Seboradin, Niger, Balsam

Seboradin, Niger, Balsam

Pielęgnuje włosy, działa przeciwzapalnie i przeciwłupieżowo oraz przeciwdziała wypadaniu włosów. Zawiera naturalne wyciągi ziołowe z tataraku i dziurawca, a także wyciąg z czarnej rzodkwi bogaty w sole mineralne i związki siarki.
Zalecany jest dla osób z włosami tłustymi, łatwo przetłuszczającymi się, a także osób łysiejących i skarżących się na łupież i świąd skóry głowy.
Stosowany systematycznie zmniejsza łojotok, działa przeciwzapalnie i przeciwłupieżowo. Powoduje, że włosy stają się lśniące i puszyste, przeciwdziała elektryzowaniu się włosów.

smrodek

Bardzo zachwycany u mnie totalnie zero efektów, nic nie zmienił, a włosy po nim się bardziej przetłuszczały,obciążał je. Pozatym, ten zapach lekowy, no koszmar, bardzo długo się utrzymuje i otoczenie go czuje. Bleh. Mało wydajny.

Używam tego produktu od: używałam go 2tyg

Beznadziejna drożyzna!!!

Zachęcona rewelacyjnymi opiniami, kupiłam od razu dwa opakowania tego dziadostwa. Cena w aptece mnie poraziła, bo 21zł za 250ml odżywki, to lekka przesada. No, ale że włosy leciały mi garściami, odżałowałam te pieniądze i kupiłam. Miałam całą serię i szampon i lotion i ten balsam, ale przejdźmy do konkretów:

Minusy (jest ich więcej, więc od nich zacznę):
- strasznie przetłuszcza włosy (o ile z chwilą umycia włosów Seboradinem z tej samej serii włosy pozostawały świeże przez dwa dni, o tyle po użyciu tej odżywki włosy robiły się tłuste jeszcze tego samego dnia)! :(
- "śmierdzi, śmierdzi, strasznie śmierdzi" jak cała ta seria, jednak ten balsam śmierdzi tak, że siedząc w wannie miałam ochotę puścić pawia (przepraszam, ale to i tak łagodne słowa), ten smród utrzymuje się na włosach dość długo i krąży za mną przez cały dzień :(
- wypadało mi dużo włosów, ale to co zobaczyłam w wannie po użyciu tego balsamu, to już szok!!! wczoraj naliczyłam po myciu włosów i spłukaniu odżywki 85 włosów!!! a i tak pewnie przeoczyłam kilka :( więc jeśli to ma być balsam wzmacniający włosy i jego działanie ma polegać na tym, że łysiejemy po jego użyciu, to ja dziękuję!!
- strasznie niewydajny, konsystencja nijaka, nie wiadomo ile go nałożyć, jak nałożysz za mało to nie widzisz efektów a włosy są poplątane, jak nałożysz za dużo, to potem trudno to zmyć i szybko się przetłuszczają. Używałam go co dwa dni i w ciągu miesiąca zużyłam dwa opakowania, lekkie przegięcie!!!

Plusy (nieliczne):
- włosy zaczynają odrastać, czuję na głowie tysiące malutkich sterczących antenek,
- po 3 tygodniach od farbowania moje odrosty wynoszą ponad 1,5cm, nigdy tak nie miałam, więc mam wrażenie że zaczęły szybciej rosnąć.

Takie efekty osiągałam jednak po WAX-ie... Cóż, wracam do odżywki Nanno effect, też droga, ale przynajmniej działa...

Ilość zużytych opakowań: 2, bo jest cholernie niewydajny

drogie dziadostwo

bardzo slaby produkt, pomijając zapach, który jeszcze ze względu na jego "lecznicze" wlaściwości- dało się znieść, to wydajność jest poprostu jakims żartem.Całość zużyłam w dwa tygodnie, używając co dwa dni. Balsam jest rzedki, butelka okropna, trudno ją zamknąć, no i nie robi nic - włosy lecą jak płatki śniegu z nieba. POPROSTU NIE DZIAŁA

Używam tego produktu od:dwa tygodnie miesiąc temu
Ilość zużytych opakowań: całe 1

I tak i nie.

Na wstępie zaznaczam, że nie mam włosów tłustych, ale suche, długie, cienkie i delikatne, ze skłonnoscią do wypadania i zbijania sięw kołtuny. Szukałam jakiejś odzywki do codziennej pielgnacji, czegoś aptecznego i wzmacniajacego. Wybrałam Seboradin, juz w nowym biało-fioletowym opakowaniu.

Na początek zalety:
- włosy bardzo dobrze się po nim rozczesują
- nadaje ładny połysk
- wydaje mi sie, ze włosy nieco mniej wypadają, ale może to być równie dobrze kwestia diety lub suplementacji albo złudzenie optyczne :)

Wady:
- obrzydliwy zapach będacy połączeniem maści rozgrzewajacej na stawy, czarnej rzepy i syropu ziołowego. Na częscie zapach dość szybko wietrzeje na włosach, bo byłby nie do zniesienia.

- konsystencja jest potwornie wodnista, przelewa sie przez palce, nigdy nie wiadomo, ile tego wziąć - nigdy nie miałam aż tak leistej odżywki

-ponieważ trudno dawkować balsam ze względu na konsystencję , zazwyczaj bierze się go za dużo i efekty nie dają na siebie długo czekać - włosy są przetłuszczone i oklapnięte

- balsam raczej nie nadaje się co codziennego użytku, bo za nadto przetłuszcza, można wytrzymać nie dłużej niz dwa dni bez mycia, bo włosy sa po prostu nieświeże przy jego użyciu. Drugiego dnia wiszą w smętnych, tłustych strąkach, a ja nie mam włosów przetłuszczających się ! Coś tu nie tak.

