da się rozcierać, jest miękka i prosta w użyciu.
Gama kolorystyczna jest szeroka, co ułatwia dobrania koloru do potrzeb, rodzaju makijażu czy typu urody.
Osobiście posiadam brąz, bardzo ładny kolor, idealny dla blondynki do makijażu dziennego do narysowania lekkiej rozsmużonej kreski przy linii rzęs. Super sprawdza się też na linie wodną, u mnie używana na górnej linii wodnej. Czasem aż trudno ją zmyć.

Najlepsza ever!!!

Bardzo długo szukałam kredki idealnej. Wydałam sporo kasy na te poszukiwania i skończyłam z całym koszyczkiem średnich kredek. W końcu postanowiłam wypróbować tą i była to jedna z lepszych decyzji w moim życiu <3 Jest to taki eyeliner w formie kredki :D Jak na razie mam tylko czarną, ale pozostałe wkrótce też wpadną do koszyka.
+ Jest niesamowicie mięciutka, jak masełko
+ Łatwo się rozciera
+ Czarna jak smoła
+ W drogerii zrobiłam swatcha i po kilku chwilach była już NIE DO STARCIA!
Podsumowując, absolutnie warta każdej złotówki!

Trwała

Bardzo trwałe kredki, wygodne, można temperować , nie wycierają się , nie odbijają na powiece, mają intensywne kolory, pięknie prezentują się jako kreska jak i na linii wodnej. Mam 3 kolory. Polecam!

świetna trwałość i formuła , ale .....

Jeśli chodzi o trwałość , kolor, miękkość podczas aplikacji rozcieranie , etc - jest super.... ale
Nie jest to kredka wykręcana tylko strugana , dość gruby wkład, a ja potrzebuję więcej precyzji i muszę ją ciągle strugać. Struganie wiele nie pomaga - wkład jest gruby , ale marnuje się dużo produktu i kredka się szybko kończy....

Świetna

Kredkę kupiłam przy okazji słynnej promocji w Rossmannie. Kosztowała 18 zł i ta cena może nie jest najniższa jak na kredkę ale jak najbardziej adekwatna do jakości bo kredka jest na prawdę świetna. Klasyczna, do temperowania , opakowanie niczym specjalnym się nie wyróżnia. Osobiście wolę kredki wykręcane. Liczyłam kupić więcej kolorów ale były bardzo przebrane i wybrałam tylko kolor Bold Brown - jest to chłodny, ciemny brąz, bardzo ładny.

Kredka ma żelową formułę, jest miękka i bardzo przyjemna w użyciu. Dobrze się nią maluje, ma bardzo dobre krycie i pigmentację przez co jest również wydajna. Używam jej na powiekę oraz na linii wodnej. Na powiece i ogólnie na suchej skórze jest bardzo trwała. Odporna na wodę, a nawet na ścieranie. Jeśli chodzi o linię wodną to również jest bardzo dobrze, ubytki pojawiają się delikatnie przy zewnętrznym kąciku oka w którym linia wodna pozostaje najbardziej mokra. Tak samo zachowuje się u mnie kredka Nyxa, która również uchodzi za bardzo trwałą. Nie jest idealnie ale nadal to jedna z najbardziej trwałych kredek na linię wodną jakie znam. Przy najbliższej okazji (czytaj promocji ;)) na pewno skusze się na inne kolor :)

warta swojej ceny

Dopóki nie poznałam tej kredki to nie miałam świadomości, że dobra kredka na linii wodnej potrafi w tak znaczącym stopniu zmienić makijaż i komfort jego noszenia. Żelowa formuła jest wprost stworzona do tak delikatnego miejsca jakim jest linia wodna… nic nie kłuje, nie podrażnia i co najważniejsze zostaje na bardzo długo bez konieczności poprawek. A te, nie ukrywam, przy soczewkach były dla mnie uciążliwe. Ja zachwycam się kolorem Rose Gold, który mimo, iż jest jasny, to już po jednym pociągnięciu widoczny. Bez problemu nadaje się również na powiekę i tym układzie także się nie ściera i nie rozmazuje. No może cena jak na kredkę nie jest wyjątkowo atrakcyjna, ale umówmy się: za taką jakość można zapłacić. Z przyjemnością zapoznam się z innymi kolorami i już wiem, że inne kredki pójdą w zapomnienie.

