Yves Rocher, Anti-Pelliculaire [Anti - Dandruff] Shampooing Traitant Anti-Recidive (Szampon przeciwłupieżowy z granatem)

Szampon przeciwłupieżowy z granatem Yves rocher łagodzi podrażnienia skóry, likwiduje łupież i skutecznie zapobiega jego nawrotom. Dzięki potrójnemu działaniu wyciągu ze skórki granatu, już po pierwszej aplikacji skóra głowy jest wyraźnie oczyszczona i złagodzona. Szampon pomaga odzyskać jej naturalną równowagę.
Działanie Szampon przeciwłupieżowy z granatem Yves rocher:
- oczyszcza skórę głowy
- przywraca skórze naturalną równowagę
- eliminuje łupież i zapobiega jego nawrotom
Sposób użycia: Stosować na mokre włosy. Obficie spłukać.

Yves Rocher, Anti-Pelliculaire

Ten szampon zawiera wyciągi ze skórki granatu. Nigdy nie wiedziałam, że skórka była również pełna dobroci. Właśnie googlowałam i byłam zaskoczona czytaniam o korzyściach. Czy wiesz, że jest antybakteryjny, przeciwstarzeniowy i wiele więcej? Ten szampon faktycznie działa w celu pozbycia się łupieżu, ponieważ skórka granatu jest bogata w przeciwutleniacze i pomaga powstrzymać bakterie i infekcje. Fakt, że 98% składników tego szamponu jest pochodzenia botanicznego, skłonił mnie do wybrania tego produktu.
Opakowanie nie jest zbyt wyszukane. Jest prosty, ale solidny. Szampon jest dostępny w butelce w kolorze zielonym, która ma klapkę w kolorze brązowym, co nadaje jej botaniczny wygląd. Pokrywa jest bardzo bezpieczna i nigdy nie może się przypadkowo otworzyć, dzięki czemu jest bezpieczna w podróży. Pokrywa klapy jest nieco trudna do otwarcia, jeśli dłonie są mokre. Może łatwo uszkodzić paznokcie, dlatego staram się unikać używania paznokci do otwierania butelki. Czasami nawet używam zębów. Butelka wykonana jest z plastiku nadającego się do recyklingu, a zatem jest przyjazna dla środowiska.
Uwielbiam, jak czyste są moje włosy za każdym razem po użyciu tego produktu.

Pozytywne zaskoczenie

Naprawdę duże zaskoczenie. Znacie te drogie szampony z aptek po 50-80zł? Które niewiele dają, albo nasilają problem? Robiłam zamówienie i zauważyłam, że w ofercie jest szampon przeciwłupieżowy. Cena ok.12- 15 zł. Czasem nawet sprzedawane są po 2, też w jakiejś kwocie typu 19,90zł. Brat miał już dość, wydał sporo a nic nie działało. Najpierw mnie wyśmiał, że kupował po 70 zł szampony i co taki za 12,90 ma mu pomóc? Szampon jest bardzo naturalny, nie ma silikonów, parabenów itd. Nie wierzył , po 2 umyciach łupież zniknął! Od tej pory regularnie zamawiam mu szampon. Opakowanie ładne. Jeśli kogoś krępuje, że jest to przeciwłupieżowy produkt, to goście nie zauważą, bo napis jest dyskretny. Bardzo wydajny.

Ten jedyny który mi pomógł

Z łupieżem mam problem od wielu lat, w sumie odkąd pamiętam, próbowałam różnych sposobów, nie tylko szamponów przeciwłupieżowych ale też tzw. babcinych przepisów i nic. Szampon Yves Rocher to pierwszy i jak do tej pory jedyny szampon który mi pomaga. Szampon jest bardzo gęsty, przez co wydajny, dobrze się pieni, zapach jest inny niż większość szamponów, niektórym może się nie spodobać, ale dla mnie jest w porządku. Kosmetyk ma ładne, estetyczne opakowanie, produkt łatwo się wydobywa jedynie korek jest ciężki do otwarcia. Szampon bardzo dobrze oczyszcza skórę głowy, usuwa łupież, nie powoduje swędzenia, nie przyspiesza przetłuszczania. Czasami daję się skusić na coś nowego, ale przeważnie i tak zaraz wracam do tego szamponu, mam już za sobą kilka buteleczek.

Uwielbiam!

Bardzo dobry szampon. Świetnie oczyszcza skórę głowy. Nie podrażnia, oraz nie obciąża włosów. Radzi sobie dobrze z łupieżem. To już któreś moje opakowanie. Polecam każdemu.

