Yves Rocher, Arnica Essentiel, 2 en 1 Beauté et Jeunesse (Krem 2 w 1 do rąk i paznokci)

Nawilżająco-ochronny krem do rąk, który jednocześnie, dzięki prowitaminie B5, wzmacnia paznokcie.

nie da suchych dłoni

Krem ma dość rzadką konsystencję przez co łatwo i szybko się go rozprowadza oraz bardzo szybko się wchłania. Nie pozostawia tłustej warstwy ani żadnego innego filmu.

Dla moich wiecznie suchych dłoni jest jednak zbyt słaby, chyba, że smarowałabym dłonie co pół godziny. Może i nawilża, ale jednak wolę kremy o bogatszej konsystencji. Ten jest tak lekki, że nawilżenie czuję dosłownie przez kilka minut i znów mam uczucie suchości skóry.
Moje paznokcie są ogólnie w dobrym stanie, więc nie zauważyłam wpływu na nie.

Zapach ładny, delikatny, bardzo roślinny jak na Yves Rocher przystało.

Podsumowując:
przez to, że krem ma rzadką konsystencję jest idealny na lato - lubimy wtedy kiedy kosmetyk szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy. Dobry dla osób, które nie mają problemu suchych dłoni. Przypadnie również do gustu tym, którzy nie lubią czuć, że mają krem na dłoniach oraz tych, którzy nie lubią czekać aż krem się wchłonie.

Używam tego produktu od: xxx

Nie! ostrzegam przed nim!

Nie polecam nikomu tego kremu. Nie dość, że wysuszył kompletnie skórę na dłoniach to dodatkowo tak ją podrażnił że już od miesiąca nie mogę doleczyć czerwonych suchych placków. Jeszcze żaden krem nie zrobił mi takiej krzywdy. Przy tym kremie, zwykła gliceryna za 3 zł to cudowny eliksir. Nie zauważyłam również żadnych dodatnich zmian w stanie moich paznokci, jak również bym się skłaniała ku temu, że ich stan się nieco pogorszył. Nie nie i jeszcze raz nie!

Ilość zużytych opakowań: 1 pełnowymiarowe opakowanie

nie

niestety, jest to jeden z nielicznych produktów Yves Rocher na których się zawiodłam. plusem całej sytuacji jest to, że kupilam ten krem z 40% zniżką, więc nie ubolewałam nad stratą pieniędzy. niestety, jest to za mało na suche dłonie. możliwe, że na delikatnie nienawilżone jest dobry, ale na suche fatalny.

plusy:
- zapach
- cena

minusy:
- lejąca się konsystencja
- przez długi czas pozostawiał tłusty film na skórze
- bardzo długi czas wchłaniania - po ponad pół godzinie myjąc ręce czułam jak zmywam krem
- kiedy już się wchłonął wcale nie działał - mogłam co godzinę smarować nim ręce a były suche jak bez jego używania

Używam tego produktu od: używałam przez jakiś miesiąc
Ilość zużytych opakowań: pół jednego

Dobry :)

Plusy:
-genialne nawilżenie
-szybko się wchłania
-ładny zapach
Minusy:
-troszkę lejąca się konsystencja
-mało wydajny
-cena

Podsumowując:produkt wart wypróbowania, bo dłonie są naprawdę mięciutkie po tym kremie, a dodam, że moje są naprawdę wymagające, częste ich mycie+skłonność do uczuleń potrafi je zniszczyć, a ten produkt ładnie je "zregenerował". Polecam polować na promocję :)

Rewelacja!!!!!!!!!!!!!!!

Na początku napiszę, że mam bardzo wymagające dłonie. Zawsze suche, twarde i nieprzyjemne w dotyku. Do tej pory kupowałam nawet kremy za ponad 100 zł. Niestety te kremy nie sprawdziły się. Kupiłam ten i proszę mi wierzyc nigdy nie było lepiej. Dłonie są delikatne, dobrze nawilżone, nie tłuste i bardzo miękkie. Zapach mocny, ale można się przyzwyczaic. A w promocji mozna kupic za niecałe 10 zł. Naprawdę polecam.

Ilość zużytych opakowań: 3 całe 4 w trakcie

nie najgorszy

Z paznokciami nie robi nic. Poza tym jest to całkiem przyzwoity krem do rąk. Kupiłam go niedawno, więc nie wiem jak się będzie sprawował zimą, ale latem aplikacja raz dziennie całkowicie wystarczy, dwa razy daje naprawdę dobre efekty. Nie przekonuje mnie tylko jego cena, bo bez promocji jest całkowicie nie do przyjęcia. No i moim zdaniem jest mało wydajny.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Nawilża i wygładza

2 w1 to również i jeden z moich ulubionych kremów do rąk, po który sięgam ślepo.

