KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 82% osób
    Doremisol
    4 lutego 2019 o 13:58
    5 / 5
    Nasze mamy ,babcie używały go i używamy my...Znamy go od dzieciństwa i gości w naszych domach od zawsze....
    Krem ,który stosujemy od zawsze i o każdej porze roku. Opakowanie kremu dostępne jest w różnych wariantach i o różnej pojemności ,w różnej szacie graficznej.Ten akurat jest o pojemności 30 ml. Pudełeczko jest metalowe ,koloru ciemno niebieskiego z wyraźnym napisem białego koloru NIVEA . Krem ma delikatny zapach ,prawie nie wyczuwalny. Konsystencja kremu trochę tłusta,ja osobiście lubię lekkie kremy. Mimo ,że tłusta dobrze się rozprowadza,nawilża i chroni skórę przed wiatrem czy mrozem. Kiedyś gdy nie zwracałam uwagi na skład i byłam dzieckiem był to krem nr.1. Ponadto dostępny niemal w każdej drogerii a nawet sklepie osiedlowym. Dziś moje wymagania są większe i z wiekiem staram się dobierać krem do mojej cery i potrzeb. Mimo to krem jest zawsze w mojej łazience ,używam go do nawilżania dłoni po myciu rąk ,czasem smaruje ciało używając go zamiast balsamu. Jest uniwersalny tak do twarzy,rąk a nawet pupy dziecka. Dobrze pielęgnuje skórę i nie podrażnia jej. Każda z nas go zna i wie jak działa .Warto go mieć w zestawie swoich kosmetyków. Jest nie zawodny. Zalety: -dobrze nawilża i pielęgnuje skórę -jest uniwersalny -jest dostępny i dobra cena -stabilne opakowanie -nie podrażnia, nie uczula i nie wysusza WADY: - zbyt tłusty

58 osób uznało tą opinię za pomocną
    Sara_31
    3 stycznia 2021 o 1:51
    5 / 5
    Krem, który zawsze mam przy sobie.
    Jest to krem, którego używam od lat. Chyba nie ma osoby, która nie stosowała tego kremu albo chociaż o nim nie slyszała. Tak naprawdę jestem uzależniona od tego produktu, stosuje go dzień w dzień po kilka razy. Głównie stosuje go na usta, aby zapobiec ich wysychaniu. Świetnie się sprawdza w tej kwestii. Co prawda nawilżenie nie jest długotrwałe i trzeba powtarzać smarowanie kilka razy dziennie, jednak dla mnie to żaden problem. Zawsze gdy nakładam szminkę, błyszczyk czy pomadkę to najpierw używam tego kremu i przy tych matowych, wysuszających produktach do malowania świetnie się sprawdza ograniczając takowe niepożądane działania. Nieraz próbowałam się przerzucić na pomadki nawilżające, ale to zwykle doraźne działania nawet pomimo tego, że trafiłam na takowe o dobrym działaniu. Zdarzyło mi się nim posmarować twarz, gdy byłam na wyjeździe i zapomniałam wziąć tego który stosuje na codzień. Ciężko go było rozprowadzić, skóra mocno się wyświecała nawet po nałożeniu podkładu, ale o dziwo nie zapchał twarzy. To takie jednorazowe sytuacje, jednak krzywdy nie wyrzadził moje tłustej, trądzikowej cerze. Jest to must have w mojej kosmetyczne.
    Kupił/a w:W hipermarkecie

48 osób uznało tą opinię za pomocną
    JOANNAPIO1974
    14 września 2022 o 8:53
    BEZCENNY W DOMU
    Nivea krem jest ze mną zawsze. Najpierw w domu rodzinnym , gdzie kiedyś nie było na ryku tak wielu takich produktów do teraz gdzie klasyk zawsze znajdzie miejsce na półce. Sama osobiście rzadko używam . Czasami na spieczone usta lub na dłonie . Ale gdy córka była mała namiętnie go używałam do buzi i do całego jej ciałka . Ostatnio namówiłam również męża aby zaczął go używać . Krem jest gęsty i tłusty, ale szybko się wchłania . Nie uczula i nie podrażnia. Może być stosowany do każdego rodzaju skóry. Zapach ma delikatny i przyjemny. Skóra jest zapielęgnowana , miękka i delikatna . Jeśli jest jeszcze ktoś kto go nie zna i nie uwielbia to polecam.
    Zalety:
    • * nawilża
    • * uniwersalny
    • * delikatny
    • * dla każdego rodzaju skóry
    Wady:
    • brak
    Kupił/a w:Drogeria Rossmann

35 osób uznało tą opinię za pomocną
    Sabi01
    29 marca 2024 o 16:03
    3 / 5
    „klasyk”
    Każdy zna ten krem. Używam go od dzieciństwa, ale to dopiero w okresie dojrzałości sprawdza mi się najlepiej. Jest to dosyć ciężki krem o masełkowatej konsystencji, który świetnie pielęgnuje przesuszoną i odwodnioną skórę. Bardzo dobrze nawilża, pozostawiając film na twarzy zapobiega utracie wody z naskórka, wygładza i pomaga uporać się z koszmarem suchych skórek. Dodatkowo jest wydajny, tani i praktyczny. Posiada jednak według mnie jeden minus, mianowicie ten ..charakterystyczny zapach. Osobiście wolę zapachy kwiatowe lub owocowe, jednak w tej cenie chyba nie powinnam mieć nadmiernych oczekiwań. Jestem może trochę dziwna, ale darzę ten krem wyjątkowo nostalgicznym sentymentem i z tego powodu od czasu do czasu go kupuję.

22 osób uznało tą opinię za pomocną
    Betiix
    4 marca 2024 o 20:04
    Na zimę idealny
    Chyba każda z nas zna krem Nivea. Niezastąpiony,od lat znany i używany. Ja osobiście lubię go używać zimą. W związku z tym ,że jest to krem tłusty, bardzo dobrze chroni skórę. Dba o nią ,jest ona miękka,delikatna i dobrze natłuszczona. Krem ten ma swój zapach,co mi absolutnie nie przeszkadza. nie jest on ani drażniący, ani duszący. Będę do niego wracać. Za niską cenęozna mieć bardzo dobrą ochronę skóry
    Zalety:
    • Ochrona
    • Zapach
    Wady:
    • Brak

2 osób uznało tą opinię za pomocną

Produkty podobne