Wibo, WOW Glamour Sand (Lakier do paznokci z efektem brokatowego piasku (nowa wersja))

Pojemność 8,5 ml

Strukturalny lakier do paznokci z efektem holograficznego piasku. Połączenie faktury piasku z różnokolorowymi refleksami odbijającymi światło przenosi na płytkę paznokcia wyjątkowy efekt `glamour`. Lakier długo utrzymuje się na płytce paznokcia, nie odpryskuje. Dostępny w 5 najmodniejszych kolorach.

super

Super sprawa.
Mam różowy i możliwe, że kupię inne kolory.

+ cena
+dostępność
+wydajność
+długo jest w dobrej kondycji, nie wysycha i nie gęstnieje od dłuższego czasu
+dobrze kryje przy 2 warstwach
+ lekko odpryskuje na koncu paznokci, ale trzyma się nawet 2 tygodnie!!! przy normalnym użytkowaniu :p czyli myciu garów, kąpielach, pracy itp
+fajne kolory

Niemal doskonałe

Posiadam dwa odcienie i jesienią/zimą to moi ulubieńcy do noszenia na paznokciach.

Plusy:
+ cena,
+ pojemność - nie jest kosmiczna, da radę zużyć lakier,
+ fajny pędzelek - dobrze się nim maluje,
+ konsystencja - nie zalewam sobie skórek,
+ kolory - moje dwa są dla mnie przecudne,
+ trwałość - nie odpryskują, nie pękają, wolno ścierają się z końcówek,
+ czas schnięcia - jestem niecierpliwa, tutaj schną i utwardzają się migiem,
+ piaskowa faktura sprawia, że ewentualne uszkodzenia można łatwo zakamuflować.

Minusy:
- mogłoby być więcej kolorów,
- zmywanie - gdyby nie ono byłby to lakier doskonały.

Ilość zużytych opakowań: dwa rozpoczęte

Miłe zaskoczenie

Nie mam zbyt dobrych przeżyć z lakierami wibo.
Większość, które kupiłam od razu po pierwszym użyciu lądowały w koszu.
W przypadku tej serii jest inaczej. Posiadam lakier nr 2 i on zdecydowanie jest WOW ;)

Plusy
- szybko schnie
- jest trwały
- pięknie błyszczy, przyciąga spojrzenia
- łatwo się rozprowadza
- nie zostawia smug
- dobrze kryje ( przy dwóch warstwach ma piękny i intensywny kolor)

Minusy
- Żeby go zmyć nieźle trzeba się namęczyć

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Może być.

Lakier kupiłam jako ciekawostkę, no i też dlatego, że zielony brokat zatopiony w czarnej emalii tak pięknie błyszczał w sklepie.
No i sam kolor po nałożeniu nie przypadł mi do gustu, ale to bardzo subiektywna ocena.
Moja koleżanka ma inne odcienie i one bardziej mi się podobają.
Trwałość na plus, utrzymuje się dłużej, niż klasyczne lakiery.
Za to zmywanie to droga przez mękę, właśnie dlatego nie dokupiłam więcej odcieni, które bardziej mi się podobały.

Przyciąga spojrzenia

Obłowiłam się w piaskowe lakiery podczas Rossmanowej promocji 2 w cenie 1. Posiadam odcień nr 2 (z miniaturki) - jest to piękny, mieniący się fiolet, z domieszką bordo i niebieskich drobinek. W buteleczce wygląda przepięknie! Niestety, na paznokciu efekt nie jest tak intensywnie lśniący, jest bardziej matowy i "przytłumiony". Mimo to, manicure robi oszałamiające wrażenie. Wiele osób mnie pyta czym mam pomalowane paznokcie ;) Nakładanie i wysychanie jest bezproblemowe (w ogóle mam wrażenie, że te piaskowe lakiery schną w moment). Pędzelek bardzo wygodny, konsystencja ok. Jedyny mankament, jaki zauważam to trwałość - lakier o dziwo bardzo krótko utrzymuje się na paznokciu, 1 dzień nienagannego wyglądu to ostateczność. Piasek "wgniata się" w paznokieć, robi się płaski i szybko odpada. Dobre tyle, że chociaż ze zmyciem nie ma problemu ;)

