Nivea, Visage, Krem nawilżający na dzień z hydraminą witaminami i olejkiem jojoba; cera normalna i mieszana

Cena PLN 16.00

Krem NIVEA VISAGE z naturalną hydraminą zapewnia optymalne nawilżenie skóry 24 godziny na dobę. Pozwala na zachowanie naturalnej świeżości i gładkości oraz zdrowego wyglądu twarzy, szyi i dekoltu przez cały dzień. Dodatkowo, specjalny system ochronny UVA/UVB z witaminą E chroni skórę przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi.
Krem nawilżający na dzień z witaminami pielęgnacyjnymi i olejkiem z jojoby pielęgnuje i matuje skórę normalną oraz mieszaną.

Skład: Aqua, Glycerin, Hydrogenated Polydecene, Butylene Glycol, Stearic Acid, Sodium Starch Octenylsuccinate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Cera Microcristallina, Glyceryl Stearate, Stearyl Alcohol, Simmondsia Chinensis, Hydrogenated Coco-Glycerides, Tocopheryl Acetate, Hydrogenated Lecithin, Panthenol, Cetyl Alcohol, Dimethicone, Sodium PCA, Paraffinum Liquidum, Sodium Lactate, Lactic Acid, Niacinamide, Glycine Soja, Inositol, Fructose, Urea, Titanium Dioxide, Alumina, Silica, Sodium Carbomer, Sodium Polyacrylate, BHT, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben, Sodium Benzoate, Limonene, Linaool, Citronellol, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Alpha - Isomethyl Ionone, Geraniol, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Parfum.

Cena: ok. 16 zł / 50 ml

KWC

Bardzo dobry krem na dzień. Dośc dobrze nawilża, ale jest przy tym lekki i szybko się wchłania. Idealny po makijaż, nie wałkuje się. Moja mieszana skóra po tym kremi nie przetłuszcza się. Same plusy:)

Mam już za sobą kilka opakowań tego kremu i na pewno jeszcze wiele przede mna;)

Dla mnie super ;)

Rzeczywiście nawilża, nie jest tłusty, szybko się wchłania, nadaje się pod makijaż. Do tego ma ładny zapach ;) Nie tworzą się po nim wypryski jak napisała jedna z poprzedniczek, sądzę ze powoduje to inny kosmetyk, którego używa.

Używam tego produktu od:ponad roku

Nie pod makijaż

Lubię używać tego kremu, gdy się nie maluję lub używam jedynie pudru i korektora. Jest lekki, przyjemny w użyciu, ma świeży zapach. Jednak gdy chcę nałożyć później podkład... porażka :| roluje się paskudnie, nie sposób się pomalować. Nie wiem czy kupię ponownie, jest wiele lepszych kremów w podobnej cenie.

Używam tego produktu od:miesiąca

Stanowczo będę go nadal używać

Używam tego kremu od czasu jakieś 2 lata
i nie wyobrażam sobie używać innego.Rewelacyjnie nawilża,szybko się wchłania,twarz jest po nim delikatna i co najważniejsze jest idealny dla mojej mieszanej cery:)A zapach powala jak wszystkich kosmetyków Nivea.Gorąco polecam!

Używam tego produktu od:2
Ilość zużytych opakowań:ponad 20

Świetny

Szybko wchania sie w skórę i pozostawia nawilżenie na dlugi czas. Bardzo dobry pod makijaż, nie trzeba zbyt dugo czekać po posmarowaniu, a mimo to się nie "zwija" jak inne kremy. Zapach typowo jak NIVEa - niestety. Ale ogólnie godny polecenia.