+ przyjemny
+ konsystencja lekkiego lotoniu
+ szybko sie wchłania
+ piekny zapach arniki
+ formuła ochronno-nawilżająca
+ nawilża, lekko regeneruje
+ przede wszystkim pielegnuje(!)
+ ładne estetyczne opakowanie
+ nie pozostawia tlustego filmu
+ pozostawia skórę miekką i nawilżoną dość przyzwoicie
+ pieknie wygładza dłonie

+/- cena, choć mozliwy do zdobycia w licznych promocjach YR
+/- nie wydajny ( ja kremem muszę dłonie smarować dośc czesto), choć wystarczy jego niewielka ilosc na dłonie
+/- naturalne składniki zawarte w kremie mogą uczulać

Bardzo dobry krem. Idealny na lżejsze miesiące i w warunkach domowych. Zimą jest zbyt lekki.Bardzoo dobrze nawilża dlonie i wygładza, dlonie sa zadbane i gładkie. Trudno zauwazyc mi jego wpływ na paznokcie, nie wierze w tak silna moc sprawcza kremow na płytkę paznokciową, niemniej mam poczucie ze pielegnacja jest. Czesto wracam

PolecamUżywam tego produktu od: 3 latIlość zużytych opakowań: 5x75ml

_____________________________________________________________
Kopiowanie i używanie do innych celów bez pisemnej zgody redakcji zabronione.

bardzo dobry

Jeden z moich ulubionych kremów do rąk. Ma lekką konsystencję, delikatny zapach i szybko się wchłania. Po wsmarowaniu nie pozostawia tłustej powłoki, bardzo fajnie nawilża i wygładza dłonie. Jest całkiem wydajny. Co do działania na paznokcie to takowego nie zauważyłam ale i tak moim zdaniem jest to bardzo dobry produkt.

Używam tego produktu od: z przerwami kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: drugie

Ulubiony!!!

Nie pierwszy raz go używam ale pierwszy oceniam. Nawet nie pamiętam ile opakowań już zużyłam ale na pewno powyżej trzech.

Zacznę od wad - bo ich nie ma.

Krem jest po prostu cudowny:
- doskonale nawilża i regeneruje,
- wzmacnia paznokcie,
- szybko się wchłania,
- nie pozostawia tłustego filmu,
- mega wydajny,
- wodnista konsystencja dzięki czemu wystarczy odrobinka alby wysmarować całe ręce,
- por3czne opakowanie do domu i do torebki,
- miękka tubka ułatwia wykorzystanie kremu do końca.

Można by się przyczepić do ceny ale ze zniżkami jest adekwatna do jakości więc po co?
Na pewno kupie jeszcze nie raz.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie któregoś...

w porządku

Krem spełnia swoje zadanie - mam bardzo suche ręce, a po nim wszystko jest w porządku. Fakt, posmarowanie raz dziennie nie wystarczy, ale nie oczekujmy cudów, każdym kremem trzeba smarować ręce kilka razy dziennie, żeby był efekt. Przeszkadza mi jedynie konsystencja, bo jest zbyt płynny, ale to da się przeżyć. Zapach średni, ale to sprawa indywidualna. Ogólnie polecam.

Ilość zużytych opakowań: połowa

super

Nie rozumiem tak niskiej oceny tutaj.

Jest:
tani,
wydajny,
spełnia swoje zadanie,
pomaga leczyć delikatne ranki,
ręce są miękkie i pachnące.

Nawet mój facet kupił taki dla siebie, a on raczej nie lubi używać zbyt dużej ilości kosmetyków.

Gorąco polecam!

Używam tego produktu od:styczeń 2009

przeciętny

Zwykły, przeciętny, nic specjalnego. Znam wiele lepszych kremów do rąk i paznokci w podobnej cenie, a nawet tańszych. Wiele oczekiwałam, niewiele otrzymałam w zamian ;)skusiłam się po przeczytaniu pozytywnych opinii na wizażu i po raz kolejny wtopiłam. Jak widać nie wszystko dla wszystkich jest tak samo dobre;) Zużyłam, skrupulatnie wcierając kilka razy dziennie dwie tuby.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: 2 pełne tuby