Rossmann, Szampon do włosów 2 w 1

Rossmann, Szampon do włosów 2 w 1

Szampon przeznaczony do codziennego stosowania. Delikatnie myje i pielęgnuje włosy. Starannie dobrane składniki szamponu sprawiają, że przy regularnym stosowaniu włosy stają się puszyste i błyszczące, nie elektryzują się i dają się łatwo rozczesać. Idealny do szybkiej i efektywnej pielęgnacji włosów bez dodatkowego używania balsamów czy odżywek.
Od siebie dodam, że byłam bardzo niezadowolona, bo wlosy były szorskie, nie mogłam ich rozczesać i szybko się przetłuszczały.

bardzo dobry

Szampon kupiłam bo chciałam miec coś wydajnego do zmywania olejów z włosów i jestem nim po prostu zachwycona. Szampon robi co ma robić -myje i nie szkodzi a to dla mnie priorytet.Kosmetyk ten jest bardzo wydajny dobrze sie pieni i domywa włosy z zanieczyszczeń ma przyjemny zapach i typową konsystencje która jest łatwa w aplikacji na włosy.Dodatkowo szampon ma bardzo fajny skład.Składniki odżywcze wysoko w składzie.Włosy po nim są czyste, nie obciązone, błyszczące i łatwo sie rozczesuja nawet bez odżywki. Jak dla mnie to dobry kosmetyk ,tani i wart wypróbowania.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie

Po prostu myje

Kupuje go moja mama. Ja czasem jej podbieram, jak znudzi mi się mycie włosów moim H&S. Zawsze jednak odpokutuję, bo na mojej głowie natychmiast pojawia się łupież (dzieje się tak jednak po każdnym innym szamponie, więc nie obwiniam tylko tego).
Muszę jednak uzasadnić te dwie gwiazdki:
- włosy po umyciu są sztywne,
- ciężko się je rozczesuje ( tam chyba nie ma ani grama jakiejkolwiek odżywki),
- szybko się przetłuszczają.
Szampon jedynie dla bycia bycia szamponem - w mojej ocenie.
Dostaje ode mnie dwie gwiazdki, za niską cenę, dużą butlę, piękny zapach.
Moja mama zużyła już kilka butelek i jej on bardzo odpowiada. Tylko że mama ma włosy krótkie i nieprzetłuszczające się.

Używam tego produktu od: ok. 2 lata raz na jakiś czas
Ilość zużytych opakowań: ciężko określić

raczej nie

W zasadzie ten szampon nie ma żadnych właściwości pielegnacyjnych. Pieni się i tyle. Włosy przetłuszczają się tak,jak zawsze i nie wymagam od szamponu za 4 zl jakichs spektakularnych efektow w tej materii. Najwiekszą wadą tego szamponu jest potworne splątywanie włosów. Muszę nakładać bardzo dużo odżywki, bo inaczej nie byłabym w stanie ich rozczesać! Są szorstkie i nieprzyjmne w dotyku, dopiero odżywka to zmienia.
* za niską cene - używa go mój tata, który ma włosy tak krótkie,że nie sposob ich poplątać.

nienajgorsze

Neutralny szampon. Nic nie szkodzi i nic nie pomaga. Jest z odzywką lecz nie czuję obciązenia włosów. Ładnie pachnie, nie plącze włosów i nie podrażnia skóry głowy. Wydajny bardzo. Opłacalny: pół litra za 4 zł!!! Często kupuję szampony Rossmann, ponieważ trochę mi szkoda wydawać na droższe a nie widzę różnicy w działaniu szamponów w zależności od ceny.