Ziaja, Aquina Sport Aktiv, Peeling myjący

Ziaja, Aquina Sport Aktiv, Peeling myjący

Świeże, zielone nuty zapachowe intensywnie orzeźwiają. Działają stymulująco, dodając sił witalnych i wiosennej energii. Delikatnie myje i masuje skórę nie naruszając jej warstwy ochronnej. Złuszcza martwe komórki naskórka oraz przyspiesza proces jego odnowy. Do każdego rodzaju skóry.

Super !

Ładnie pachnie. Drobinki peelingu są malutkie, ale za to nie podrażniają, ani nie wysuszają skóry. Bardzo delikatnie złuszcza martwy naskórek. Niestety mało wydajny... :(

POLECAM !

Używam tego produktu od: 2 tyg

Dobry, ale...

To już mój trzeci peeling z tej serii. Jednak nie przebił mojego pomarańczowego ulubieńca:)
Zapach przyjemny,taki świeży i sportowy;) Bardziej sie pieni niż Spa i mandarynkowy, ale nie ściera tak dobrze ja ten ostatni. Z całej serii ten chyba robi to najsłabiej. Wobec tego, że nie złuszcza aż tak dobrze, muszę go wlewać więcej i dlatego jest niezbyt wydajny. To taki peeling średniaczek. Nie kupię ponownie, zostane przy pomarańczowym:)
Chyba że skusi mnie jeszcze fioletowy;>

OK

Przyjemny w użyciu. Ładny zapach, drobne granulki dobrze złuszczają naskórek. Skóra jest miękka i nawet nawilzona. Jedynym minusem może byc tylko mała wydajność, wydaje mi się że jest nieco za rzadki przez co zuzywa się szybciej.

w trakcie drugiego.

Jako pierwszy miałam peeling Aquina Komfort SPA, teraz mam ten :) I jeden, i drugi fantastyczne! Zapach pobudza, drobinki peelingu małe ale za to nie wysuszają skóry i rzeczywiście poranny prysznic z tym kosmetykiem to przyjemność :) Na pewno będę je jeszcze kupować! I Aquinę Komfort SPA i ten!

Dobry

Bardzo przyjemny peeling. Pomimo że jest delikatny to świtnie spełnia swoje zadanie i złuszcza stary naskórek. Ma przy tym orzeźwiający zapach. I jest bardzo tani. Dla mnie OK :)
Minus stanowi niska wydajność.

Super!!! :)

Swietny kosmetyk :) Idealny na poranny szybki i orzeżwiający prysznic. I ten zapach... :) Delikatnie złuszcza naskórek, wiec mozna bez obaw stosowac go codziennie.

szczerze polecam :)