Nivea, Creme (Uniwersalny krem do twarzy)

Nivea, Creme (Uniwersalny krem do twarzy)

Zobacz oferty

9.43
prostezakupy.pl
Średnia ocena: 3.88/5

zobacz więcejzwiń

Najbardziej uniwersalny krem świata. Pielęgnuje każdy rodzaj skóry o każdej porze roku. Zawiera łatwo przyswajalny Eucerit, który czyni skórę gładką i zadbaną. Dostępny w wielu wariantach pojemności.

Stabilna pozycja w kosmetyczce

Krem, którego używam odkąd pamiętam. Zawsze być musi. Czasem zaopatruję się w niego na wyrost. Idealny do ust po umyciu zębów. Na suche miejsca też się sprawdzi. Trza go mieć! ;)

Klasyk!

Krem ten w moim domu jest od lat. Zawsze super spisuje sie na czarną godzinę ze względu na swą uniwersalność. Kiedy trzeba używam go do ust, twarzy, dłoni, stóp czy ciała. Nawilża i natłuszcza skórę. Daje uczucie ulgi dla przesuszonej skóry. Zapach rozpoznawalny zawsze i wszędzie.

Klasyka gatunku.

Ja: Mam skórę bardzo suchą, odwodnioną, atopową. Z tendencjami do uczuleń i pękających naczynek.

Oczekiwania: Dobre nawilżenie i natłuszczenie skóry.

Opakowanie: Klasyczne opakowanie kremu Nivea jest metalowe, odkręcane i łatwo można kontrolować zużycie kremu. Wrzucone luzem do torebki nie otwiera się samo, nie niszczy ani nie ściera się. Jest klasyczne, wygląda tak samo od wielu lat. Dostępne są różne pojemności – od najmniejszej, która zmieści się w kieszeni do największej plastikowej, najbardziej ekonomiczne.

Wrażenia: Klasyczny zapach, który jest niezmienny od lat i zna go każdy. Tego kremu używał każdy przynajmniej raz w życiu. Jest biały, ma tłustą konsystencję, dobrze się rozprowadza i dość długo wchłania. Nie pozostawia plam na ubraniach. Jest uniwersalny w użyciu – nada się do ciała, ust, twarzy. Odpowiedni do każdego rodzaju cery, skóry i wieku. Dobrze nawilża i natłuszcza skórę. Nie podrażnia i nie uczula. Jest łatwo dostępny Nie pomaga, nie szkodzi. Jest to Czasem do niego wracam, lubię go.

klasyka sama w sobie

Uniwersalny legendarny krem do prawie wszystkiego! Idealnie sprawdza się do nawilżania ust, strupów na ranach czy też zmian trądzikowych na twarzy. Zawsze jest obecny w mojej kosmetyczce od lat. Ma piękny zapach Nivea oraz gęstą lekko tłustą konsystencję. Polecam!

Klasyk, jest ze mną od lat.

Odkąd pamiętam ten krem gości w moim domu. Zastosowanie ma uniwersalne: stosuje go zarówno do twarzy, ust jak i ciała. Delikatnie nawilża i pielęgnuje, odżywia skórę, pozostawia ją gładką. Nie jest jednak jakiś fenomenalny - ale to klasyk.
Opakowanie jest okrągłe, z nakrętką. Można wydobyć produkt do końca, przy okazji kontrolując jego ilość.
Zapach kremu jest już ponadczasowy, pachnie tak samo od lat. Można go dostać w każdym miejscu, cena jest niska.
Występuje w kilku pojemnościach: od malutkiego, idealnego do torebki, po większe, bardziej ekonomiczne.
Na mojej półce zawsze znajdzie się dla niego miejsce.

Wszyscy znają Nivea , znam i ja!:)

Krem Nivea jest kultowy, niczym pepsi i coca- cola. Czy w ogóle istnieje ktoś, kto chociaż raz nie smarował się tym kremem?
Myślę, że opis opakowania, zapachu i konsystencji w przypadku tego produktu jest zupełnie zbędny dlatego skupie się na sobie.
Ja używam go od czasu do czasu. Smaruje nim ręce i spierzchniete usta. Nie zawsze jest w mojej szafie, bo wolę testować nowości.
Jest to krem uniwersalny , ogólnodostępny wręcz legendarny, ale w obecnych czasach na pewno nie luksusowy.
Lubię go, od czasu do czasu.