- cena jest nieadekwatna do objętosci produktu - 18 zł za zwykły balsam w pojemności 250 ml to jednak za drogo.

Ogólnie spodziwałam się jednak czegoś znacznie lepszego, zwłaszcza, że produkt przeznaczony jest docelowo do włosów przetłuszczajacych się .

Kończę już pierwsze opakowanie, kupiłam drugie - zuzyję je, ale myslę, że nie wrócę już do tej odżywki po raz trzeci.

Ilość zużytych opakowań:kończę pierwsze

oczekiwałam czegoś więcej..

jak w tytule, wydawało mi się, że powinien lepiej działać na włosy. Używałąm jednoczesnie innego przeciwłupieżowego wiec nie wiem czy działą na łupież.. ale ogolnie poprawy jako takiej super widocznej nie widzę.
Na pewno nie przetłuszcza włosów +
Jest raczej obojętny. Mam mieszane uczucia...

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

dla odmiany

Ta odżywka w przeciwieństwie do szamponu okazała się być bardzo miłym rozczarowaniem.
Jest jedynym balsamem który mogę nałożyć na skórę głowy nie ryzykując łojotoku. Producent wymienia kojące własciwości składników odżywczych, ziół i olejków na cebulki więc zrozumiałam że trzeba dac mu szansę dotarcia tam.
Pięknie rozplątowuje kołtuna (stosuję z czystymi polskimi szamponami z rzepą) a włosy lśnią jak złoto.
Niestety jest za lekka by używać na codzień-włosy po dłuższym czasie pragną czegoś mocniejszego a wraz z przyjściem mrozów buntują się elektryzowaniem.
Dlatego wrócę do niej w lato.
Cena pasuje do jakości-nie żałuję zakupu.
Bardzo wydajna jak na lekką odżywkę-ma maślaną konsystencję.

nie jest najgorszy

ale super tez nie.
taki dziwnie lekki, czuje, jakby nic nie robil z wlosami. smierdzi okrutnie;) nie obciaza wlosow, ba, sa az podejrzanie lekkie i puszyste...ale tylko przez jeden dzien.
krzywdy nie robi, ale wole wersje do wlosow suchych-jakos bardziej mi sluzy..Używam tego produktu od:kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań:beda z 2

bubel

Zapach jest najmocniejszą stroną tego produktu;) Nie jestem osobą, którą rusza ziołowy smrodzik, więc nie będę się czepiać zapachu. Problem z Seboradinem polega na tym, że serwuje hiper przetłuszczanie, a przecież jest kosmetykiem adresowanym do posiadaczy włosów z takowym problemem...właśnie dlatego nie zamierzam tolerować tego kosmetyku w swojej łazience. Na dodatek ta konsystencja...ale nie będę używać niecenzuralnych określeń (choć same się nasuwają..). Seboradin nie wpłynął też zbawiennie na włosy- jak emigrowały do brodzika, tak też emigrują nadal (może nawet intensywniej). W moim odczuciu szkoda szmalu i zachodu,tym bardziej, że ten balsam jest niewydajny

Używam tego produktu od:ok. 1,5 msc

zawiódł mnie

Zakupiłam go z szamponem regenerującym i lotionem niger, moze i odzywia włosy ale po umyciu włosy są jakby wcale nie myte,przyklapniete,moze i dobry ale nie dla moich włosków,ale dam mu szanse,mam w domu dwie butelki wiec bede go uzywac,ale jako maske na 10-20 min. i spłucze,ma spelniac role regenerowania włosów wiec niech sie sprawdza,zakupie inną,szkoda bo wygląda wiarygodnie ,pzdr.

Używam tego produktu od:sierpien
Ilość zużytych opakowań:

dobry

Kupiłam go razem z szamponem i lotionem z tej samej serii. Szampon jest bardzo dobry, ale mam problemy z rozczesaniem włosów po nim, i to właśnie ten balsam świetnie naprawia. Rozplątuje, wygładza, odżywia. Jest bardzo dobry według mnie, mimo "zapachu", który mi kojarzy się z pastą do mycia podłogi. Chyba nigdy nie przywyknę do tego zapachu, dlatego 1 * mniej. Drugą odejmuję za zbyt małą wydajność. Może to dlatego, że mam dosyć długie włosy, ale u mnie ten balsam znika w kosmicznym tempie.

ilość zużytych opakowań: 2,5

smierdzi

Po pierwsze koszmarny zapach. Gryzie strasznie w nos. Kolor przyjemnie rozowy - jakby truskawkowy. A dzialanie? Owszem wlosy sie rozplatuja ez problemu ale ma lupiez po tej odzywce, tzn glowa mnie swedzi. No i ja lubie jak wlosy ladnie pachna.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 1
Recenzja: ...

Najlepsza z serii

Nigdy dotąd nie używałam tak dobrej odżywki do włosów. Jest bardzo wydajna, w przeciwieństwie do szamponu z tej serii. Wystarczy odrobina, a od razu widać, że włosy się rozplątują, wygładzają, lepiej rozczesują. Zapach jak dla mnie do przyjęcia. Opakowanie wygodne. Cena bardzo przystępna.
Działanie zgodne z opisem. Jest to bardziej lek, aniżeli kosmetyk, gdyż wszystkie chorobowe objawy leczy jak specyfik medyczny.
Ten balsam to dla mnie KWC w zakresie pielęgnacji włosów.