Nivea, Creme (Uniwersalny krem)

Nivea, Creme (Uniwersalny krem)

Zobacz oferty

Średnia ocena: 4.88/5

wapteka.pl
Średnia ocena: 4.84/5

zobacz więcej ofertzwiń

Najbardziej uniwersalny krem świata. Pielęgnuje każdy rodzaj skóry o każdej porze roku. Zawiera łatwo przyswajalny Eucerit, który czyni skórę gładką i zadbaną. Dostępny w wielu wariantach pojemności.

Świetny klasyk, w niskiej cenie ☺️

O tym kremie nie trzeba dużo pisać...☺️
Uważam, że jego opis jest zbędny, bo znany jest od pokoleń chyba przez wszystkich.
Produkt ten ma mnóstwo pozytywnych cech, między innymi:
- doskonale nawilża skórę, nawet tą bardzo suchą
- udealny na zimę, wtedy gdy nasza skóra potrzebuje jeszcze więcej nawilżenia, gdyż
narażona jest na niesprzyjające jej czynniki atmosferyczne
- stosując go przed snem, rano moja twarz wygląda na bardziej wypoczętą i promienną, nawet gdy jestem nie wyspana
- idealnie się sprawdza też jako pomadka na spękane usta, czy krem do stóp (u mnie nawet lepiej wypadł niż inne kremy typowo dedykowane pielęgnacji stóp)
- porównując go z kremami z wysokiej półki cenowej, naprawdę niczym im nie ustaje

Jedyny malutki minus, który zauważyłam to to, iż nie nadaje się za bardzo pod makijaż. Według mnie jest zbyt tlusty i nawet pomalowa twarz błyszczy się i święci. Do tego celu sprawdzają bardziej kremy lekkie, o niższym stopniu nawilżenia.

*CIEKAWOSTKA*
Znam osobę, w podeszłym już wieku, która używa tego właśnie kremu przez większość swojego życia i jej cera wygląda naprawdę dobrze. Jej twarz jest promienna i mimo swojego wieku nie posiada prawie w ogóle zmarczek. Dodam też, że jest to kobieta o bardzo wysokim statusie materialnym, która próbowała przeróżnych kremów nawet tych najdroższych. Jednak postawiła na ten właśnie prudukt. Co ciekawe, kobieta krem ten przechowywała tylko w lodówce, twierdząc, że w ten sposób nie traci swoich najważniejszych wartości.
Zatem, z czystym sumieniem jak najbardziej POLECAM KREM NIVEA

Wielozadaniowy

Krem ten każdy zna, szczególnie go opisywać nie trzeba. Ma piękny lekki zapach, gęstą konsystencję i w razie potrzeby jest wszędzie dostępny - nawet w osiedlowym spożywczaku :). Ze swojej strony dodam tylko, że dla mnie super się sprawdza na wysuszone usta, pięty oraz jako krem na letnią opaleniznę - pięknie natłuszcza skórę i podbija opaleniznę. Także jest wielozadaniowy.

Zupełna klasyka

Odkąd pamiętam w domu rodzinnym zawsze była ta niebieska puszeczka. Teraz, gdy mieszkam "na swoim"...też mam ją w domu ;)
Totalny klasyk znany chyba wszystkim i przez wszystkich doceniany.
Nie powoduje podrażnień oraz nie uczula, jednak warto mieć na uwadze, że krem sam w sobie raczej natłuszcza, niż nawilża. Jest to o tyle istotne, że w parze z długim wchłanianiem i tłustością samą w sobie może nam zapchać pory.
Dodatkową wadą dla niektórych będzie skład, który nie jest najlepszy, a także fakt, że krem bieli skórę

Najlepszy i najbardziej uniwersalny

Uwielbiam ten krem! Mam go zawsze w torebce, super sprawdza się zarówno do twarzy, jak i na te bardziej suche miejsca, a nawet do ust! Zawsze w pogotowiu <3

Krem znany wszystkim

Krem o bardzo przyjemnym zapachu. U mnie w domu jest nie pamiętam odkąd. Krem nawilża i odżywia. Długo się wchłania, pozostawia tłustość. Jest bardzo wydajny i można używać do wszystkiego.

