Norel, Peeling enzymatyczny

Norel, Peeling enzymatyczny

Peeling ma konsystencję delikatnego kremu, zawiera m.in. wyciąg z ananasa i papai. Polecany jest do każdego rodzaju skóry, także naczynkowej. Celem porawienia efektu peelingującego zastosowano dodatek milisfer pumeksowych delikatnie ścierających rozpulchniony naskórek. Peeling nakłada się na 5 -10 min., a następnie rozciera kolistymi ruchami. Po zastosowaniu skóra jest nawilżona, wygładzona i napięta.

cud!

Szukałam peelingu,ktory pomoze mi w domowym zaciszu pozbyc się chociaz w malym stopniu przebarwienia po wypryskach. Trafilam w 10 z tym peelingiem. Twarz po uzyciu jest gladka,promienna, po jakims czasie przebarwienia na mojej twarzy diametralnie sie zmniejszyły. Peeling nie zapycha, zapach malo przyjemny,ale znosliwy,bardzo wydajny i posiadajacy dobra cene. Polecam osobom, ktore nie chca uzywaz peelingow mechanicznych:)

Używam tego produktu od:miesiaca

bez rewelacji

mam wrażliwą cerę, popękane naczynka. peeling nie podraznił mojej buzi, owszem po użyciu jest gładka, ale stan ten nie utrzymuje się długo.używałam go co 2, 3 dni.niestety, nie ma żadnych spektakularnych efektów.nie usuwa martwego naskórka,ani zaskórników.

nadal szukam dla siebie lepszego peelingu enzymatycznego, który osiągnie lepsze rezultaty.Używam tego produktu od:paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań:1 op

Bardzo polecam!

Mam bardzo suchą skórę ze skłonnością do pojawiania się krostek podskórnych. Ten peeling bardzo mi pomógł. Używam go co 4 dni i zaraz po nałożeniu na krostki nakładam specyfik na pryszcze. Naprawdę działa. Peeling w ogóle nie wysusza, skóra po nim jest miła w dotyku i sprawia wrażenie nawilżonej, nie pojawiają się nowe krostki:) Bardzo polecam!

Używam tego produktu od:miesiąca

nie tak dobry jak mówią

Kupiłam go przypadkiem, poleciła go pani w hurtowni kosmetycznej. Jejku! Jest po prostu genialny, pięknie wyrównuje koloryt, jest delikatny.
Skóra po nim to tzw. pupcia niemowlaka :)
Do tej pory uzuwałam mikrodermabrazji Avonu ale znalazłam lepszego następcę, a przede wszytkim tańszego :)
Rewelacja!Używam tego produktu od:

Edit:
Może zapychać, jest oparty na wazelinie i to może poważnie zaszkodzić bardzo wrażliwym na ten składnik cerom. Niestety z 5* zostają tylko 3 a i to za duzo :(

Ideał

Absolutny faworyt w kategorii peelingów enzymatycznych :) Mam wersję bez pumeksu, tuba 250ml kosztowała mnie 34zł. Cena bardzo niska biorąc pod uwagę że przy niemal codziennym używaniu (czasem zdarzyło mi się co drugi-trzeci dzień) wystarczył mi na prawie 7 miesięcy! Mogę z nim chodzić godzinę na twarzy, a on zupełnie skóry nie podrażnia (nawet tej rozdrażnionej kwasami czy retinoidami!), nie spływa a wchłania się w skórę. Po zmyciu skóra jest wygładzona, rozjaśniona, odstające skórki usunięte. Żadnego buraka!

Uwielbiam go :)

niesamowity

Nigdy nie sądziłam, że za taką niską cenę można sobie zrobić tak dobrze! Setki zużytch kosmetyków nigdy nie osiągnęły na mojej twarzy takiego efektu wygładzenia i oczyszczenia co ten niepozorny peelng. Mam suchą cerę, a po zabiegu nie czułam ani odrobinę dyskomfortu jaki miewa się po wykonaniu masażu nawet delikatnymi drobinkami. Zdecydowanie polecam.

