KWC LogobyWIZAŻ logo

Średnia ocena:
4 na 5
Kupi ponownie: 67% osób
  • 3 maja 2013 o 13:37
    Jeden z moich ulubieńców.
    Używa od:rok lub dłużej
    Mój ulubiony róż. Mam porcelanowa cere wiec chcialam ją jakoś ożywić w zimie :) Dobry trafiony roz do policzków :) Za ta cene warto go nabyć ;) Mam odcień: 049 - ceglasty. + wydajny + ładnie modeluje kontury twarzy + upiększa buzie + nadaje ciepłej barwy + ładne kolory + opakowanie + cena Używam tego produktu od: 2 lata Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie
    sinnie
    5 / 5
    4 kwietnia 2013 o 17:02
    Jak dla mnie ideał
    Używa od:nie określono
    Kupiłam ten róż za niewielkie pieniądze w jakimś małym sklepie kosmetycznym. Wybrałam odcień 047 i w sumie nie nastawiałam się na zbyt wiele. Cena niska, opakowanie małe. Ale mogę z czystym sercem powiedzieć, że jest to mój hit. Z tego co widzę, róż ma raczej średnią ocenę, czego kompletnie nie rozumiem. +MEGA,MEGA wytrzymały, kilkanaście razy spadł mi na ziemię (co niestety u mnie jest normą) i nie ukruszył się nawet maleńki kawałek, jest to dla mnie ogromny plus +świetny kolor, który przy nabraniu wprawy nakłada się sprawnie +żadnych smug, efektu sztuczności +trwały, często po całym dniu nadal mam go na policzkach +cena +wydajność Minusów brak :D tak więc serdecznie, z całego serduszka polecam Używam tego produktu od: rok Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe
    Grej
    4 / 5
    4 marca 2011 o 18:53
    Całkiem fajny
    Używa od:nie określono
    To jest mój pierwszy róż, a więc nie mogę do końca obiektywnie go ocenić. Kupiłam go ponieważ wcześniej podkradałam go siostrze i uznałam że jest całkiem, całkiem. Mam kolor 203. - matowy, co jest dla mnie plusem - trzymie się średnio, jak wracam z szkoły już go najczęściej nie ma - dość łatwo można z nim przesadzić, ale trochę praktyki i jest OK ;) - niewygórowana cera Używam tego produktu od: ok. 4 miesięcy Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego
    kiah
    4 / 5
    22 lutego 2011 o 12:41
    Porządny za niewielkie pieniądze
    Używa od:rok lub dłużej
    Róż ten był dla mnie wielkim zaskoczeniem. Zakupiony za 10 zł nie odbiega jakością od tych z wyższej półki. Miałam kolor 203, naturalny brąz. Trwał na policzkach cały dzień, a gdy pod wieczór dokładałam go trochę to bardzo ładnie stapiała się z cerą nie ważąc się. Opakowanie z ok. połową zawartości niestety skończyło tragicznie na posadzce po pół roku używania ;) Na pewno wrócę jeszcze kiedyś do tego prduktu! Używam tego produktu od: 6 miesięcy Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.
    gitkap
    3 / 5
    14 stycznia 2011 o 2:36
    Nic specjalnego
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:tydzień
    Bardzo intensywny róż -musiałabym go aplikować patyczkiem higienicznym żeby dał naturalny efekt.... Strasznie się sypie. Jego zaletą będzie pewnie wydajność ... ale po co mi tyle tego czegoś? Nie polecam chyba, że ktoś lubi efekt "matrioszki" . Używam tego produktu od: tygodnia Ilość zużytych opakowań: 1 otwarte i rzucone w kąt