Avon, Skin So Soft, Replenishing Hand Cream (Nawilżający krem do rąk)

Avon, Skin So Soft, Replenishing Hand Cream (Nawilżający krem do rąk)

Cena PLN 12.90

Intensywnie nawilżający i odżywiający skórę dłoni krem o natychmiastowym i długotrwałym działaniu. Lekka konsystencja umożliwia mu błyskawiczne wchłanianie się. Dłonie po użyciu są aksamitnie gładkie i wyglądają po prostu pięknie.
Zawarty w kosmetyku Softness Delivery System, dzięki opatentowanemu kompleksowi wygładzających skórę składników takich jak ekstrakt nasion amarantusa i olejek z nasion jojoby, nadaje skórze wyjątkową miękkość i gładkość. Dobroczynne składniki wchłaniają się głębiej niż inne produkty i dlatego substancje zmiękczające dostają się do dalszych warstw skóry.

Przyjemny zapach

i to właściwie wszystko co można powiedzieć o tym kremiku. Dostaje 3 gwiazdki bo zapach wyjątkowo mi się podoba, natomiast sam kremik bardzo słabo nawilża i klei się :/

Nie spełnia swego zadania

Zdecydowanie odradzam zakup tego kremu i choć w promocji nabyłam go za 5 zł, to i tak żałuję. Zapach, to akurat kwestia gustu, ale ten może niektóre osoby drażnić, bo jest mdły. Ale sprawa najważniejsza: w ogóle nie nawilża! Po kilku minutach nie ma śladów użycia, skóra jest sucha. Dobrze się wchłania, ale cóż z tego? Odpada...

nieeee

nie kupię go już nigdy!!! i nikomu nie polecam. zupełnie nie spełnia swego podstawowego zadania: nawilżania. już po paru minutach skóra rąk staje się sucha i szorstka jak papier ścierny!!! nigdy wcześniej coś takiego mnie nie spotykało, zawsze miałam gładkie ręce!!!
nie wart ani grosza, nie wzięłabym go już nawet za darmo!!!

aksamitnyy efekt :)

krem kupila siostra, bo ja nie mam zaufania do Avonu( kupowalam sporadycznie w liceum, u kolezanek konsultantek, zeby je czasem wspomoc:D)
nic, oprocz tego kremu. jest jednym slowem rewelacyjny.
czyni skore dloni jedwabiscie gladka, aksamitna, w dodatku pieknie pachnie i zostawia po sobie dobre wrazenie na bardzo dlugi czas..

zdecydowanie polecam kobietom, ktorym zalezy na aksamitnym efekcie rąk.
na koniec powiem wam w sekrecie;), ze nie ma dnia, odkad uzywam tego kremu, zebym nie slyszala komplementu od swojego chlopaka, na temat swoich pieknych dloni:D

nic specjalnego

Jedyny krem któremu udało się przesuszyć skórę moich rak:-(Kupiłam z ciekawości no i sie zawiodłam;-)Krem nie jest żadną rewelacją. Jeżeli ma on rzeczywiście nawilżać i wygładzać to producent chyba nie wie, o czym mowa-posmarowane ręce po paru minutach są wysuszone i szorstkie,krem wchłania się dobrze ale co z tego skoro zaraz "wyparowywuje".Zapach w porządku,estetyczne opakowanie ale działanie słabiutkie.Czyli KATASTROFA

ilość zużytych opakowań: 1

na krótką metę

Szybko się wchłania i wygładza skórę rąk. Ale co z tego... Nawilża może i nawet nie tak żle ale za to bardzo krótkotrwale, po paru minutach skóra znów staje się sucha i ponownie trzeba nanosić kosmetyk. Przez to krem staje się niewydajny a opakowanie ma niewielką pojemność. Również jego zapach- jak dla mnie zbyt mocny. Ogólnie nie warto.

nie jestem zadowolona

Zapach przecietny, ale to dla mnei niezbyt istotne. Niewielka ilość wystarcza na nakremowanie obu rąk,szybko się wchłania, ale...niestety, strasznie szybko rączki staja sie szorstkie, w zasadzie musiałabym ciagle na nowo się nim kremować.

no, no...

Jestem mile zaskoczona, kremik naprawde bardzo dobry, duzo lepszy od poprzednika bo tamten był koszmarny, a ten...rączki porządnie nawilżone, gładziutkie i takie aksamitne w dotyku. Jestem pod wrażeniem, i jeszcze ta cena :) Tego sie nie spodziewałam, jest bardzo dobry. Nie odpowiada mi tylko troche otwarcie, ja też lubie takie 'pstryk' a nie odkręcane. Za to minus bo mało praktyczne. No i jeszcze ładnie pachnie, niezbyt intensywnie, w sam raz. Polecam

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Zmieniam swoją recenzję całkowicie, ten krem to najzwyczajniejsze w świecie badziewie, już po kilku dniach stosowania przwstał działac, dłonie mam wysuszone niesamowicie (ale po tym względem i tak lepszy od poprzednika) i do tego wałkuje sie strasznie, nawet jesli nałoży sie niewielka ilośc, odpowiednia na jedna aplikacje. Kolejny niewypał avonu :( A zapowiadało sie tak pięknie...

koszmarek

Bardzo lubiłam starszą wersję tego kremu i w promocji kupiłam następcę z nadzieją, że będzie równie dobry. I rozczarowałam się bardzo. Zapach znacznie gorszy, z jakąś taką nutką, która kojarzy mi się z octem zmieszanym z tandetną wodą kwiatową. Zupełnie inna konsystencja, krem jest rzadszy i bardziej lepki. Nie mogłam za dużo go nałożyć, bo się niemiłosiernie wałkował. Wchłaniał się znacznie gorzej niż poprzednik, a i działanie znacznie krótsze, dosyć szybko dłonie były znowu lekko wysuszone.
Porażka :(

avon się popisał

Caoraz bardzieuj lubię avon. Chociażby za ten krem. Nawilża, odżywia, chroni skórę przed detergentami i nie zostawia tłustej warstwy. Daje 5 ***** bo na nie zasłużył. Nie będe się czepiać zbyt intensywnego zapachu i "odkręcanego" korka ( wolę zamknięcia typu "pstryk")

suuuupcio!!!!!

Ja również używałam porzedniej wersji tego kremu i uważam, że ten jest o niebo lepszy. Konsystencja aksamitna, wchłania się błyskawicznie, zostawia gładziutkie dłonie. Mógłby mieć nieco mniej intensywny zapach, ale na szczęście dość szybko się ulatnia. Jak dla mnie nie ma żadnych znaczących wad. Zdecydowanie najlepszy kremik do łapek jaki ostatnio używałam. Do tego w promocji jest taniutki :D Warto wypróbować
Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

Muszę niestety nieco pogorszyć ocenę... żeczywiście gdy nałoży się go więcej to się wałkuje, a do mocno wysuszonych dłoni jest za słaby... Do pielęgnacji mało wymagających dłoni jak najbardziej ok. Plus za szybkie wchłanianie (szczególnie ważne dla mnie w pracy)

Poprzedni był lepszy

Kupiłam go, bo był w promocji, a przy okazji bardzo lubiłam jego poprzednika. Pozostał ładny zapach, ale krem zaczął sie kleić, bardzo słabo nawilża. Szybko sie wchłania. Nie kupię już drugi raz.