Używam tego produktu od: 1 miesięc

dobry

całkiem dobry peeling, ma bogatą konsystencję, treściwego kremu, zapach ma delikatny, słabo wyczuwalny. Nieźle złuszcza naskórek, łatwo go zmyć, nie podrażnia, skóra po nim jest rozpulchniona, gładka i miękka. Nie zauwazyłam żeby miał tendencję do zapachyania, ale używam go ostrożnie i staram się nie przekraczać zalecanego czasu pozostawania na twarzy.
Opakowanie praktyczne i wygodne, całkiem wydajny

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Świetny!

Mam cerę wrażliwą i naczynkową, toteż ścierne peelingi nie są dla mnie. Ten kupiłam myśląc, że jest to wersja bez drobinek, toteż byłam nieprzyjemnie zaskoczona, gdy się dowiedziałam, że kupiłam jednak nie tę wersję, na którą polowałam od dawna. No, ale postanowiłam wypróbować i okazało się, że to jest naprawdę znakomity produkt. Moja skóra nie znosi tarcia czymkolwiek, a drobinki zawarte w tym peelingu zniosła bez szwanku. Peeling świetnie a zarazem delikatnie oczyszcza skórę, nie powodując żadnych podrażnień, nie rozjuszając naczynek. Drobinek nie jest dużo, nie są też mocno ścierne, więc skóry nie podrażniają, ale naprawdę doskonale oczyszczają. Skóra robi się miękka, świetlista, nie jest wysuszona. Jestem z tego peelingu bardzo zadowolona i chętnie kupię go ponownie, o ile mi się to uda - nie jest to proste, w Warszawie znalazłam tylko jeden sklep, w którym można go dopaść.

*****

Peeling Norela jest pierwszym peelingiem enzymatycznym, którego używam z przyjemnością i po którym wreszcie widzę znaczącą różnicę w stanie cery. I pierwszym, który przy tylu zaletach kosztuje tak niewielkie pieniądze ;)
Kosmetyk zamknięto w białej 100ml tubie, która wraz ze zmianą logo firmy, zmieniła też nieco swoją 'naklejkę'. Pachnie dość chemicznie, ale zapach po chwili właściwie się ulatnia i kosmetyk nie pachnie już nijak. Trzymam go zazwyczaj 10 min i pomimo tego, że mam cerę wrażliwą-naczynkową, nie dzieje mi się żadna krzywda ;) Peeling świetnie oczyszcza skórę, domyka pory, ujednolica jej koloryt. Nie ściąga i nie wysusza. Zawiera wszystkie najważniejsze złuszczające składniki, które zapewniają mu naprawdę wysoką skuteczność. Ważne, iż po zmyciu go wodą cera nie jest nic a nic zaczerwieniona, właściwie można go nałożyć, zmyć i ruszyć gdzieś w drogę ;)
Minusem może być słaba dostępność kosmetyku - zainteresowanym podpowiadam, że można go dostać na targach.

Używam tego kosmetyku od 2 miesięcy

Polecam wrazliwcom

Jako posiadaczka wrażliwej i mieszanej cery uważam, ze ten peeling spełnia wszystkie przypadające mu w udziale zadania :-) nie podraznia, oczyszcza bardzo delikatnie, nie ma uczucia ściągniecia czy szczypania ani w trakcie ani po zabiegu. Ma przyjemną i bezproblemową konsystencję w formie takiej jakby mazi elko budyniowej, rozprowadza się bez problemu i równie bezproblemowo sie go spłukuje. Pozostawia buzie oczyszczoną, a nie podrażnioną. Odświeżoną i nawilżoną.
Wydajny bardzo.
Mogłabym sie doczepić do niezbyt interesującego zapachu, ale co tam ;)

super

Peeling jest naprawdę rewelacyjny. Mam kilka rozszerzonych naczynek więc nie mogę stosować ziarnistych peelingów. Ten bardzo fajnie nawilża skórę, złuszcza martwy naskórek, skóra po zabiegu jest gładka, miękka :) naprawdę polecam.

Wrażliwcy też mogą :)

Po zastosowaniu, skóra jest rzeczywiście oczyszczona, nawilżona, wygładzona i napięta :) Aż chce sie dotykać :D. Obecnie stosuję kurację glyco-a i bez problemu mogłam zrobić sobie peeling, nie bojąc sie, że podrażni mi skórę. Jedynym dla mnie minusem jest zapach - zbyt perfumeryjny i dlatego jedna gwiazdka mniej. Na początku ciężko mi było go znieść, ale pod koniec opakowania zaczynam się przyzwyczajać ;)