Nivea, Visage, Krem nawilżający na dzień z hydraminą witaminami i olejkiem jojoba; cera normalna i mieszana

Cena PLN 16.00

Krem NIVEA VISAGE z naturalną hydraminą zapewnia optymalne nawilżenie skóry 24 godziny na dobę. Pozwala na zachowanie naturalnej świeżości i gładkości oraz zdrowego wyglądu twarzy, szyi i dekoltu przez cały dzień. Dodatkowo, specjalny system ochronny UVA/UVB z witaminą E chroni skórę przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi.
Krem nawilżający na dzień z witaminami pielęgnacyjnymi i olejkiem z jojoby pielęgnuje i matuje skórę normalną oraz mieszaną.

Skład: Aqua, Glycerin, Hydrogenated Polydecene, Butylene Glycol, Stearic Acid, Sodium Starch Octenylsuccinate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Cera Microcristallina, Glyceryl Stearate, Stearyl Alcohol, Simmondsia Chinensis, Hydrogenated Coco-Glycerides, Tocopheryl Acetate, Hydrogenated Lecithin, Panthenol, Cetyl Alcohol, Dimethicone, Sodium PCA, Paraffinum Liquidum, Sodium Lactate, Lactic Acid, Niacinamide, Glycine Soja, Inositol, Fructose, Urea, Titanium Dioxide, Alumina, Silica, Sodium Carbomer, Sodium Polyacrylate, BHT, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben, Sodium Benzoate, Limonene, Linaool, Citronellol, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Alpha - Isomethyl Ionone, Geraniol, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Parfum.

Cena: ok. 16 zł / 50 ml

troche mnie podrażnia

Hmmmm trudno mi oś napisać bo używam go krótko, ale to dlatego że swędzą, pieką mnie po nim poliki
Jednak muszę wrócić do kremów do cery wrażliwej i do tego typu cery nie polecam owego kremu

Wiec w sumie nie wiem jak ocenić, bo to krem do skóry normalnej, którą zresztą myślałam że mam :/

Buźka w prawdzie wygląda po nim bardzo ładnie, świeżo, nie pozostawia tłustego filmu......

Ale jednak nie jest dla mnie

Używam tego produktu od:paru dni
Ilość zużytych opakowań:niecałe 1

Naprawdę dobry krem!

Zdecydowałam się po n-tej próbce dołączonej do babskiej gazety i okazał się bardzo trafionym zakupem! Na tyle, że następnego dnia pobiegłam kupić wersję na noc. Przede wszystkim znakomicie nawilża, skóra staje się po nim mięciutka i natłuszczona ale uwaga - NIE TŁUSTA a nawilżona tak jak lubię. Używam go pod makijaż i nie tylko.
Ma cudowny zapach - jak to nivea. Jest wydajny, bo mimo obfitego smarowania (jestem wiecznie przesuszonym alergikiem) starcza mi na plus/minus dwa miesiące. No i cena uważam, też jest przystępna.Czasem zamiast niego wsmarowuję w siebie jakąś gazetową próbkę - ale tylko po to żeby się utwierdzić w przekonaniu, że nic nie może się z tym kremikiem równać.
Pewnie w okresie letnim spróbuję wersji matującej do cery mieszanej.

Całokształt kremu+cena= moje KWC

Ilość zużytych opakowań:2,5

dobry krem na codzień

mój ulubiony krem na dzień
pięknie nawilża, zostawiając delikatny film ochronny na skórze, tak jak lubię
nie powoduje świecenia skóry
miło i delikatnie pachnie
jako 31-latka powinnam juz sobie poszukać czegoś mocniej działającego, jednak nie mogę się odczepić od tego kremu :-)

