Sephora, Ultra Shine Lip Gel (Żelowy błyszczyk do ust)

Sephora, Ultra Shine Lip Gel (Żelowy błyszczyk do ust)

Kategoria
Marka

Żelowy błyszczyk do ust Sephora Ultra shine o formule odbijającej światło jest inspirowany "Nail Gel". Ultra lekka formuła żelowego błyszczyku do ust Sephora Ultra Shine pięknie podkreśla usta, pokrywa je niezwykłym blaskiem i nawilża.

w płynie /z aplikatorem
Efekt
naturalny

Gdzie jesteś mój ideale?

Nie wiem dlaczego przestaje się produkować świetne produkty, które dobrze się sprzedają?
ten błyszczyk był doskonały: nie wysuszał, długo utrzymywał się na ustach, nie miał tandetnych drobinek

dlaczego sephoro? dlaczego?

Jestem od niego uzależniona!

Od lat mimo zmiany szaty graficznej, kupuję jeden i ten sam odcień nudziaka. Jest jedyny w swoim rodzaju! Po prostu uwielbiam! Po nałożeniu odnoszę wrażenie, że moje usta są otulone chmurką. Dobra pigmentacja jak na błyszczyk i również dobra trwałość. W promocjach kupuję kilka opakowań.

Polecam:)

Błyszczyk, który najbardziej lubię to kolor Deep Rose. Delikatnie upiększa i podkreśla usta, nadaje się do codziennego makijażu. Jest trwały, mimo "zjadania" przeze mnie większości produktów podczas mówienia. Nadaje delikatny kolor i połysk. Chroni usta przed wiatrem i mrozem.
Zdecydowanie plecam:)

Cudeńko

Dostałam ten błyszczyk w prezencie, w kolorze, który normalnei sama bym nie kupiła, czyli pomarańczowo-czerwony. Muszę powiedzieć, że to jest to naprawdę świetny produkt. Dobra pigmentacja, czyli kolor widać równomiernie na całych ustach, bez "dziur". Efekt żelowego błysku jest naprawdę piękny intensywny. Sam błyszczyk naprawdę wygodnie się nosi i nie schodzi zbyt szybko z ust. Z wad to zdecydowanie cena. Nie wiem czy wart jest aż 45zł, ale zdecydowanie warto przetestować

01 Totally lucid

Posiadam odcień bezbarwny 01 Totally lucid. Błyszczyk nawilża i nabłyszcza . Usta wydaja się po nim pełniejsze, zdrowsze i zadbane. Odcień bezbarwny jedynie podkreśla naturalny kolor naszych ust. Nie posiada żadnych drobinek, na ustach tworzy tafle. Nie klei sie i nie powoduje przyczepiania włosow. Ma piękny zapach wanilii. Opakowanie również jak najbardziej na plus ponieważ jest spore przez co nie gubi się w torebce. Aplikator dość oryginalny i wygodny w użyciu.
Na ustach nie utrzymuje się zbyt długo ale to jest tylko błyszczyk dlatego nie oczekuje od niego trwałości.
Cena w stosunku do pojemności dobra

Lubię ale jest dużo ale

Bardzo lubię tą błyszczyk choć ma wiele wad jest bardzo nawilżający tworzy na ustach piękną błyszczącą powłokę lecz włosy bardzo się do niego kleją czego Strasznie nie lubię również na początku jego używania gdy Produkt był pełny Przy wyciąganiu błyszczyka produkt wylewał się, opakowanie było całe upaćkane robiąc przy tym "chlup" mimo tych wad lubię ten błyszczyk ponieważ pięknie wyglądał na ustach i bardzo ładnie je nawilża kolor który Ja posiadam do Tropical Pink refleks jest to różowy odcień który na ustach wygląda nienachalnie a drobinki zawarte w produkcie ładnie odbijają światło.

Zawsze pod ręką

Błyszczyk ma super aplikator i bardzo łatwo i szybko można go rozprowadzić, nawet bez użycia lusterka. Ma fajną żelową konsystencję i pięknie prezentuje się na ustach. Poza tym, nie wysusza ust a pozostawia je nawilżone przez cały dzień. Polecam!

Zawsze do niego wracam

W błyszczykach zwracam szczególną uwagę na trwałość i konsystencję.
Ten z łatwością się rozprowadza, a jego formuła przypomina żelową, choć nie jest przesadnie lepka.
Kolor cudownie mieni się w słońcu. Zawsze wracam do koloru Glo$$y pink.
Jak szczególnie w przypadku błyszczyków bywa, kosmetyk ściera się podczas np. picia kawy, ale lekka poświata zawsze pozostaje. Co ważne, zupełnie nie wysusza moich ust, a wręcz pozostawia je nawilżone.
To mój must have na lato... i nie tylko:)

Agnieszka z redakcji Wizaz.pl

Fajny

Pierwsze co rzuca się w oczy to kształt aplikatora, który świetnie spełnia swoje zadanie. Formuła jest przyjemna, bardzo ładnie pachnie. Błyszczyk dość długo trzyma się na ustach i ma wyrazisty kolor (w moim przypadku to Fresh Mango). Jedynym minusem jest jego lepkość.

Mój nr 1!

Jest to najlepszy błyszczyk jaki kiedykolwiek używałam. Raz droższe - raz tańsze - wszystkie miały tę samą wadę: po pewnym czasie ważyły się na ustach robiąc "białą krechę". Żelowy błyszczyk Sephory kupiłam przyjaciółce w prezencie a że akurat była promocja to postanowiłam zaryzykować i kupiłam także dla siebie. Wybrałam odcień "Indian Sari". Już po pierwszym użyciu poczułam ogromną różnicę: usta nawilżone, gładkie, uspokojone. Piękny, intensywny, ożywiający twarz kolor ale niezbyt nachalny. Pasuje do wszystkiego i jak pisałam - świetnie ożywia twarz, nadaje jej koloru i życia. Jest to także pierwszy błyszczyk, który zużyłam od początku do samego końca. Co ważne - nie ma mocnego zapachu ani smaku. Dłuuugo utrzymuje się na ustach i nawet gdy teoretycznie został "zjedzony" usta są nadal nawilżone i odżywione. Dla mnie bomba! Pędzę po drugi :)

Całkiem dobry błyszczyk

Błyszczyków Sephory używam do dziennego, delikatnego makijażu.
Jest to bardzo dobry produkt, za rozsądną cenę.
Duży wybór kolorów sprawia, że każda z nas, znajdzie coś dla siebie.
Produkt nie jest trwały na ustach, ale w końcu to błyszczyk.
Kolorek "Baby Doll", zostawia lekkie smugi i sprawa, że zęby mogą wydawać się bardziej żółte.
Kolor "Fresh peach" niestety jest bardzo metaliczny i daje efekt zmęczonej cery i żółtych zębów, a nie "fresh"

Sephoro jak ty mi zaimponowałaś teraz.

Bardzo fajny błyszczyk, którego miniaturkę dostałam w gratisie do zakupów.
Obdarowano mnie dziennym kolorkiem, przyjemnym, jasnym, naturalnym, lekko koralowym różem.

+ waniliowy zapach
+ ładny kolor, świetny na co dzień
+ błysk porównywalny z lakierami do ust
+ trwała
+ nie ściera się
+ nie klei
+ nie czuć jej na ustach

+/- kolor jest półtransparentny