Najlepszy

Kremu używam od wielu lat. Ma odpowiednią, nieco tłustą konsystencję. Zapach typowo kremowy, delikatny. Dobrze się go rozprowadza. Po zastosowaniu skóra jest nawilżona. Produkt dobrze chroni twarz przed czynnikami atmosferycznymi. Opakowanie jest poręczne. Dostępne w wariancie plastikowym lub metalowym polecam. Bez niego nie wychodzę z domu.

Krem dobry na wszystko

Używam tego kremu w zależności od potrzeb - do ust, do twarzy, do rąk, do ciała. Staram się go mieć pod ręką zawsze. Świetnie sprawdza się jako doraźne SOS, kiedy nie mamy przy sobie ulubionych kosmetyków. Szczególnie cenię go sobie jesienią i zimą, kiedy warunki atmosferyczne narażają skórę na podrażnienia. Poza tym fajnie działa na przesuszoną skórę na łokciach czy stopach.
Krem daje uczucie ulgi na suchej skórze, jednak nie zapewnia odpowiedniego nawilżenia, które pozostawiam specjalistycznym produktom.
Krem ma wygodne i znane chyba każdemu opakowanie, które umożliwia zużycie go do końca.

Klasyk :)

Pamiętam, że od zawsze ten krem gościł na półce w łazience, w moim domu rodzinnym :)
Jest to typowy krem do wyszystkiego.
Idelanie nadaje się na spierzchnięte usta (oczywiście w małej ilości), na suchą skórę całego ciała, od twarzy do stóp :)

Krem znajduje się w puszce, jest biały, dość zbity i raczej treściwy. Trochę bieli skórę.

Ale jako krem ochronny na zimę jest jak znalazł dzięki swojej treściwej konsystencji.
Wchłania się raczej umiarkowanie szybko.
Chyba każdy go zna i stosował przynajmniej raz w życiu :)

Tylko do ust i to nie za często

Krem jest chyba wszystkim znany. Ja stosuje go tylko i wyłącznie gdy pieką mnie usta od słońca lub wiatru. Na twarz jest za tępy i za tłusty. Mam tendencje do zapychania i raczej tworzy mały bałagan. Mimo, że jest tłusty nie oznacza że likwiduje odwodnioną skórę. On natłuszcza ale nie nawadnia.

Stary jak świat ❤

Stary, dobry i wszystkim znany krem Nivea. Znajduje się w metalowym, granatowym pudełeczku z nakładaną pokrywą, na której widnieje białe logo Nive Creme.
Krem jest bardzo gęsty i tłusty. Ma biały kolor. Przyjemnie pachnie i jest to zapach delikatny. Krem jest niezwykle uniwersalny. Ma właściwości ochronne i pielęgnacyjne. Doskonały dla dzieci zimą jako ochrona przeciw mrozowa. Ze względu na jego konsystencję używam jedynie w domu, kiedy nigdzie się nie wybieram. Nakładam go miejscowo na przesuszoną skórę, na usta, na suche skórki na nosie. Kiedy samodzielnie farbowałam włosy, aplikowałam go w celu ochrony skóry wokół linii włosów aby się nie zafarbowała. Krem ten zawsze gościł w moim domu i na zawsze w nim pozostanie. Jest niezwykle delikatny, nie uczula. Nakładam go w przypadku podrażnień przez inne preparaty lub poparzenia- doskonale koi, natłuszcza, nawilża.

Używam od dzieciństwa

Nivea Creme używam od dzieciństwa, jak dla mnie jest to najlepszy krem do twarzy. Dobrze się rozprowadza przy czym świetnie nawilża skórę i nie powoduje podrażnień oraz nie uczula.
Posiada delikatny zapach, który posiadają produkty Nivea.
Ilość kremu w opakowaniu pozwala długie użytkowanie
Cena jest jak najbardziej odpowiednia co do jakości tego produktu
Używałam wielu kremów, ale ten jest najlepszy i będę go używać jeszcze wiele lat!

Każdy ma go w domu

Ten krem to dosłownie historia. Każdy ma go w domu. Natłuszcza, nawilża, pięknie kremowo pachnie i ta cena. Nic tylko kupować. Jedyny minus i to spory za skład. Parafina ? Czyli pochodna ropy naftowej? Nieciekawe połączenie jeśli chodzi o pielęgnację. Uwielbiam ten krem po opalaniu. Świetnie działa na mocno podrażnioną, spiecxoną skórę. Kupię nie raz !