polecam

Używam tego produktu od:3 lat
Ilość zużytych opakowań:kilkanaście

OK

Dzisiaj wyrzuciłam opakowanie więc czas na recenzję.
Działanie: dobrze nawilża. MATUJE. Przy pierwszym użyciu zdziwiłam się. Wiadomo-mat długo nie trwa. ALe jest :D. Buzia po użyciu kremu jest miła i gładka. Niestety-przy nieiwlkich podrażnieniach piekła mnie po nim buzia. Mam tak po każdym kremie NIVEI :(. Tak wogóle nie był przeznaczony dla mnie(14,5 lat, cera mieszana)tylko dla mojej mamy. Ale jej nie podpasował bo zostawia film na buzi.
Ze względu na pieczenie jużgo nie kupię, ale doceniam, że pomógł mi utrzymać buzię"przy zyciu"nad morzem przy codziennych opalaniu.
Opakowanie:dość ładne. Skromny, cięzki sloik. Niestety cięzko mi było wydłubać końcówkę. Jeśli ktoś ma grube palce to nie wiem jak to zrobi.
Zapach:nie przypadł mi do gustu.
Niby typowo NIVEOWSKI ale jednak coś jest w nim innego.

Ogólnie: Dobry krem

Używam tego produktu od:2 miesiące(?)

świetny .. NA POCZĄTEK

Więc, na początku krem marzenie mój KWC!
Używałam go latami, najpierw pierwszą wersję jeszcze w tubce poźniej tą ze słoiczka.
Fantastyczny! dla 20 -latek jak marzenie, nawilża (optymalnie :) ) ekstra się wchłania, fajnie pachnie, miła konsystencja, nie zatyka porów, nie przetłuszcza!

Ale latka mijają i z dobrego nawilżania robi się niedostateczne, używam go jeszcze czasem, zawsze mam słoiczek w zapasie, bo pod makijaz niezastąpiony! Najlepszy!
Ale na codzień już stanowczo NIE :( za mało karmi moja skórę

IDEAŁ dla początkujących i 20-latek, i tych pań które mają tą jedyna wymarzoną fantastyczną cerę zupełnie normalną nie potrzebującą właściwie niczego poza świadomością że się ją pielęgnuje :D

JEST FAJNY

Używam tego produktu od: 2003-2005
Ilość zużytych opakowań: mnóstwo około 30 albo i więcej

Poważne zalety i poważne wady.

Wstęp (można pominąć ;-) ) : Kupując ten krem miałam nadzieję, iż podzielę entuzjazm większości Recenzentek tego produktu... Ja również szukałam lekkiego kremu nawilżającego na lato i chociażby z małym filtrem do mojej mieszanej cery... Jednakże nieco się rozczarowałam..

Niewątpliwe zalety:
+ uczucie odświeżenia i odprężenia skóry(prawdopodobnie przez ten zapach);
+ brak podrażnień (zaznaczam, że nie mma jednak szczególnie wrażliwej skóry);
+wydajność(związana z nią jest dość "zbita" konsystencja);
+ krem dobrze się rozmarowuje;
+ subtelny efekt rozświetlenia skóry na długie godziny
+ dobrze służy tłustym partiom skóry: mam wrażenie, iż przetłuszczają się mniej.

Super Subiektywne wady:
- podkreśla wszelkie zaczerwienienia i pryszcze, które jeszcze od czasu do czasu lubią mi gdzieś wyskoczyć(o zgrozo!) Zastanawiam się nawet, czy tek krem nie sprzyja ich powstawaniu...
- podkreślenie zaskórników na czole (istna katastrofa!!! ) Dopóki nie zaczęłam używać tego kremu, nie wiedziałam nawet, że mam taką chmarę zaskórników, naprawdę! I tu również mam wątpliwości, czy nie sprzyja ich powstawaniu..

I na koniec:
+/- wchłanialność- krem doskonale toleruje tłustawa skóra nosa i brody (tu wchłania się całkiem); gorzej jest z czołem, a najgorzej z policzkami( o dziwo!); na normalnej skórze polików krem pozostawia film..z pewnością jest to ochrona przed czynnikami zewnętrznymi, ale ta właściwość sprawia, iż czuję jakby lekkie obciążenie... a nie tego przecież szukałam na lato..więc dla mnie to bardziej wada
+/- nawilżenie...jest ok(szczególnie dla tłustych partii), ale liczyłam na bardziej spektakularne i "wodniste"

Podsumowanie:
Polecam ten krem cerze bezproblemowej, normalnej lub mieszanej, w czasie wiosny i jesieni bardziej jako krem ochronny. Ja raczej nie kupię ponownie.

