Bielenda, Face Clinic Professional, Argan Cleansing Face Oil (Uszlachetniony olejek arganowy do oczyszczania i mycia twarzy + kwas hialuronowy)

Preparat w formie lekkiego olejku przeznaczonego do oczyszczania i mycia skóry twarzy ze skłonnością do utraty nawilżenia, naturalnej sprężystości, jędrności i elastyczności. Zawiera połączenie olejku arganowego z właściwościami kwasu hialuronowego w postaci mikrosfer, co sprzyja znacznej poprawie jakości naskórka, jego regeneracji i odbudowie. Lekka olejowa formuła zamieniająca się pod wpływem wody w piankę, rozpuszcza wszelkie zanieczyszczenia podatne na działanie tłuszczu i wody: zmywa makijaż, upłynnia sebum, oczyszcza skórę z zanieczyszczeń i odświeża ją.
Olejek daje efekt miękkości naskórka, wygładzenia, nie obciąża skóry przy jednoczesnej redukcji uczucia suchości i dyskomfortu.

Miły dla twarzy

Skóra po stosowaniu tego produktu wydawała się oczyszczona i nawilżona, nie odczuwało się typowego ściągnięcia skóry. Jedyna wada tego produktu to uczucie mgły na oczach. Bardzo przyjemnie pachnie.

Super produkt!

Używam dopiero od około miesiąca ale szybko przypadł mi do gusty. Świetnie radzi sobie z usuwaniem makijażu. Po nałożeniu na zwilżoną skórę i rozprowadzeniu tworzy się delikatna pianka która przyjemnie i dokładnie oczyszcza, a przy tym nawilża. Nie pozostawia tłustej warstwy na skórze. Tak jak obiecuje producent "daje efekt satynowej miękkości naskórka i wygładza". Jedyne do czego mogę się przyczepić to swego rodzaju "mgła" na oczach która zostaje po demakijażu tym olejkiem. Jednakże nie jest to dla mnie jakiś ogromny dyskomfort.

Bardzo pozytywnie!

Olejek działa oczyszczająco - właśnie tak, jak powinien. Idealnie nadaje się jeśli chodzi o usuwanie resztek makijażu, mycie twarzy jak i zmywanie lżejszych, dziennych makijaży. Po użyciu skóra jest gładka i nawilżona, nie zostawia tłustej warstwy.

Nie dla mnie

Kupiłam go głównie do zmywania makijażu, mie spodziewajac sie zadnych innych efektow, ale niestety nie radzi sobie z tym zadaniem, zwłaszcza przy makijażu oczu, dodatkowo zostawia "mgle" w oczach zaraz po umyciu.

Bardzo dobry produkt

Olejku używam już od kliku miesięcy. Bardzo dobrze zmywa makijaż, wystarczą dwie pompki do zmycia całego makijażu. Radzi sobie nawet z wodoodpornym tuszem oraz długotrwałą pomadką. Pozostawia skórę lekko nawilżoną, bez tłustej powłoki. Olejek nie uczula oraz nie podrażnia moich oczu. Ponadto jest bardzo wydajny. Jedynym minusem jest dostępność produktu. Nie mogę spotkać go stacjonarnie, zawsze zamawiam go przez internet, ale i z tym czasem bywa problem.

Gorąco polecam

Często wyjeżdżam i potrzebowałam takiego preparatu do zmywania makijażu, który można zastosować jednocześnie do całej twarzy i który nie będzie wymagał późniejszego używania toniku. Szukając natknęłam się na ten olejek. Jestem zachwycona, zmywa dokładnie cały makijaż i pozostawia uczucia świeżości.

Dokładny

Bardzo dobrze zmywa makijaż. Jednak później wymaga dodatkowego zmycia gdyż pozostawia tłustą wartswę na skórze. Na początku używania spłukiwałam samą wodą i niestety miałam wrażenie że zapycha pory, ale gdy zaczęłam, przemywać lekką pianką lub płynem micelarnym było ok.

Jest dobrze

Do zakupu nie ukrywam zachęciła mnie jego niska cena. Używając koreańskich kosmetyków, które na polskim rynku wypadają dość drogo szukałam taniej alternatywy do mojego ulubionego olejku kokosowego ze Skin79. Olejek zakupiłam podczas promocji (ok 14 zł). Nie sądziłam, że sprawdzi się tak świetnie. Poza zapachem, który z każdym kolejnym użyciem przypomina oliwę z oliwek, nie zauważyłam żadnych wad.
Nie pozostawia oleistej warstwy.
Przy mojej cerze skłonnej do wyprysków, nie zauważyłam pojawiających się wyprysków.
Produkt warty uwagi.

wspaniały

Nawilża, oczyszcza, dokładnie zmywa makijaż, zgodnie z opisem, pozostawia wypielęgnowaną cerę.Opakowanie - fajnie wygląda, ale pompka nie działa dobrze.

Polubiłam go

Był to pierwszy olejek do mycia twarzy, po jaki sięgnęłam. I bardzo go polubiłam. Wystarczy jedna pompa na umycie całej buzi, produkt po kontakcie z wodą ma formę leciutko pieniącą się i nie ma problemu z jego zmyciem. Makijaż domywa bardzo dobrze, ładnie pachnie, jest wydajny. Tak jak w przypadku różanego olejku, pompka lubiła się zacinać, ale myślę że to nie jest jakiś duży minus. Był wydajny, w opakowaniu widać ile produktu nam zostało. Nie widzę go teraz w drogeriach stacjonarnych, a chętnie kupiłabym go ponownie. Zdecydowanie polecam

Nie polecam

Olejek nie pełni swojej podstawowej funkcji czyli nie zmywa makijażu. Mimo 3 krotnego mycia twarzy olejkiem przy przemywaniu tonikiem na waciku jest podkład. Tusz jest rozmazany i niedomyty na dolnej linii rzęs. Zapach dla mnie jest dudzacy. Nie będę nawet kończyć opakowania...

Dziwnie pachnie

Olejek ma bardzo eleganckie opakowanie z pompką. Niestety po czasie zauważyłam, że opakowanie zaczęło przeciekać, mimo tego, że wcale nie upadło i nie miało żadnej dziurki. Olejek ma dość rzadką konsystencję, a pod wpływem wody obficie się pieni. Dobrze oczyszcza skórę, nie podrażnia skóry i nie przesusza. Śmierdzi jak stęchły olej...