Yves Rocher, Bio Specific Active Sensitive, Contour yeux apaisant décongestionnant (Kojący krem pod oczy)

Produkt o konsystencji świeżego żelu, poprawia krążenie w skórze i zmniejsza zmęczenie wrażliwych oczu.

Nic nie zrobil

Krem ten kupiłam z nadzieją ukojenia okolic moich oczu. Mam problemy z opuchnięciami natury alergicznej, cieniami pod oczami z powodu nie wyspania. Niestety krem nie spełnił ani jednej obietnicy producenta. Nie łagodził podrażnień (a takie często się zdarzają), nie koił okolicy oczu, czułam, jakbym się smarowała zwykłą wazeliną. Plusem jest brak zapachu. Krem nie wchłania się do końca, zostawia na skórze lekko lepką warstwę, ale ma przyjemną konsystencję. Skóra wokół oczu wygląda tak samo źle jak przed posmarowaniem nim, dla mnie bubel.

Ilość zużytych opakowań: Jedno

JEST OK

KREMY POD OCZY Z FIRMY YR BARDZO LUBIĘ, TEN NIECO MNIE ROZCZAROWAŁ KONSYSTENCJĄ ALE I TAK JEST GODZIEN POLECENIA.

PLUSY

- koi podrażnienia, do których moje oczy w zimę są bardzo skłonne, rankiem wokoło oczu mam tendencje do podrażnień i czerwonych linii, dzięki temu kosmetykowi skóra jest jasna i jednolita,

- nie uczula i nie powoduje szczypania,

- jest bardzo wydajny, mała porcja starcza na dwoje oczu,

- bezzapachowa i bezbarwnikowa formuła to zawsze plus,

- optymalnie nawilża skórę, natychmiast przynosi ulgę choć są dni że po długim dniu skóra jest lekko przesuszona,

- ze zniżkową kartą można go mieć za 25 złoty :)

- pomaga rozjaśnić cienie pod oczami, nie likwiduje ich bez śladu ale jest dosyć pomocny i skuteczny w tej dziedzinie.

MINUSY

- konsystencja żelu powoduje że krem długo się wchłania,

- mógłby mocniej odżywiać/nawilżać,

OGÓŁEM polecam do skóry która nie ma problemu z komfortem.

Używam tego produktu od: 4 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Świetny na opuchnięcia

Krem wpadł w moje ręce przypadkiem i powiem szczerze nie spodziewałam się po nim wiele, ot zwykły krem do skóry wrażliwej. Szybko przekonałam się, że byłam w błędzie - bardzo pozytywnie mnie zaskoczył.

Po pierwsze podoba mi się jego konsystencja - lekka, szybko się wchłania, można stosować pod makijaż. Nawilża wystarczająco, a przy tym nie obciąża.

Po drugie krem nie podrażnia ani oczu, ani powiek, co w moim przypadku jest nie lada wyczynem. No i co mnie najbardziej zaskoczyło krem świetnie sobie radzi z opuchnięciami :D Od kiedy go używam zdarzają się sporadycznie.

Jedynym minusem jest dla mnie cena - troszkę za duża jak na krem bez jakichś silnych składników przeciwzmarszczkowych. Mimo to, pewnie jeszcze się skuszę jak będzie w promocji.

dobry ale drogi

cena odtrasza wiec znow czekam na promocje ,za 30zl moze byc , bardzo ladnie niweluje opuchniecie i koi po placzu ,nie podarznil mnie jak inne kremy,stanowi dobra baze dla ciezkich korektorow, since odrobine janiejsze jednak bede szukac innych kremow z wyciagiem z kasztanowca z bardziej spektakularnym efektem

nie o to chodziło

produkt ma kilka plusów:
+skutecznie nawilża
+nie podrażnia
+jest wydajny

niestety nie robi tego czego od niego oczekiwałam w pierwszej kolejności:
-nie niweluje cieni pod oczami
-nie działa przeciw opuchnięciom
-jest drogi

dlatego nie zamierzam go więcej kupić, jednak jeżeli komuś zależy wyłącznie na delikatnym kremie nawilżającym mogę go z czystym sumieniem polecić