P.S. To jedna z moich najdłuższych recenzji..Gratuluję tym , którzy dotrwali do końca i dziękuję za cierpliwość;)

Używam tego produktu od:ponad miesiąc

Kremowa rewelacja

Mam skórę problemową,mieszaną i trądzikową ale za razem delikatną przez co jest podatna na podrażnienia i przesuszenie.Odkąd zaczęłam brać pigułki postanowiłam odstawić leczenie zewnętrzne i zrezygnować na pewien czas z agresywnych kremów i maści.Zaczęłm rozglądać się za prostym nawilżaczem,który wygładziłby i zregenerował nieco przesuszoną skórę.W końcu wybrałam Niveę(choć byłam nastawiona sceptycznie bo o ile kosmetyki Nivea ogólnie bardzo lubię to kremy akurat jak dotąd nie sprawdzały się jakoś specjalnie)i był to świetny wybór.Krem jest treściwy,kremowy ale nie ciężki,szybko się wchłania.Świetnie matuje(choć nikt tego nie obiecywał),nadaje się pod makijaż i jest łagodny.Świetnie podziałał na moją cerę-stała się wygładzona,zdecydowanie bardziej nawilżona i przyjemna w dotyku.Nie zapycha porów.Ładny,estetyczny słoiczek,cena w porządku,prześliczny niveowski zapach.Mój nowy kremowy ulubieniec-pozostanę mu wierna na dlugi czas.Używam tego produktu od:3 tygodni

Wielka szkoda

że nie moge go używać. Krem wywołał u mnie piękny wysyp, czego mogłam się spodziewać uzywając innych kosmetyków nivei. Wszelkie kosmetyki do twarzy nivei powodują u mnie uczulenie...

Plusy kremu:
+świetnie nawilża
+matuje (tu sie zdziwiłam bo sądziłam, że moja strefa T potraktowana kremem nawilżającym będzie sie masakrycznie świecić)
+skóra jest aksamitna i miła w dotyku

Minusy:
-zapach! nie cierpię zapachu nivei
-opakowanie, słoiczek dość nieporęczny
-uczulające składniki

mimo wszystko daje 4* i żałuję, że nie będe go już więcej używać bo naprawde jest to dobry krem

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Mój KWC

W końcu trafiłam na idelany krem dla mojej mieszanej buzi:
- nie zatyka prów
- nawilża buzie
- ładnie pachnie, czyli nie dusi swoją obecnościa
- wydajny
- koloryt cery znacznie się poprawił

Wad - nie odnotowano:)

Używam tego produktu od:3 miesiecy

fajny

ogolnie fajny kremi. nie mam do niego zadnych zastrzezen. nawilża, matuje na dlugo, dobry pod makijaż, szybko sie wchłania, nie zatyka porów, ladnie pachnie. godny polecenia xD

Używam tego produktu od:nie wiem

Świetny

Krem świetnie nawilża. Mam cerę mieszaną i w moim przypadku bardzo dobrze matuje strefę T. Nadaje się pod makijaż. Szybko się wchłania. Ładnie pachnie. Ma filtry - to plus. Używam tego produktu od: 5 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: skończyłam pierwsze

świetnie nawilża

Polubilam ten krem odrazu. Jest dość tłusty, szybko się wchłania i naprawdę nawilza skórę na bardzo dlugo. Nie zauwazylam efektu święcącej twarzy, co jest plusem.

Jedna mała wada... zapach... duszący wręcz, jak dla mnie zbyt.... Byłabym za zmianą.

Kiedyś jeszcze napewno kupię ten krem, jestem typem który lubi eksperymentować więc narazie poszukam innego:)

Używam tego produktu od:okolo 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze