KWC LogobyWIZAŻ logo
Produkty wycofane

Vichy Normaderm, Aktywny koncentrat zwalczający niedoskonałości skóry (nagłe miejscowe stany zapalne)

2,8 na 536 opinii

mintrazer
    13 grudnia 2009 o 22:26
    2 / 5
    Sama nie wiem...
    Mam mieszane uczucia co do tego produktu bo nie powoduje podraznien, hamuje rozwoj wypryskow ale...no wlasnie, zasusza je pod skora zamiast likwidowac. Do tego wysusza naskorek i trzeba czekac kilka dni zeby wrocil do normy. Takze efekt nie jest taki na jaki liczylam bo przy stalym stosowaniu cera robi sie grudkowata:( Uzywam jedynie w naglych przypadkach.Używam tego produktu od:pol roku Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1
    Używa produktu od:nie określono

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    Adonis665
    8 kwietnia 2014 o 19:34
    1 / 5
    Dla mnie do niczego
    Krem Vichy zakupiłem, ponieważ mam cerę bardzo tłustą, zamagającą się z trądzikiem już od 15 lat. Obecnie mam go już praktycznie niewidocznego, ale od czasu do czasu coś pojawia się i wtedy stosuję antybiotyk, ale mam też zaskórniki, niewiele, ale nie chcę aby było więcej. Ten krem wydał mi się odpowieni, ponieważ jest przeznaczony dla cery problematycznej. Niestety mój trądzik powiększył się, na początku wyglądałem jak był dostał wysypki na twarzy i szyi, a potem zaczęły się pojawiać ropnie. Wróciłem do antybiotyku i wszystko przeszło, ale krem szkody wyrządził. Używam tego produktu od: 2 tygodni Ilość zużytych opakowań: połowa jednego

pseudoona87
    13 czerwca 2013 o 9:21
    4 / 5
    Dobry
    Produkt jest bardzo dobrym kosmetykiem. Wspaniale redukuje zaczerwienienia a po regularnym stosowaniu pięknie je likwiduje. Przyspiesza znikanie krost i co najważniejsze zmniejsza widocznośc wągrów co dla mnie jest ogromnym plusem! Nie przesusza skóry na tyle aby było widoczne jej złuszczanie co nie zmienia faktu, że dzieki niemu skóra jest gładka, miła w dotyku i wygląda na zdrową! Używam tego produktu od: 2 lat Ilość zużytych opakowań: 4 całe opakowania

olaniebieska
    13 czerwca 2013 o 1:23
    4 / 5
    trzymam go zawsze pod ręką na sytuacje szczególne
    Od dawna już nie mam młodzieńczych problemów z cerą, ale od czasu do czasu jakaś krostka się trafi. Potraktowana tym preparatem znika bez śladu po dwóch/góra trzech dniach. A warto dodać, że po jednokrotnym zastosowaniu jest zdecydowanie mniej widoczna. Preparat ma miły zapach - w ogóle lubię tę linię zapachową w preparatach Normaderm, choć już ich nie używam, bo moja cera ma już inne potrzeby. Ładny zielonkawy kolor, duża wydajność, oczywiście przy takim stosowaniu jak moje, czyli sporadycznym :) Jednym słowem - dla mnie produkt znakomity. Używam tego produktu od: 2 lat Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania po 15 ml

kkatarzyna7
    17 września 2012 o 9:48
    5 / 5
    Widać poprawę mojej cery :)
    Seria Normaderm ma na KWC niezbyt dobre opinie a u mnie działa bardzo dobrze! Dużo lepiej niż chwalona seria antytrądzikowa z La Roche Posay. Miałam kiedyś Normaderm Tri-activ- Krem nawilżający zwalczający niedoskonałości skóry i naprawdę byłam zadowolona. Teraz od 3 tygodni używam ten no i widac efekty! Zaczęłam go używać, kiedy nagle na wyjeździe wyskoczyła mi cała armia pryszczy. Nic nie pomagało do czasu aż kupiłam tę tubkę. Używam go na policzki nos i brodę. Po pierwszej nocy wypryski ładnie się zmniejszyły i nic nowego już się nie pojawiło. Wprawdzie nie zagoiły się do końca, ale są juz malutkie i nie mam od tego czasu żadnej nowej "niespodzianki"! Używam go codziennie na noc, po skończeniu opakowania, zrobię sobie przerwę, żeby skóra się nie przyzwyczaiła i kupie ponownie. Dziewczyny! Dlatego nie ma co się za bardzo sugerować opiniami, bo dla każdej z nasco innego jest dobre :) Używam tego produktu od: 3 tygodnie Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego