Isana, Sommerdusche mit Mango Extrakt (Żel pod prysznic na lato z ekstraktem z mango)

Isana Żel pod prysznic na lato zawiera ekstrakt z mango i zapewnia optymalną pielęgnację skóry delikatnej. Odświeżający, owocowy zapach wprawia w letni nastrój i daje poczucie wolności i wakacji. Żel szczególnie delikatnie oczyszcza skórę i jednocześnie ją rozpieszcza. Łagodny kompleks pielęgnacyjny pomaga utrzymać równowagę nawilżenia skóry i chronić ją przed wysychaniem.

Hit ostatniego lata.

Pierwszy żel Isany, który podoba mi się od początku do końca.

Po pierwsze przypomina mi lato w butelce. Jest to zapach świeży, orzeźwiający, no i to mango! Jestem okropna jeśli chodzi o ten owoc - jeśli coś ma napisane że zawiera mango - jest już moje.
Jest trochę większy niż standardowy, ma zdecydowanie lepsze i bardziej odporne na "urazy" opakowanie co bardzo mnie cieszy.
Pieni się odpowiednio dobrze, jest super gęsty czego wynikiem jest jego niesamowita wydajność.
Mam nadzieję, że powróci on do Rossmana i w tym roku - w moim pobliskim sklepie niestety go już nie widziałam.

Lato w butelce.

Lubie żele Isana bo są tanie i w ciekawych wersjach zapachowych. Jak bym miała określić czym pachnie ten żel to powiedziała bym, źe latem :). Pachnie pięknie owocowo, świetnie sie pieni a co najważniejsze czuć go jeszcze na skórze po kąpieli. Z tego co wiem jest to wersja limitowana ale widziałam go ostatnio u siebie w Rossie wiec z pewnością go kupie by przypomnieć sobie zapach lata w środku zimy (*¯︶¯*)

Uwielbiam

Ogólnie rzecz biorąc bardzo lubię żele z Isany - są tanie, wydajne i pięknie pachną, Ten jednak jest moim ewidentnym ulubieńcem. Ten zapach mango, lato w butelce.

Zrobiłam sobie zapas nim zniknął do kolejnego sezonu (mam nadzieję, że wróci)!

wspomnienie lata!

Lubię żele Isane są tanie i nie podrażniają mojej skóry. Ten zakupiłam pod koniec września i zostawiłam go sobie specjalnie na okres zimowy bo jest to edycja limitowana letnia o zapachu mango. Zapach jest mocny choć na skórze go już tak nie czuć ale zastosowanie jest przyjemny.
Nie jest może bardzo wydajny bo ma nieco rzadką konsystencję ale przy niskiej cenie nie zwracam na to aż tak uwagi.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Świetny zapach

Żel naprawdę pięknie pachnie. Od niedawna jestem miłośniczką zapachu mango, dlatego od razu mnie oczarował.
Pieni się dobrze, zapach ładnie się utrzymuje, chociaż nie bardzo długo.
Używałam go jakieś dwa miesiące, ale stosowałam go na zmianę z trzema innymi żelami.
Jako, że to edycja limitowana letnia, to myślałam, że już go nie znajdę w sklepie, jednak dziś zobaczyłam go na półce i nie mogłam się oprzeć, żeby go nie kupić.
Polecam dla cudownego zapachu.

+ zapach
+ cena
+ pienienie się
+ wydajność

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Fajny:)

Bardzo polubiłam ten żel, gdyż miał w sobie wspomnienia z wakacji. Ma bardzo ładny, letni zapach i jest idealnym wyborem na obecną porę. Zapach jest ładny, słodki, ale nie jest landrynkowy, czy mdły. Ma kremową konsystencję, jest dość wydajny i kosztuje tylko 3 zł. Trochę wysusza skórę, jednak nie jakoś mocno, po kąpieli zawsze używam balsamu. Polecam:)

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 opakwanie

Pięknie pachnie

Podczas zakupów w Rossmannie latem tego roku wpadł mi w oko żel pod prysznic Isany. Przyznam, że bardzo lubię produkty do kąpieli tej marki, są tanie, wydajne i z reguły ładnie pachną. Gdy powąchałam recenzowany żel, jego zapach od razu nasunął mi skojarzenia z wakacjami - plaża, słońce, owocowe drinki :D Dlatego też żel bez wahania wylądował w moim koszyku. Zużyłam go do końca i jestem z niego zadowolona.