Używam tego produktu od:roku

b. dobry

po wyprobowaniu wielu kremow znowu wracam do nivei naprawde dobrze dziala na moja cere dobrze nawilza ktore czuje dosc dlugo podklad po nim nie wakluje sie na mojej twarzy po prostu bardzo dobry krem za dobra cene :)

Używam tego produktu od:paru miesiecy

świetny krem

Najlepszy krem na dzień jaki miałam okazję przetestować, a było ich wiele. Przy mojej mieszanej cerze sprawdza się znakomicie. Krem ma ładny zapach i treściwą prawdziwie kremową konsystencję. Nie przepadam za kremami nawilżającymi o lekko wodnitej konsystencji, które powodują u mnie ściąganie skóry i jej łuszczenie zwłaszcza w okolicach brwi i nosa. W przypadku tego kremu nic takiego nie występuje, krem świetnie nawilża i odżywia skórę, daje jej prawdziwy komfort. Nie powoduje podrażnień, ani żadnych niespodzianek w postaci wyprysków. Dobrze sprawdza się pod makijażem. To dobry i godny polecenia krem w przystępnej cenie.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:dwa słoiczki

nigdy więcej!

Używałam go razem z jego odpowiednikiem na noc. Nie podoba mi się jego:
-zapach (jak zwykły nivea-zbyt intensywny)
-efekt-zaskórniki na czole

na plus:
-konsystencja,
-ładne opakowanie ;-)
PS. oddałam mamie-jej odpowiadał

Używam tego produktu od:1tydz
Ilość zużytych opakowań:1/16

zdecydowanie nie dla mnie

po pierwsze nie podoba mi sie ostry zapach kremu.coś takiego zniosę jedynie jeśli chodzi o balsamy do opalania, czy żadko...no ale od razu mówię że nie lubię zapachu kosmetyków nivei. po drugie: jaki to z niego krem nawilżający do cery mieszanej-normalnej skoro nie matuje tylko jest na początku jakiś taki tłusty a potem wnika ale i tak matowienia nie widać, nawilżenia chyba też jedynie natłuszczenie.od razu wyszły mi pryszcze. pod podkład na zime może być ale to tylko jak nie ma sie nic lepszego albo jak ja dostało darmowe tubeczki gratis...no i jak sie to jeszcze przypudruje.dla mnie bleeee...

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:2 tubki próbki po15 ml

Świetny

Jestem bardzo zadowolona. Miło nawilża, nie jest tłusty i szybko się wchłania. Ma ładne opakowanie (proste i estetyczne) i ładny zapach.
Nie wiem co dodać.
Jeśli znajdę znacznie lepszy (gdy będę potrzebowała czegoś o podobnym działaniu) to odejmę jedną *. Ale ponieważ na razie ten jest dla mnie idealny - daję 5:)

Używam tego produktu od: kilku dni

Rewelacja

Krem bardzo szybko sie wchłania, jest leciutki, ma fajną konsystencjęi co jaważniejsze nie zostawia tłustej powłoczki.Nie zapycha porów. A efektem jego stosowania jest ładna i dobże nawilżona skóra. Bez tego kosmetyku nie moge ie obejśc. Uzywam go rano pod pokład i wieczorem

Używam tego produktu od momentu pojawienia sie na rynku
Ilość zużytych opakowan: ponad 10

Dobry!

Kupiłam pod wpływem recenzji w KWC i nie żałuję. Bardzo fajny krem dla mojej mie4szanej cery. Jestem zadowolona.
Miła i lekka konsystencja. Dobrze się wchłania, matuje buzie. Nie spływa mi z niego podkład, nie wałkuje się. Czyli nadaje się pod makijaż. Jest wydajny. Używam go tylko rano-może dlatego wolno się zużywa, na noc mam inny specjał. ;)
Nie szczypie w oczy, nie podrażnia. Dobrze nawilża i odświeża cere. Nie zauważyłam zapychania cery.
Przystępna cena-zapłaciłam za niego w Rossmannie coś ok. 11,o zł (może była kurat w promocji?).
Ten krem jest dużo lepszy niż jego odżywczy "brat" z różowym paskiem na pudełku/opakowaniu.

Sumując-dobry, nawilżający krem do twarzy za nieduże pieniądze.

Używam tego produktu od: ok. 2 miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.