Lovely, Color Gel Tint (Żelowy tint do ust)

Lovely, Color Gel Tint (Żelowy tint do ust)

Żelowy błyszczyk do ust z formułą długotrwałą.
Długotrwała formuła kosmetyku pomaga cieszyć się pięknym kolorem na ustach.

Żałuję, że kupiłam

Pokusiłam się na tint w promocji. Bardzo żałuję.. Bardzo długo schnie i opornie schodzi. Powiedziałabym, że wręcz się "wżera" w usta. Ze względu, iż nie było testerów to kupiłam na oko. Uważam, że kolory są okropne (różowy i brązowy). Szkoda tylko pieniędzy

Zapach i smak to jednak za malo

Tint slicznie pachnie i jest smaczny. I na tym koniec plusow ;-) kupiłam 2 i bardzo żałuje! kolor sie w ogole nie utrzymuje, zlazi bardzo nieestetycznie, dlugo schnie. Tak naprawde nie spelnia zadnej z podstawowych funkcji. Nie polecam!

Niewypał niesamowity.

Jest to najgorszy kosmetyk do ust z jakim miałam do czynienia.
Ciepły odcień krwistej czerwieni zdecydował o tym, że owy bubel wrzuciłam do koszyka (na szczęście było to na promo Rossmana -49%, więc nie straciłam wiele).
Przede wszystkim, tint nie spełnia swojej roli. Po nałożeniu na usta, gdyby zastygnąć w miejscu, nie mówić, nie pić, nie oddychać, ani nie ruszać ustami, z daleka może prezentowałoby się to nieźle. Ale wystarczy ruszyć wargami, zaciśnąć je, aby ów tint cały się rozwarstwił, zważył i zbił w plamy. W efekcie usta pokryte są kolorowymi packami - widok śmieszy i żałosny za razem.
Nawet, gdyby ten kosmetyk nie ważył się na ustach przy byle ich ruchu, i tak ściera się z niezwykłą prędkością. Nie "wbija się" w usta tak jak powinien to robić tint, więc producent ostro leci z nami w kulki.
Poza tym konsystencja jest strasznie rzadka, a sam tint ma (nie wiadomo po kiego grzyba) słodki cukrowy smak. Opakowanie jest bardzo małe, ale tint jest i tak sam w sobie niesamowicie niewydajny (starcza na kilka razy).
Nie wiem jak można wypuścić na rynek taki bubel. Wstydź się Lovely.

Średniak

Jeden z Tintów Lovely ma bardzo fajny kolor i kupuję go regularnie mimo iż sam produkt nie zwala z nóg. Nakłada się go dość opornie a kolor trzyma się bardzo krótko w porównaniu do niektórych pomadek które są na rynku obecnie. Zapach ma przyjemny, smak dość słodki więc na to nie narzekam. Używam go i tak regularnie, ponieważ mam bardzo blade usta a częsta aplikacja mi nie przeszkadza. Niewątpliwym plusem jest cena;)

Nie można dać zero??

Horror kupiony w cenie na do widzenia za 3,09. Haha wyłudzili ode mnie ponad 3 zł. To coś nie nadaje się do niczego. Nie będę się rozpisywać o formie opakowania czy zapachu, to bez znaczenia. Mazidło złazi z ust plackami , odbija się na zębch, tylko do wyrzucenia! Byle bazarowa pomadka za złotówkę jest lepsza.

Beznadziejny

Kupiłam go w promocji za ok 3 zł jedyny + to opakowanie.
-Wysusza
-Śmierdzi
-Skleja
-Źle się nakłada
Polecam dołożyć kilka złoty i kupić coś innego.

Gel tint? Chyba gel gó*no

Nie, nie i jeszcze raz nie. Produkt szybko schodzi z ust a w dodatku je wysusza. Kosztuje chyba z 6 zł, ale szkoda nawet tych kilku złotówek na to.
(+)
+ w miarę ładny zapach
(-)
- wysusza usta
- trwałość
- u mnie go widać jedynie na dolnej wardze
- po pomalowaniu usta wyglądają jak by były popękane i krwawiły, niezbyt ciekawy efekt

Używa produktu od: próbka

Tragedia...

Kupiony na promocji w Rossamannie - co prawda kosztował niecałe 5 zł, ale nawet tej piątki na niego szkoda
Opakowanie: szału nie ma, są ładniejsze, ale to dla mnie najmniej ważne, aplikator ciężko wyjąć z opakowania, mam wrażenie, że jest za duży w stosunku do otworu. Generalnie aplikator jak dla mnie jest za wielki.
Aplikacja: koszmar - przy małej ilości produktu praktycznie go nie widać, przy większej aplikator ślizga się po wargach i tyle, nie pokrywa równomiernie ust, rozmazuje się, na dolnej wardze jeszcze jakoś się go udało nalożyć, górna warga - nie było opcji.
Trwałość: no cóż, ściera się szybko, po godzinie widać było nieestetyczne prześwity na wargach, usta wyglądały jak popękane, Przy kolejnej próbie zaaplikowania tegoż "cudu kosmetycznego" wargi zaczęły mnie piec, także tint wylądował w koszu :/
Jedyny plusik: ładny kolor, ale co z tego, skoro na ustach tego nie widać :(

Okropny!

Masakra, dziwny zapach, nie idzie tego ładnie nałożyć, robią się prześwity, dziwny kolor powstaje. Nawet nakładanie warstwowo nic nie daje. Wykończenie takie nijakie. Ani to mat ani tint, ani błyszczyk. Nic z tym nie da się zrobić. Wyrzucona kasa.

Masakra...

Kupiłam go w rossmannie za 6 zł i ta cena mnie skusiła. Kupiłam go w takim nude kolorze, ale kolor jaki jest na opakowaniu, w ogóle nie przypomina tego co jest w środku. Ten tint jest po prostu czerwony. Ma bardzo ładny zapach, ale smakuje jak mydło! I aplikator jest bardzo nie wygodny, ciężko go wyciągnąć z opakowania (istnieje możliwość urwania!) Bardzo słaby produkt, szkoda tych 6 zł.

Używa produktu od: próbka

Tragedia!

Całe szczęście, że kupiłam go na promocji -49 % w Rossmannie. Bo pierwszym użyciu od razu wylądował w koszu...Zapach jest strasznie słodki, mi bardzo nie odpowiada. Trzeba nałożyć kilka warstw, aby chociaż trochę zabarwił usta , ale zbyt wiele warstw stworzył okropne grudki, których ciężko się pozbyć. Co najgorsze w trakcie aplikowania, odpadł jego aplikator z niewiadomych przyczyn.. NIE POLECAM, ja bardzo żałuje, że nie przeczytałam wcześniej opinii o tym produkcie

beznadzieja.

kompletny nie wypał. brak trwałości, brak w ogóle jakiego kolwiek koloru na ustach po nałożeniu. nie polecam.