Glov, Hydro Demaquillage Quick Treat (Mini rękawica do poprawiania makijażu)

Glov, Hydro Demaquillage Quick Treat (Mini rękawica do poprawiania makijażu)

Średnia ocena: 3.60/5

Cena PLN 15.00

Aby usunąć rozmazany tusz lub nadmiar różu czy cieni do powiek wystarczy nałożyć Glov Quick Treat na palec, zwilżyć wodą i przetrzeć konkretny fragment skóry – mikrowłókna działają jak magnes i przyciągają cząsteczki kosmetyków. Po poprawieniu makijażu produkt należy uprać w ręku za pomocą szarego mydła, wypłukać i odwiesić do wysuszenia.

inne
do ust, do oczu, do twarzy
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Zbędny gadżet

Rękawiczkę na palec znalazłam w jednym z boxów i od razu przykuła moją uwagę. Jest mała, poręczna i nowoczesna. Można ją prać i później ponownie użyć. Dobrze radzi sobie z makijażem i co najważniejsze nie potrzebuje w tym celu żadnego detergentu, wystarczy woda i już. Świetny pomysł na szybkie zmycie makijażu w podróży bez konieczności zabierania tabunu kosmetyków, ale na poprawki, tak jak zaleca producent, niekoniecznie. Nie można wytrzeć tylko okolic pod oczami, bo od razu łapie dolne rzęsy, więc albo wszystko albo nic.

• Trwałość / wykonanie: 1

Zbędny gadżet.

Dla mnie gadżet kompletnie bez sensu.
Ma służyć do poprawy makijażu. Tylko kiedy? Gdy go robimy? W ciągu dnia?
Gdy robię makijaż i coś mi się osypie, to zbieram to czystym pędzlem.
Natomiast, gdy w ciągu dnia coś mi się osypie zbieram to rożkiem z chusteczki, albo patyczkiem kosmetycznym. Jak miałabym potraktować upudrowaną twarz mokrą szmatką? NIEDORZECZNE! To chyba produkt dla tych, którzy malują oczy, a nie malują twarzy... Dla mnie kompletnie bez sensu.
Ostatnio Katosu znalazła zastosowanie dla tego "cudaka" jako peeling do ust.
Może w ten sposób się sprawdzi, lecz do tego, do czego został stqworzony dla mnie niewypał.
A juz na pewno nie uda nam się zmyć tym całej buzi wieczorem :D Mam pełnowymiarową ściereczkę i ledwo to robi, a co dopiero to...
Porażka.
Nie polecam.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

• Design produktu: 4

Super gadżet!

Naoglądałam się różnych recenzji zanim sama użyłam , więc różnie się na testowanie nastawiałam, ale uczciwie- jest skuteczna. Może rozmiar nie pomaga w szybkim demakijażu, ale obietnice producenta są jak najbardziej słuszne. Oczy zmywa świetnie, tylko za pomocą wody, więc jeśli czasami mam mało czasu na poświęcanie go swoje skórze twarzy , wtedy ta minirękawiczka jest idealnym rozwiązaniem. Wskakuję pod prysznic, rach- jedno oczko, ciach- drugie oczko, w międzyczasie płucze mi się pod samą wodą rękawiczka i reszta twarzy umyta... Dlatego na wyjazdy , wakacje - oszczędzacz miejsca w bagażu! Szybkie pranie choćby w mydle lub szamponie ( biorąc pod uwagę sytuację spod prysznica), położenie na ręczniczku i gotowa do kolejnego użycia. Może samo mycie nie należy do najprzyjemniejszych,bo jednak jest niewielka , ale skuteczna..bardzo skuteczna.

• Trwałość / wykonanie: 4
  • Design produktu: 3

Zapominam że go mam

Wydawało się fajne, w rezultacie okazało się że korzystanie z tej minirękawiczki to raczej zabawa. Zbędny gadżet, zazwyczaj gdy jest potrzebny to go nie mam a jak mam to nie jest mi potrzebny. Najlepiej sprawdza się do 10 pierwszych użyć później mikrofibra się wyciera a tym samym skuteczność się zmniejsza. Czy warto wydać tyle na kilkorazowy produkt który można zastąpić czymkolwiek chociażby wacikiem? Moim zdaniem nie.