Bardzo ją polubiłam!

Kredkę kupiłam w internetowej drogerii za około 18 zł. Skusiłam się na nią przez wiele pozytywnych opinii na jej temat :) Wybrałam kolor czarny. Używam jej codziennie na dolnej linii wodnej. Kredka jest bardzo dobrze napigmentowana, wygodnie się nią maluje, wystarczą 2 ruchy i kreska jest gotowa :)

Trochę się obawiałam, że skoro kredka jest miękka to może się łamać, ale nic takiego się nie dzieje. Dobrze się ostrzy, nie rozwarstwia się, ani nic podobnego.

Bardzo muszę pochwalić jej TRWAŁOŚĆ! Naprawdę wytrzymuje u mnie cały dzień, nie rozmazuje się, nie kruszy. Zawsze na imprezach musiałam poprawiać po kilku godzinach makijaż oka, ale ta kredka naprawdę nie schodzi! Zauważam też różnicę w demakijażu. Inne kredki dużo łatwiej się zmywają, ale z tą też nie mam największych problemów.

Ogólnie z kredki jestem bardzo zadowolona i przewiduję, że kupię ją ponownie :) Na początku trochę mnie oczy szczypały, teraz już jest lepiej. Wydaje mi się, że to właśnie z powodu tej kredki, bo nic w tym czasie nie używałam nowego nieprzetestowanego, ale szczypanie przeszło :)

Bardzo chętnie wypróbowałabym także innych kolorów :)

Tak! Tak! i jeszcze raz Tak!

Wielkie WOW! Niesamowita kredka do oczu. Zakupiłam ją skuszona pozytywnymi recenzjami na KWC, za co dziewczęta bardzo dziękuję !
Osobiście nie lubię koloru na oczach, więc wybrałam klasyczną czerń. Kredka świetnie się rozprowadza, jest bardzo mocno napigmentowana, co sprawia, że maluje się sprawnie jednym ruchem. Jej miękka, żelowa formuła pozwala za równomierne rozprowadzenie z takim samym nasyceniem koloru na całej długości. Świetnie się temperuje, nie łamie się i nie kruszy.
Jednak jej największą zaletą jest trwałość. U mnie utrzymuje się bez problemu przez 12 godzin bez żadnych poprawek! Nie rozmazuje się, nie łuszczy i nie znika z niewiadomych przyczyn. Jak zastygnie jest nie do ruszenia, a do tego ma piękne, półbłyszczące wykończenie.
Dawno nie byłam tak zachwycona jakimś produktem.
Kupiłam ją w fajnej promocji za 18 zł.

super :)

Kredkę zakupiłam kilka miesięcy temu i przyznam, że od tamtej pory jest jedną z ulubionych w mojej kosmetyczce !
Mój kolor to klasyczna czerń, która w wydaniu Maybelline jest naprawdę mocno czarna. Pigmentacja jak najbardziej na plus.
Żelowa formuła bardzo ułatwia i przyspiesza aplikację - kredka lekko i sprawnie rysuje linie i to zarówno na wewnętrznej jak i zewnętrznej powiece.
Jest też trwała - nie muszę co chwile spoglądać w lusterko i sprawdzać czy gdzieś się nie rozmazała, co jest kłopotliwe szczególnie w pracy w ciągu dnia.
Jestem z niej bardzo zadowolona i uważam , że cena idzie zgodnie z jakością.

Bardzo dobra

Od kiedy spróbowałam żelowych kredek już innych nie chce ta akurat jest idealnie trwała dobrze się nią rysuje i łatwo odpowiednio rozetrzeć a i wybór spory i wydajność super. Zawsze obawiałam siemiekkicj kredek ta jest miękka ale nie ma co się obawiać jak się raz spróbuje to się od razu jest pewnym że ten produkt pozostanie na długo w kosmetyczce

ulubiona kredka do oczu

W moim makijażu może zabraknąć wszystkiego ale nie kredki do oczu, od lat używam kredek maybelline a od niedawna te z żelowa formuła, jak zwykle maybelline mnie nie zawiódł, używam koloru czarnego i efekt jest naprawdę wow, podkreślone, mocno czarne oko to to co lubię a ponadto trzyma naaaaprawde długo wręcz ciężko zmyć :) nie muszę poprawiać kfeski6w ciągu dnia, jedyny minus to wydajność bo szybko się kończy