Wellness & Beauty, Körperöl Jojobaöl & Sheabutter (Olejek do ciała `Jojoba i masło shea')

Olej Jojoba to drogocenny ciekły wosk, otrzymywany z nasion krzewu simondsii kalifornijskiej, znanej jako Jojoba. W połączeniu z bogatym w wartościowe składniki masłem Shea, olejem migdałowym i olejem z nasion bawełny, a także witaminą E, wspomaga gospodarkę wodną skóry, sprawiając, że staje się ona delikatna, miękka i gładka. Dodatkowym atutem olejku jest to, że szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustej warstwy na skórze.

Jeden z ulubionych olejków

Olejki szczególnie lubię latem. Ten akurat używałam również w poprzednim sezonie i smutno, że nie mogę go dostać teraz w rossmannie.
Bardzo wygodne opakowanie z pompką, ułatwiało aplikację.
Olejek ma przepiękny zapach, delikatny, cudowny. Świetnie rozprowadzał się po skórze, był bardzo wydajny. Świetnie sprawdzał się po depilacji, ale nie tylko, także przed opalaniem. Jeden z ulubionych. Wchłaniał się dość wolno, ale to normalne jeśli chodzi o olejki.

Bardzo fajny olejek

Olejek wrzuciłam do koszyka przypadkowo podczas kosmetycznych zakupów. Okazało się, że był to dobry wybór. Podoba mi się zapach olejku oraz to jak sprawia, że moja skóra staje się mięciutka i gładka. Najczęściej nakładam go na nogi, szczególnie po depilacji. Wtedy zawsze świetnie nawilża skórę. Oczywiście muszę trochę odczekać aż się wchłonie, ale jakoś bardzo mi to nie przeszkadza. Olejek ma też fajne opakowanie z pompką, które ułatwia aplikację.

Używałam tego olejku zeszłej zimy, teraz sięgnęłam po smętną resztkę, która została. Więc pomyślałam, że to akurat dobry czas, żeby napisać recenzję. Wchodzę, patrzę i co widzę, że wycofany. Szkoda, myślałam, że sobie go również kupię w tym roku ale widzę, że faktycznie na stronie Rossa już go nie ma, są inne, nowe olejki z tej serii ale jakoś składy nie powalają. Tutaj były same olejki, w nowych są jakieś dodatki. No smuteczek trochę.

Bo dobry to był produkt, szczególnie zimą, kiedy moja skóra robi się paskudnie sucha. Taki olejek nałożony na mokrą skórę po prysznicu, albo skórę zwilżoną mgiełką do ciała lub w duecie z żelem aloesowym sprawdzał się rewelacyjnie. Skóra była gładka, nawilżona, uelastyczniona. Działał dużo lepiej niż odżywcze balsamy do ciała, genialnie natłuszczał skórę, sprawiał, że "trzymała fason" nawet kiedy kaloryfery buchały gorącem a na zewnątrz był mróz.
Dodatkowo stosowałam go czasem na włosy, dłonie, skórki. Dolewałam również do balsamów do ciała, żeby podkręcić ich właściwości natłuszczające.

Pięknie pachniał, wydajny, niedrogi, wygodne opakowanie. Będę tęsknić, trochę. Z żalem zaznaczam, że tak kupiłabym ponownie, ale niestety nie mam jak.

OWC - Olejek Wszech Czasów !

No uwielbiam, kocham wręcz miłością nieopisaną. Za zapach i za konsystencję i za buteleczkę i za cenę i przede wszystkim za wspomnienia jakie jego zapach przywodzi...

Tylko czemu... ja się pytam ...

CZEMU!!???

Rossmann stworzył nowe opakowania tej serii olejków i nowe zapachy?! Kolejny mój ukochany kosmetyk został wycofany, zupełnie tego nie rozumiem :(

fajny

Olejek ma subtelny lekko słodki zapach (nie jest tak obłędny jak wersja z mango i papają), ale mimo to spełnia swoją rolę bardzo dobrze. Dodany do balsamu zwiększa nawilżenie skóry. Gdy dodaję go do glinki również lekko nawilża twarz.