Uniwersalny - dla każdego

Myślę, że każdy używał go chociaż raz, a jak nie to na pewno go zna :D

Krem idealny dla suchej cery, którą natłuści już po pierwszym użyciu.
Konsystencja niezmienna od lat. Jest tłusta o charakterystycznym dla kosmetyków Nivea zapachu.
Może zapychać skórę, ja stosuje ten krem kiedy nie mam pod ręką nic innego, albo kiedy już faktycznie mam przesuszoną buzię. Na co dzień wolę inne, lżejsze kremy.
Pod makijaż oczywiście się nie nadaje, ale fajnie nanieść na noc, efekt czuć już następnego dnia - skóra jest miękka i wygładzona

Strasznie opornie rozprowadza się na mokrej/wilgotnej skórze.

Nie lubię w nim tego, że po użyciu twarz mi się świeci "jak psu jajca", ale coś kosztem czegoś :D
Nawilżenie na 5!

Taki sam od lat

Zwykło się mówić: jesteś jak krem Nivea - ani nie pomożesz, ani nie zaszkodzisz. Coś w tym jest. Ten kosmetyk jest w mojej rodzinie od wielu, wielu lat. Głównie używa go mój tata, ale mi też często się zdarza. Najczęściej używałam go w sytuacjach alarmowych, kiedy potrzebowałam silnego nawilżenia. Nakładałam go raczej punktowo na konkretne miejsce, głównie usta, kiedy miałam je przesuszone. Całą twarz zdarzyło mi się kilka razy posmarować. Mimo iż krem jest bardzo treściwy to nie zapycha, ale pozostawia świecącą warstwę na skórze. Bardzo długo się wchłania i trzeba go dokładnie wsmarować, bo inaczej zostawia białe ślady. Zapach tego produktu kojarzy mi się wyłącznie z tą marką. Jest specyficzny i jak dla mnie nie za bardzo przyjemny. Cenowo wychodzi korzystnie, bo jest bardzo wydajny. Opakowanie 15 ml wystarcza na kilka miesięcy. Krem Nivea to klasyka gatunku i zapewne będzie jeszcze często gościł w mojej kosmetyczce.

Wspomnienie dzieciństwa

Ten krem gościł w moim domu od bardzo dawna. Pamiętam jak w mroźne zimy mama smarowała mi nim nos i policzki, aby uchronić je od mrozu. Jako dorosła kobieta jakiś czas używałam tego kremu do smarowania twarzy. Nawet się sprawdzał, ale z czasem uznałam, że jest dla mnie za tłusty do tej strefy, a dodatkowo powoduje wypryski. Od tego czasu idealnie sprawdza się u mnie na wszelkie przesuszone i podrażnione miejsca na ciele typu łokcie czy kostki. W takich strefach świetnie nawilża i natłuszcza skórę pozostawiając ją super miękką. Konsystencja jest bardzo gęsta, zbita, ale dobrze się rozsmarowuje na skórze, nie bieli i nie sprawia problemów. Kosmetyk dość wolno się wchłania, ale ostatecznie nie zostawia na ciele denerwującej warstwy. Lubię go też używać na mocno przesuszone usta jako balsam nawilżający. Zapach jest typowy dla tego kremu, wręcz kultowy i chyba nie da się go podrobić i pomylić z niczym innym. Opakowanie to plastikoa lub metalowa puszka, którą dość wygodnie się otwiera.

Uniwersalny i bardzo dobry krem, który jest w mojej rodzinie od lat

Uniwersalny i bardzo dobry krem, który jest w mojej rodzinie od lat :) Mam do niego zaufanie :)

+ dobrze nawilża skórę, chroni przed przesuszeniem
+ szybko się wchłania
+ delikatny, niezbyt intensywny zapach
+ wygodne i poręczne opakowanie
+ cena

Wielozadaniowość

Spierzchnięte usta, NIVEA. Suche łokcie i kolana, Nivea. Nadaje się do każdego rodzaju problemów skórnych. Nawilża, pielęgnuje zmęczona skórę. Ta sama,niezmienna formuła od lat.

Najlepszy

To jest krem, który używam od X czasu. I szczerze mówiąc dalej jestem z Niego zadowolona i nadal go używam ! Co najistotniejsze, ze krem nie zmienił się wcale. Jest tłusty i dobrze nawilża skórę. Ma bardzo delikatny i przyjemny zapach. Plusem jest to, ze można go kupić w różnych wielkościach. Ja teraz mam duże opakowanie, które mi starczy na długo.