Nivea, Visage, Krem nawilżający na dzień z hydraminą witaminami i olejkiem jojoba; cera normalna i mieszana

Cena PLN 16.00

Krem NIVEA VISAGE z naturalną hydraminą zapewnia optymalne nawilżenie skóry 24 godziny na dobę. Pozwala na zachowanie naturalnej świeżości i gładkości oraz zdrowego wyglądu twarzy, szyi i dekoltu przez cały dzień. Dodatkowo, specjalny system ochronny UVA/UVB z witaminą E chroni skórę przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi.
Krem nawilżający na dzień z witaminami pielęgnacyjnymi i olejkiem z jojoby pielęgnuje i matuje skórę normalną oraz mieszaną.

Skład: Aqua, Glycerin, Hydrogenated Polydecene, Butylene Glycol, Stearic Acid, Sodium Starch Octenylsuccinate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Cera Microcristallina, Glyceryl Stearate, Stearyl Alcohol, Simmondsia Chinensis, Hydrogenated Coco-Glycerides, Tocopheryl Acetate, Hydrogenated Lecithin, Panthenol, Cetyl Alcohol, Dimethicone, Sodium PCA, Paraffinum Liquidum, Sodium Lactate, Lactic Acid, Niacinamide, Glycine Soja, Inositol, Fructose, Urea, Titanium Dioxide, Alumina, Silica, Sodium Carbomer, Sodium Polyacrylate, BHT, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben, Sodium Benzoate, Limonene, Linaool, Citronellol, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Alpha - Isomethyl Ionone, Geraniol, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Parfum.

Cena: ok. 16 zł / 50 ml

Godny polecenia

Bardzo dobry krem. Ma delikanta konsystencje i bardzo dobrze sie wchlania. Skora pozostaje po nim matowa przez cały dzień. Ma dobra cene i bije na maxa kremy z gornej półki. Wypróbowałam już wiele krenów do mojej mieszanej cery i stwierdzam ze ten jak narazie jest najlepszy. Pozdrawiam i polecam

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:2 opakowania

Przyjemny:)

Bardzo przyjemny krem. Ma dość solidną konsystencję, pachnie- tak jak wszystkie kremy Nivea lekko kwiatowo. Początkowo zostawia lekko lepką warstwę na skórze, ale później wchłania się bez śladu i można nakładać makijaż. Bardzo dobrze nawilża, wręcz czuję jak moja skóra dostaje potrzebną jej porcję wilgoci, leciutko matuje, twarz wygląda dobrze i świeżo. Polecam:)

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:Kilka próbek

Bardzo średni

Chciałam pewnego razu coś lekkiego do buzi i zakupiłam ten kremik w nadziei ze to właśnie dostane. I cóż- lekkosc dostałam. Ale oprócz tego jakis dziwny film na twarzy w bonusie- ni to tłusty, ni to taki jakis silikonowy, krem ponadto podrażnił tzn przy aplikacji i jakis czas po niej czułam pieczenie na policzkach:/ Nawilżanie..... Napisze tak-nie wysuszył...... Jednym słowem żadna rewelacja.

Używam tego produktu od: pół roku temu
Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

nie tego się spodziewałam...

krem ładnie pachnie i ma przyjemną konsystencję, to zdecydowane plusy, ale: Po nałożeniu na twarz lepi się i pozostawia na niej tłustą warstwę, która, fakt faktem, znika, ale po kilku minutach. Denerwuje mnie to zwłaszcza rano, gdy się śpieszę, a chcę zrobić makijaż. Mam cerę mieszaną, więc powinien być dla mnie dobry, a nie jest. Nie wiem, czy uczula, bo moja skóra jest chyba odwrażliwiona, bo nic mnie nie uczula.

Zwyczajny, nic specjalnego

Sadząc po opiniach Wizażanek, krem powinien być jakimś nadzwyczajnym cudem. A nie jest, niestety. Nawilża lekko (mam mieszaną skórę), po zmyciu makijażu czuję przesuszoną skórę na policzkach - dużo lepiej radzi sobie z tym wersja dla skóry wrażliwej i suchej bodajże. Nie wiem jak z matowieniem, bo na strefę T nakładam specyfik matujący.
Filtry ma, owszem, jakieś tam ma, ale jakie dokładnie, nie wiadomo - nie są sprecyzowane, dlatego uważam, że są niziutkie.
Słoiczek - niehigieniczny.
Konsystencja - nawet ok.
Zatem - średni, oj, średni.

Używam tego produktu od:paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań:ciągle pierwsze

przyjemny

Bardzo pozytywne zaskoczenie! Przede wszystkim ma filtry UV (nie do opalania, ale są), co nie zdarza się często. Kremik ma ładny, "niveowy" zapach. Jest leki, wydajny, wchłania się bardzo dobrze, choć nie w 100% jak kremy-żele. U mnie od razu widać bylo efekty nawilżenia - skóra gładka, mięciutka i elastyczna... i tak przez cały dzień:)
Nie ma co oczekiwać jakiś rewelacji po takim kremie, ale spełnia swoje zadanie, bo przecież skóra normalna nie jest tak bardzo wymagająca (miałabym tylko wątpliwości przy cerze mieszanej - ten krem raczej nie matuje).
Używam tego produktu od:

nie, nie, nie

Krem zatyka pory. Po jego zastosowaniu twarz robi się jakaś tak .. sama nie wiem... matowo tępa? Nie wygląda to zdrowo. Nie polecam.

dobry plus

kupiłam ten krem pod wpływem zachęcających recenzji wizażanek i znowu się nie zawiodłam za co dziękuję :* Lekki, dobrze nawilża i odżywia, przy czym u mnie nie zatyka porów.Ma piękny zapach i praktyczny słoiczek.Gwiazka mniej za obiecane matowienie.Mam cerę mieszaną i strefa T daje o sobie znać, ale mimo wszystko polecam.

krem jak krem

Własnie kończę słoiczek więc dziele się moimi odczuciami:
-> nawilża jak każdy przeciętny krem do tego celu, a o 24-ro godzinnym nawilżaniu to mowy nie ma
-> miły, charakterystyczny dla nivea zapach
-> odpowiednia konsystencja
-> krem podkreśla zaczerwienienia, tzn - po nałożeniu i jakiś czas później dużo wyraźniej widać wszelakie skazy cery, co mnie do ponownego zakupu zniechęca...

dobry

Sympatyczny kremik,który dobrze nawilża i odżywia wysuszoną kosmetykami innymi skórę. Dla mnie jest trochę za ciężki,bo posiadam cerę mieszaną i trochę problemową,ale dla osób o cerze normalnej jak najbardziej polecam.Pachnie jak krem Nivea i dobrze się wchłania.

pożądny

Kremik ma same plusy, dobrze nawilza, odzywia,ładnie pachnie. Skóra po jego zastosowaniu jes mieciutka i delikatna.Minusem jest to ze po nałozeniu skóra sie jakis czas lepi:/.

robi, co obiecywał

A co obiecywał? A nawilżanie. I nawilża, moi państwo, świetnie! Używam i na dzień, i na noc. Nadaje się pod podkład, nie ma problemu z wchłanianiem się, ładnie pachnie, jest dość wydajny, nie wałkuje się. Po prostu bardzo dobry krem. Odejmuję jedną gwiazdkę, bo mam wrażenie, że przy tłustej cerze nieco zatyka pory. Jest jednak przeznaczony do cery normalnej i mieszanej, więc moją uwagę można wziąć w nawias :)