PLUSY:
+ DOBRZE MYJE: Wyciśnięty na gąbkę robi bardzo dużo piany i świetnie myje ciało.
+ KONSYSTENCJA: Gęsta, kremowa, przyjemna.
+ ZAPACH: Obłędny, letni, owocowy, wakacyjny - aż chciałoby się go schrupać :D
+ OPAKOWANIE: Dobrze się go używa, nie wylewa się za dużo produktu, pojemnościowo jest w sam raz - 300 ml.
+ WYDAJNOŚĆ: Używałam go na zmianę z innymi żelami i miałam go około 1,5 miesiąca. Myślę, że solo mógłby wystarczyć na 2-3 tygodnie.
+ CENA: Na pewno nie zrujnuje nam portfela - produkt kosztuje AŻ 3 zł - wydatek życia :D
+ DOSTĘPNOŚĆ: Rossmann.

MINUSY:
- MOŻE PRZESUSZAĆ: Mam raczej niewrażliwą skórę, ale zauważyłam, że gdy nie zastosowałam balsamu / masła do ciała po kąpieli, moja skóra była delikatnie napięta i przesuszona - za to odejmuję gwiazdkę.

Ogólnie polecam, to niezły jakościowo, a przy tym korzystny cenowo produkt. Być może wrócę do niego, narazie jednak zostawiam sobie otwartą furtkę, bo uwielbiam testować nowe zapachy żeli pod prysznic ;)

Używam tego produktu od: używałam około trzech-czterech miesięcy temu

W porządku.

Limitowanki Isana to zawsze dobry pomysł :)
Ten produkt również warto kupić - jest przyjemny w użyciu, spełnia wymagania :)

Jest dość rzadki, kremowy - nie jest zbyt wydajny, ale dobrze się pieni kiedy użyjemy go więcej. Poza tym za taką cenę nie można wymagać zachwycających właściwości.

Żel poprawnie myje ciało, odświeża, czyli spełnia swoje główne zadanie. Niestety trochę wysusza skórę.

Produkt bardzo przyjemnie pachnie soczystym, słodkim mango i to jest jego główna zaleta. Polecam każdej miłośniczce mango! No i ekstrakt z mango jest w składzie.

Podoba mi się butelka - jest inna niż mają zwykłe żele Isana - smukła, kolorowa, dobrze się ją trzyma w dłoni.

Nie jest to nic co zachwyca, ale oceniam na 3 mocne gwiazdki i polecam spróbować jeśli jeszcze ten produkt jest na półkach.

Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

uwodzi zapachem

Zele Isana kupuje od czasu do czasu, lubie je za zapachy oraz cene,mniej za to ze przy dłuzszym stosowaniu solidnie podsuszaja moja skore.
Letnia limitowanka uwidła mnie zapachem, przepadłam od pierwszego niuchniecia, owocowo, soczycie, swiezo- idealnie na lato.
Nie rozczarował, słodki aromat mango nie tracił na intensywnosci po zmieszaniu z woda- co sie w przypadku zeli z Isany czesto zdarza, stosowany codziennie rano wystarczył na 2 tygodnie , zuzywalisy go we dwoje.
Podsuszył , ja i tak systematycznie sie nawilzam, jednak neutralnosc dla skory byłaby duzym atutem.

Ze wzgledu na wspaniały zapach, wywołujacy u mnie slinotok dokupiła \'\'na zapas\'\' kolejne 2 butelki.

Używam tego produktu od: 2 miesiace
Ilość zużytych opakowań: 1 -300 ml

Na lato

Letnia edycja w sam raz na lato
+ładne opakowanie
+dostępność
+cena
+zapach

minusów nie ma. Nie robi cudów ze skórą, ale nie oczekiwałam tego. Ma myć i tyle, a tę obietnicę spełnia :)

Fajny na lato

Nie przepadam za żelami pod prysznic z Rossmanna, ale ten jest inny - ma cudowny owocowy zapach, jak letni kotajl z egzotycznych owoców. Poprawia mi humor :) Na pewno jeszcze go kupię.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

Świetny zapach

Zel kupilam skuszona przepieknym, siwezym i orzezwiajacym zapachem, ktory odrauz na mysl przywodzi lato, plaze, slonce .. cos idealnie na lato :) Lubie zele Isana i czesto je kupuje, wiec ta nowosc rowniez musialam miec. Nie jest zachwywcajaca ale jako zywkly zel pod prysznic sprawuje sie niezle.

PLUSy
+ piekny zapach
+ nie uczula
+ nie podraznia
+ dobrze sie pieni
+ wygodna butelka z wcieciami po bokach, ktora dobrze lezy w dloni
+ wydajny
+ tani (w promocji nawet 2,49)
+ duza pojmenosc w stosunku do ceny

MINUSy
- wysusza przy dluzszym stosowaniu
- edycja limitowana

Używam tego produktu od: kilku tygodni