Sama nie wiem.

Teoretycznie wszystko z tym olejkiem jest w porządku.Przyzwoity skład, piękny słodkawy zapach. Plus też za dozownik, dzięki któremu możemy wziąć odpowiadającą nam ilość kosmetyku i za opakowanie. To ono przykuło moją uwagę i zachęciło do spontanicznego zakupu. Mam problem tylko z tym że jest tłusty i strasznie długo się wchłania. No ale jak to olejek, musi być tłusty. Dlatego używam go na zmianę z balsamem, który wchłania się szybciej. Ogólnie spełnia swoje zadanie - skóra jest miękka i nawilżona, a zapach relaksuje.

Inne zastosowanie :)

Kupiłam ponad miesiąc temu pierwszy raz i chyba zostanie u mnie na długo. Co prawda nie używam go do ciała jak zaleca producent, tylko do wieczornego demakijażu. Po kąpieli nakładam cienką warstwę (jedną "pompkę") na twarz zamiast kremu na noc. Nie zapycha mnie a skóra jest długo miękka, delikatna i super nawilżona. Zmniejszyła się też bardzo liczba "niespodzianek", które często się u mnie zdarzały. Uwielbiam go też za zapach.

Olejek ten kupiłam z myślą o masażu bańką chińską i muszę przyznać, że jak na tak niską cenę jest rewelacyjny. Ma prawie idealny skład- na 4 miejscu ma substancje zapachowe, ale można mu to wybaczyć. Ma wiele dobrych dla skóry składników min.: olej: jojoba, rycynowy oraz masło shea. Do bańki sprawdza się super, ale również nawilża skórę lepiej niż balsamy. Bardzo ładnie i relaksująco pachnie. ma wygodne opakowanie z pompką i jest bardzo wydajny. Moim zdaniem spełnia swoją funkcję i jest wart przetestowania.

Świetny

Olejek kupiłam na promocji w Rossmanie. Zaciekawił mnie jego skład, który zawiera mało zapychaczy a kilka naprawdę fajnych olejków. I jestem nim zachwycona. Ma cudowny zapach, który pięknie czuć na skórze, doskonale się rozprowadza. Dość długo się wchłania ale to nie jest duży problem, jeżeli olejku używamy na noc. Ja używam go zaraz po kąpieli i wtedy wchłania się nieco szybciej.
Nie jest drogi, nawet w regularnej cenie więc naprawdę produkt warty wypróbowania.

Rewelacja

Nie lubię olejków do ciała, nie lubię uczucia tłustej skóry jednak ten produkt pozytywnie mnie zaskoczył. Używałam go w ciąży na brzuch, rozstępów mam bardzo mało ale czy to kwestia olejku czy dobrych genów - nie wiadomo:) Stosowanie go to sama przyjemność. Szybko się wchłania, obłędnie pachnie. Dla mnie ten produkt nie ma wad.

Uwielbiam!

Olejek używam już od jakiegoś czasu. Jestem nim zachwycona. Moja skóra po nim jest gładka, nawilżona i sprężysta. Olejek bardzo ładnie pachnie,a zapach długo utrzymuje się na skórze. Musze powiedzieć, że jest to jeden z moich ulubionych olejków. Kosmetyk dobrze rozprowadza się po ciele, nie zostawia tłustych plam. Aplikowany na wilgotne ciało wchłania się szybciej. Jest bardzo wydajny i starcza na bardzo długo. Ma bardzo wygodne opakowanie z pompką, które znacznie ułatwia aplikację. Musze przyznać, że jest to jeden z kosmetyków,których nigdy nie może u mnie zabraknąć .

Opis Produktu:

Olejek urzekł mnie swoim opakowaniem :) I mogę powiedzieć że nie zawiodłam się:). Olejek bardzo ładnie , intensywnie pachnie pozostawiając aromat na ciele :) Długo się wchłania no ale każdy olejek potrzebuje czasu by dobrze się wchłonąć :) Olejek ładnie odżywia skórę dając jej miękkości. Jedyne co mnie irytowało to to że pompka podaje bardzo mało olejku.