Dobry :)

Szampon kupiłam w sklepie Yves Rocher :) z nadzieją że pomoże w walce z łupieżem.
Nie zawiodłam się , pomógł doprowadzić moją skórę głowy do porządku. Pozbyłam się łupieżu moje włosy nie przetłuszczają się tak jak wcześniej.
Szampon pięknie pachnie , fajnie się pieni ( choć mogłoby być troszkę lepiej)
Ogólnie okej.

Szału nie było

Jak dla mnie zwykły szampon, za taką cenę jest dużo lepszych. Oczekiwałam,że chociaż trochę pozbede sie lupiezu jednak w tym kierunku szampon nie robi nic..

Wydajny

Przeciwłupieżowy szampon do włosów Yves Rocher kupiłam w Rossmanie i jestem z niego zadowolona. Szampon bardzo jest wydajny, obficie się pieni i super oczyszcza moje włosy. Ten szampon sprawia, że moje włosy nie przetłuszczają się tak szybko jak dawniej, łupież nie pojawia się i głowa mnie nie swędzi. Włosy po tym szamponie mam lśniące, są uniesione, lekko się puszą, ale układają się bez problemu.

Bardzo dobry szampon

Od jakiś 17 lat zmagam się z łupieżem. Są momenty bardzo złe, gorsze i lepsze. Nawet szampony z apteki, czy drogeryjne przeciwłupieżowe nie dają rady, wręcz czasem pogarszają stan skóry głowy. Jednak ten szampon zadziałał na mnie bardzo dobrze. Uspokoił moją skórę, oczyścił ją z łupieżu. Oczywiście nie na cały czas, bo moje kłopoty z łupieżem zawsze prędzej czy później w jakimś stopniu powracają, jednak on nie pogarsza stanu wręcz polepsza, a włosy przy tym nie są suche, lecz gładkie i nawilżone.

Nie bardzo..

Szamponu tego używałam dość długi czas i jak na początku było w miarę dobrze to po dłuższym, regularnym stosowaniu (myję głowę co drugi dzień) skóra głowy zbuntowała się i był ogromy łupież. W zwalczeniu go nie pomagał w ogóle ten szampon - musiałam zainwestować w inny, apteczny i dopiero on pozwolił pozbyć się problemu. Później wracając do tego szamponu z Yves Rocher znów - prędzej czy później - łupież się pojawiał. I tak w kółko. Dodatkowo zaczęły mi się bardzo przetłuszczać włosy.. więc zmieniłam na inny z Yves Rocher, ale to już nie o tym recenzja. Wiązałam bardzo duże nadzieje z tym szamponem, ponieważ nie zawiera on silikonów, a to jest ważne dla moich kręconych włosów, bo ich obecność powoduje mocne obciążenie moich włosów.. no ale niestety. Jak dla mnie ten produkt jest beznadziejny jeśli oceniać jego właściwości przeciwłupieżowe. Niby też jest bez SLS - ok - ale wysoko w składzie ma ALS, który jest nieznacznie słabszy od SLS, więc czemu tu się dziwić, skoro są to substancje podrażniające. Na pewno do tego produktu nie wrócę. Daję 2 gwiazdki, bo mimo wszystko jest bardzo wydajny, świetnie pachnie i nie ma silikonów.

Raczej nie dla włosów z łupieżem

Jak obiecuje producent 96% składników jest pochodzenia naturalnego. Mi chyba nie służą.
-konsystencja zbyt gęsta
-brzydki zapach
-brak sylikonu, a włosy po umyciu były obciążone i tłuste
-po użyciu łupież się nasila
-brak efektu odświeżenia

bardzo dobry

Ja go nie używałam, ale mój chłopak go używa. Borykał się z łupieżem, kupował co jakiś czas szampon apteczny, ale to dalej wracało, wreszcie kupiłam mu ten szampon i o dziwo działa! Łupieżu brak. A do tego bardzo ładny zapach.

Dobry, lekki szampon

Plusy:
+konsystencja: niezbyt lejący, ale też niezbyt galaretowaty. Dobrze się pieni, nie ścieka po rękach
+wydajność: ja jedno opakowanie, przy codziennym myciu włosów mam na 2 miesiące
+lekki, orzeźwiający zapach
+nie podrażania skóry głowy
+nie nasila łupieżu

Minusy:
-nie eliminuje łupieżu (ale też go nie nasila)
-czasem, bardzo rzadko, swędzi po nim głowa
-plącze włosy

To jeden z nielicznych szamponów, które nie wywołują u mnie łupieżu