Oriflame, Bamboo Body Brush (Szczotka do masażu ciała)

Oriflame, Bamboo Body Brush (Szczotka do masażu ciała)

Pojemność 1 szt

Idealna do masażu ciała i delikatnego złuszczania. Odpowiednia do użycia na sucho oraz z ulubionymi kosmetykami.

Mieszane uczucia

Dostałam szczotkę w zestawie z peelingiem Oriflame. Używałam na mokro przez około pół roku, niemalże codziennie. Sprawdzała się bardzo dobrze. Czas użytkowania dość krótki jak na taki produkt. Po niecałych 6 miesiącach się rozleciała. Do tego czasu sprawdzała się dobrze, włoski nie wypadały nadmiernie i zmniejszała cellulit. Produkt wart wypróbowania, ale na pewno nie wart swojej ceny.

wspaniała

Zamówiłam ją ok. pół roku temu na jakiejś promocji za 14 czy 16 zł. Szczotka jest solidnie wykonana i wygodnie leży w dłoni. Włosie nie wypada,a ten uchwyt na dłoń się nie psuje.Nawet napis Oriflame na niej trzyma się całkiem dobrze;)
Szczotki staram się używać codziennie na mokro z żelem pod prysznic,chociaż czasem mam lenia. Bardzo dobrze usuwa martwy naskórek. Zrezygnowałam całkowicie z peelingów.
Widzę,że skóra jest ujędrniona a cellulit się zmniejszył,a nie ćwiczę,nie zmieniłam diety i nie używam kosmetyków na cellulit.

Przetrwała 10 mies.

Ilość zużytych opakowań: jedna sztuka