Avon, Foot Works, Beautiful, Toasted Macadamia Nut, Moisturizing Foot Cream (Nawilżający krem do stóp `Orzechy Makadamia`)

Nawilżający krem do stóp z olejkiem z orzechów makadamia.
Jak działa: Formuła z olejkiem z orzechów makadamia długotrwale nawilża stopy i wygładza suchą skórę, zapewniając jej miękkość jedwabiu. Olejek makadamia jest bogaty w nienasycone kwasy tłuszczowe, regeneruje, wygładza i nawilża skórę. Fitosterole obecne w olejku makadamia odpowiadają za jego kojące i lecznicze działanie. Olejek ze względu na regeneracyjne, ujędrniające i nawilżające własciwości jest idealny do suchej, łuszczącej się skóry. Formuła szybko się wchłania.
Jak stosować: Wmasuj krem w skórę stóp, zważając na miejsca, gdzie skóra jest szorstka. Pozostaw do wchłonięcia.

Kupiony w: U konsultantki

Dobry krem

Krem uzywam od około miesiaca 2 razy w tygodniu na noc. Ma dosc gęstą konsystencję, zostawia tłustą powłoczkę, dlatego polecam zakładać skarpetki. Zmiękcza pięty, przynosi komfort stopom i ładnie, słodko pachnie. Kosztował jakieś 6zł, polecam :)

Ładny zapach, gorzej z działaniem

Krem ma bardzo ładny zapach, niestety to co najważniejsze, czyli działanie nawilżające, pozostawia wiele do życzenia...

+ piękny, słodki, orzechowy zapach
+/- lekka konsystencja, chociaż wolę kremy, które są trochę bardziej gęste
- działanie nawilżające niestety jest słabe, w zasadzie po godzinie to już nic nie czuć na skórze stóp
- skóra stóp nieco się lepi po jego użyciu
- opakowanie z odkręcaną zakrętką jest średnio poręczne - lepsze byłoby takie z klapką.

Krem można wypróbować, chociażby ze względu na sam zapach, jednak nie sprosta on Waszym wymaganiom, jeżeli oczekujecie silnego nawilżenia skóry stóp.

Używam tego produktu od: ok. miesiąca

OK

Kupiłam go dość dawno temu za 5 zł. Jest to typowy krem do stóp z Avonu - w miarę ładny zapach, fajna konsystencja, działanie ok, ale bez rewelacji. Szybko się zużywa, dość gęsty, jednak działanie nie powala. Można wypróbować, jednak, ja do niego nie wrócę.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań: 1 opakwanie

słabo, słabo... :(

Krem ten przyciagnał moja uwage, ponieważ potrzebowałam akurat kremu do stóp, a że był w promocji to zdecydowałam się na niego. Jednak krem zdecydowanie nie zaspokoił moich podstawowych wymagań kremu do stóp. Producent opisuje krem jako "wzbogacony olejkiem z orzechów makadamia" jednak to chyba jakaś kpina bo tytułowy olej makadamia avon umieścił daleko daleko za zapachem pod koniec składu... a jeszcze dwa miejsca za nim alkohol denat wiec jego działanie mija się z celem. W ogóle nie nawilża, nie wygładza, pozostawia uczucie lepkości, miałam chociaż nadzieję co do zapachu jednak nie wpisał sie on w moje gusta; jest jakiś ostry duszący i nieprzyjemny. Jedyne co jest na plus to jego cena i opakowanie. Jednak to za mało. Nie polecam.

Bardzo słabe działanie, jeszcze gorszy zapach

Produkty z serii Foot Works są świetne, ale nie wiem dlaczego wszystkie sezonowe kosmetyki Avon są złe...

Widząc ten krem w katalogu, zakochałam się w zapachu.Szybko zamówiłam krem i peeling.

Nie wiem do jakich stóp jest ten krem, chyba bobasa, bez żadnych zgrubień, gładkich jak jego pupa.
Nawilżenie jest bardzo krótkotrwałe, jak tylko krem wyschnie, stopy są dalej szorstkie. Na dodatek niemiłosiernie się lepi. Opakowanie tylko utrudnia jego aplikację, jest zbyt twarde. Zapach okazał się strasznie chemiczny, po prostu śmierdział.
Sam kosmetyk okazał się bardzo wydajny, nie chciał się skończyć. Ogólnie nie mam żadnych miłych wspomnień związanych z tym kosmetykiem.

