Ideenwelt, Haartrockner (Suszarka do włosów (stara wersja))

Ideenwelt, Haartrockner (Suszarka do włosów (stara wersja))

Suszarka do włosów marki Rossmann z opcją zimnego powietrza, koncentratorem i dyfuzorem. Posiada 3 stopnie regulacji temperatury, 2 stopnie regulacji prędkości, podwójne zabezpieczenie przed przegrzaniem. Z rączką soft-touch i uchwytem do zawieszenia. Moc 2000 W.

• Trwałość / wykonanie: 5
  • Design produktu: 3
  • Łatwość obsługi: 2

Ogromna ale słaba

Właśnie przed chwilą suszyłam sobie nią włosy i przyszło mi do głowy żeby napisać o niej recenzję. Kupiłam tę suszarkę okazyjnie na allegro od prywatnej osoby- stan nowa w pudełku. Myślałam że zrobiłam świetny interes, a tymczasem już po 1 użytkowaniu okazało się że mam do czynienia z bublem. Suszarka jest okazała, ogromnych rozmiarów aż męczy trzymającą ją dłoń. Niestety o jej mocy nie da się powiedzieć nie pozytywnego. Dmucha i dmucha, a włosy nadal mokre. I tak przez niemal godzinę... Nie jestem fanką mechanicznego suszenia włosów, wolę jak same wysychają. Ale czasem trzeba przyspieszyć ten proces. Ten produkt zawiódł moje oczekiwania. Mam krótkie włosy a i z nimi nie może sobie poradzić. Mały kosmyk suszyłam 10 minut i dalej jest wilgotny. Zastanawiam się nad odsprzedaniem komuś tej suszarki i zainwestowaniem w coś lepszej jakości.

• Trwałość / wykonanie: 4
  • Design produktu: 4
  • Łatwość obsługi: 4

Dobrze suszy, niszczy włosy.

Suszarkę kupiłam ze względu na jej moc jako dodatkową suszarkę na wyjazdy i tak jest używana. Suszarka dobrze, szybko suszy włosy. Ma dyfuzor więc również ułatwia dodatkowo modelowanie włosów kręconych.
Używam jej od prawie 2 lat, czasem dość często i jak do tej pory nic się z nią nie podziało. Suszarka ma regulowane i ciepło i moc. Jest solidnie wykonana. Suszarka bardzo przesusza włosy- "przypala". Zwłaszcza w trakcie wyciągania ich na szczotce. Włosy po jej użyciu są matowe, i bardziej niż przy suszeniu innym suszarkami się puszą. Daję naciągane 4 ze względu na cenę i nieśmiertelność.