Kłopotliwy ale pięknie się mieni

Mam ten sam kolor który jest na miniaturce. Kolor jest obłędny. Róż, fiolet, bordo i piękny iskrzący się brokat. No cudo. Poza jednym znaczącym faktem.
Zasycha bardzo długo bo tak ok. 2 godziny a jak nie odczekam w bezruchu to lakier po prostu złazi cały odsłaniając płytkę paznokcia.
Używam go tylko na 2 paznokcie przed wyjściami na imprezę i wtedy maluję już rano żeby nic się z nim nie działo.
Na dodatek jest matowy co dla mnie jest minusem :(

Używam tego produktu od: 1 roku

Rewelacja

Posiadam lakier wibo z tej serii nr 5. Lakier jest rewelacyjny. Co prawda mam go od niedawna, ale muszę przyznać, że jest mega. Ma fajny, dobrze rozprowadzający się pędzelek. Lakier nie robi smug. Mam pomalowane nim paznokcie. Trzyma 4 dzień, nie odpryskuje. Podoba mi się kolor lakieru. Ładnie wygląda na paznokciu. Muszę przyznać, że nie lubiłam lakierów tej firmy, ale zmieniam o nich zdanie. Przekonali mnie tym lakierem. Polecam :)

Używam tego produktu od: niedawna
Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Podoba mi się

Lakier Wibo i jego nowa gama kolorystyczna trafiła w 10 w mój gust. Poprzednia wersja Granite sand o ile w buteleczce wyglada pieknie na paznokciu już nie koniecznie.

Plusy:
piekna gama kolorystyczna. Posiadam nr 2
zapach delikatny
Cena
Cudowny w dotyku

Minusy:
odpryskuje na drugi dzien

Używam tego produktu od: niedawna

Magiczny piasek!

Miałam jakiś czas temu piaskowy lakier, który kochałam. Potem się skończył a ja zapomniałam o tym małym cudeńku. Jednak niedawno wpadł mi do koszyka ten z wibo.
Uwielbiam go, na razie mam tylko kolor fioletowy ale w planie mam zakup kolejnych. Ten, który mam na magiczny kolor, inny w zależności od światła, z racji że jestem fanem błyskotek to lubię go pomalować jeszcze cienką warstwą nabłyszczacza by miał połysk. W dodatku niesamowita łatwość nakładania, zero smug, mazów, wszystko idealnie. Tylko trochę trudno się go zmywa, ale nie można mieć wszystkiego :)

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc

extra

Pierwszy raz nałożyłam na paznokcie u koleżanki i od razu skradł moje serce. Mam już w swojej kolekcji dwa odcienie.
Oba bardzo dobre.
Super kryją, dobrze się trzymają, ładnie i ciekawie prezentują się na paznokciu. Idealny również na codzień nie tylko na karnawał.
Bardzo przypadł mi do gustu. Dobrze się nakłada, rozprowadza po płytce. Pędzelek średniej grubości, ale fajny.
Mam od ponad 2 miesięcy, maluję nimi dość często i nie widzę specjalnego zużycia, także raczej z tych wydajnych. Obawiam się tylko czy nie zgęstnieje za szybko.Na tą chwilę ma tą samą konsystencję jak w dniu zakupu.

Polecam bardzo.

Ilość zużytych opakowań: 2 szt

Efek wow !

Kolor piękny , robiący ładne wrażenie . Ślicznie wygląda na paznokciach długich i tych krótszych. Mega w dotyku (taki fajny chropowaty) jednak z czasem mniej wyczuwalny . Ale to nie ma większego znaczenia. Jedyny minus to to że nie utrzymuje się zbyt długo. Pewnie zależy to od tego co swymi paluszkami robimy .
Ogólnie jestem zadowolona . Polecam ! ;) ;)

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

Mogłabym go macać...

Oceniam kolor nr 4
Plusy:
-piękny kolor,
-super efekt,
-po pierwszej warstwie jest już ok,
-trzyma się długo
-nie śmierdzi
Minusy:
-niewygodny pędzelek
-opakowanie zakręca mi się w złą stronę

Używam tego produktu od: 3 miesięcy + wcześniej moja siostra używała troszkę
Ilość zużytych opakowań: pół jednego