Uzależniający zapach

Seria Foot Works zawsze kusi mnie limitowanymi edycjami kremów, tym razem nie mogło być inaczej. Zamówiłam zimową nowość, skuszona ciepłym, rozgrzewającym aromatem i nie zawiodłam się. Krem pachnie bardzo słodko, jadalnie, ciasteczkowo - jak biszkopty albo herbatniki maślane. Właściwości nawilżające też są na całkiem niezłym poziomie - bez problemu utrzyma w dobrym stanie zadbane i w miarę gładkie stopy, właścicielki bardziej suchych mogą być zawiedzione. Dla mnie na tę porę roku był wystarczający, latem mógłby się nie sprawdzić. Tak poza tym, chwalę za lekką i szybko wchłaniającą się konsystencję. Cena niska, opakowanie ładne i wygodne - warto zapolować na niego, póki jeszcze jest w ofercie netto.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Bardzo dobry! Polecam

Prodykt kupilam juz jakis czas temu i testowalm przez dluzszy czas. W mojej ocenie wypadl bardzo dobrze.

+ piekny, intensywny zapahc oprzechow
+ niezwykle wydajny
+ dobrze nawilza
+ wygladza
+ zmiekcza skore
+ nie uczula
+ nie podraznia
+ tani, czesto w promocji

Zapach wow + średnie nawilżenie

Przyjemny kremik o nietypowym dla kremów do stóp pięknym zapachu macadamia mocno orzechowy.
Lekki, przyjemnie się rozsmarowuje, ale nie jest wodnisty, raczej zwarty.

Cena zachęca a właściwości są naprawdę godne. Moje stopy nawilża, może nie natłuszcza ale jak chcecie szybko nawodnic stópki jak wieczorem ledwo patrzycie na oczy to będzie jak znalazł ;)

Używam tego produktu od: 3-4 miesiące na zmianę z lawendowym (trochę mocniejszym) z Avonu :)
Ilość zużytych opakowań: koniec 1 tubeczki

Uwaga na zapach!

Działanie kremu jest ok. jak każdego tego typu kremu avon. Nie ma rewelacji ale nawilża. Jednak zapach to maskara. Dla mnie to smrodek zapoconych stóp. Nie polecam ludziom wrażliwym na intensywne nuty zapachowe. Na noc lepiej nie używać bo trzeba wietrzyć mieszkanie, szczególnie na życzenie innych członków rodziny którzy twierdzą że "zaraz się uduszą od tego smrodu".

Używam tego produktu od: miesiąca tylko rano pod skarpety ;/
Ilość zużytych opakowań: jedno 75 ml

Fajny kremik.

Avon lubię za marchewkowy kremik i maseczkę do twarzy, niektóre produkty planet spa i kremy do stóp, większość z nich jest dobra i tania. Ten krem do nich należy, bardzo fajny produkt. Moje stopy nie są specjalnie wymagające, zawsze kremuję je po wieczornym prysznicu.

Plusy:
+ cena (kupiłam go za 5zł)
+ zapach! obłędny!
+ opakowanie w formie tubki
+ dobrze nawilża
+ w miarę szybko się wchłania
+ wydajny

Polecam wypróbowanie.

Używam tego produktu od: ok. miesiąca

Fajniutki

Nawilżający krem do stóp marki Avon jest naprawdę bardzo dobry :) Ten produkt powoduje że moja skóra jest gładka i nawilżona, że aż nie mogę przestać jej dotykać ;) Krem szybko się wchłania a ten zapach- uwielbiam. Bardo się polubiliśmy. No i cena jest bardzo niska. :D Polecam gorąco.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Orzechowy przyjemniaczek

+obledny zapach, cos jak jakis deser orzechowy
+przyjemna konsystencja, dosc gesta, nie splywa z dloni
+nawilza chociaz dla suchej skory bedzie za lekki, czasami mam wrazenie ze uczucie gladkosci jest chwilowe
+czesto jest w promocji
+wydajny

Na pewno kupie ponownie, chociazby tylko dla zapachu.

-jak w Avonie, trzeba miec konsultantke

Używam tego produktu od: ponad miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie w uzyciu