fajny gadżet

Zalety:
+ jest mała i lekka, zawsze można ją mieć przy sobie w torebce
+ doskonale sprawdza się w podróży, bo nie zajmuje dużo miejsca oraz nie potrzeba dodatkowych kosmetyków
+ jest łatwa w użyciu
+ bardzo łatwo utrzymać ją w czystości
+ jest hipoalergiczna
Wady:
- demakijaż oczu tą szmatką nie należy do najprzyjemniejszych

Nie polecam

Dostałam dużą i małą wersje, żadna nie przypadła mi do gustu. Nie domywa tuszu, mocno rozmazuje, rano wstaje się z "pandą". Podrażnia skórę wokół oczu. Jest droga, dobrze wykonana, podobnie jak inne ściereczki tego typu lepiej nadaje się do czyszczenia np. telefonu czy klawiatury. Ta na palec jest mniej funkcjonalna , ale wygodna do zabrania ze sobą nawet w malutka torebkę.

Dobry z plusem

Fajny gadżet na podróż. Do zmycia lub poprawienia makijażu wystarczy woda. Wszędzie się zmieści oraz nie potrzeba brać ze sobą żadnych preparatów. Cena nie jest tragiczna. Minus za to, że jak w porę się go nie umyje to później nie idzie dobrze domyć resztek pozostałości.

• Trwałość / wykonanie: 4

musiałabym wypróbować pełną wersję

Dostałam tą mini rękawice z tym nieszczęsnym i niezbyt udanym pudełku shinybox.

Ogólnie ciężko jest umyć twarz i dekolt jednym palcem, więc ciężko wydać opinie na temat takiego pół-produktu.

Używałam jej do oczyszczania strefy T i tam się sprawdziła, więc może skusze się na dużą wersję.

Mimo wszystko wydaje mi się, że to jest taka droższa wersja szmatki muślinowej.

ideał

Bardzo długo zastanawialam się nad kupnem tej ściereczki, w koncu za namową koleżanki kupiłam mini rękawicę żeby sprawdzić czy naprawdę działa i byłam bardzo zaskoczona, zmywa wszystko nawet czerwoną szminkę albo wodoodporną maskarę :) teraz jestem posiadaczką rękawic w pełnej wersji i nie wyobrażam sobie codziennego demakijażu bez tych produktów!! :)

Ilość zużytych opakowań: 1 duży i 1 mały

Świetne

To produkt z kategorii "mała rzecz a cieszy". Nie robiłam sobie wielkich nadziei co do tego maleństwa, no bo co może taki maluszek. Byłam jednak miło zaskoczona.

Plusy:
-naprawdę zmywa. Na co dzień używam płynu micelarnego, ale jak jestem zmęczona, to zwilżam "paluszek", kilka ruchów po oku i już! Duża rękawica na pewno całkowicie zastąpi produkty do demakijażu.
-Na pewno zabiorę go ze sobą w podróż zamiast micela, bo nic nie waży
-po zmyciu trochę mydła i po chwili "paluszek" czysty jak z opakowania. Nic, zupełnie nic na nim nie zostaje. ***Szminka, puder, tusz, cień szybko znika najpierw z twarzy później z "paluszka"

Minusy:
-Musiałam zawiesić haczyk z boku szafki, bo trzeba go przecież gdzieś wywiesić do wyschnięcia.
-Cena. Wiem. Nowość, gadżet. Jednak myślę, że za 9,99 zł o wiele więcej osób skłoniłby się do zakupu maleństwa.
-Dostępność.

Zastanawiam się nad zakupem dużego GLOV, ale jeszcze jakiś czas będę używać tego maleństwa, ponieważ jestem ciekawa po jakim czasie straci swoje właściwości.

Rewolucja!

Wooow! Bardzo duże zaskoczenie na plus. Gdy dostałam tą mini rękawicę nie robiłam sobie wielkich nadziei.. Cóż wyglądała jak bezużyteczny gadżet. Kilkanaście dni używania i przekonałam się jak bardzo się myliłam.

Plusy
-malutka
-doskonale czyści
-przyjemna dla twarzy
-delikatny efekt złuszczania
-bardzo dobrze się domywa (myślałam, że to wszystko na niej zostanie i będą plamy, ale nie. Szare mydło doskonale sobie radzi)
-mimo iż producent zaleca tylko korygowanie makijażu za pomocą tej mini rękawicy spokojnie można zrobić demakijaż całej twarzy

Minusy
Jak dla mnie brak :)

Ilość zużytych opakowań: jedna