Koi i nawilża

Krem natychmiast koi podrażnioną skórę wokół oczu (stosuję go wokół całego oka, także na powieki) oraz dobrze nawilża. Jednakże nie zauważyłam, aby poprawiał krążenie w skórze pod względem cieni. Skóry nie miewam opuchniętej. Lubię go jednak za jego kojące i nawilżające właściwości. Zaznaczam, że nie nawilża mocno, tylko tak lepiej niż przeciętnie.
Jest zapachowy, bezbarwny, a jego żelowa konsystencja i tubka z "dziubkiem" pozwala na przyjemną i łatwą aplikację.

mily

Mily kremik, ktory na poczatku mnie z lekka zaskoczyl. Nie wiedzialam czy dziala czy tez nie. Spodziwalam sie fajerwerkow, a jak sie dokladnie przyjrzalam to wtedy do mnie doszlo, ze dzialania przeciwzmarszczkowego to on nie bedzie miec. On ma inne zadanie. zawiera wyciag z kasztanowca, tylko nie wiem ktory to skladnik. Na opakowaniu pisalo ze zawiera kasztanowiec, ale jak patrze na sklad INCI, to go tam nie widze. Krem ma dzialas na opuchniecia i moze lekko na since, a przynajmniej na zdrowy rozum tak powienien dzialac.
mam male problemy jesli chodzi o te dwie rzeczy. Czasami zdarzy sie ze rano mam lekko opuchnieta gorna powieke, ale wystarczy umyc buzie bardzo letnia woda i oczy szcbyko wracaja do siebie. Since tez sa male, wiec niby moge powiedziec krem mi zbedny, ale jednak gdy go uzywalam mialam jakies takie swiezsze oczy. Spektakularnego dzialania nie bylo, ale nie narzekam, bo co ma byc, skoro wlasciwie produkt ten nie mial sie jak u mnie wykazac. mysle, ze przy wiekszych tego typu klopotach, krem moze bardziej sie wykazac. U mnie bylo widac swiezosc w spojrzeniu, krem nie podraznil. sincow calkiem nie likwidowal, ale jednak oko bylo swiezsze. Czy dobrze nawilza, ciezko mi stwierdzic. Czasami skora pod oczami zaczynala sie kolo poludnia sciagac, ale wystarczylo zmiec produkt myjacy i klopot zniknal, bez tego sam krem nie dawal sobie rady. W moim przypadku wazne jest to, czym myje twarz.
Dla mnie mily krem i kto wie? Moze kiedys jeszcze zakupie. narazie mam jeszcze do zuzycia krem do cery naczynkowej Flos Leku i ciagle kusi roll-on Garniera.
Jesli znajde lepszy krem, ktory zlikwiduje calkiem moje zaczatki sincow, do tego bedzie pielegnowal jak nalezy to raczej do YR nie wroce.Jednak nie mowie nie, bo krem ma ladny sklad, bez zbednych swinstw w skladzie.

Używam tego produktu od:wrzesnia 2008 w zimie zrobilam przerwe i niedawno dokonczylam tubke

raczej żadnego działania

No cóż jak dla mnie to raczej nie działa. Worki pod oczami jak były tak są, nawet czasem mam wrażenie że jeszcze większe. Praktycznie zbędny krem który niepotrzebnie kupiłam zasugerowana pozytywnymi opiniami na Wizażu. Plusem jest wydajność kremu, wystarczy odrobina(ciekawe jak długo będę go męczyła:(). Nie uczulił mnie i za to również plus.Pocieszam się faktem że kupiłam go ze zniżką za ok.29zł.

Używam tego produktu od:m-ca

słaby i drogi

Fakt, szybko się wchłania i nie podrażnia. Nawet po użyciu ma się uczucie nawodnienia, takiej "mokrości" i chłodzenia pod oczami i można się od tego obudzić. Ale - ogólnie rzecz ujmując - to dla mnie za słaby krem. Męczyłam go przez 3 miesiące, bo nie był dla mnie wystarczający - po prostu nie nawilża na długo, maksymalnie na godzinę w moim przypadku. Plus za to, że chociaż nie przesusza. Efektu kojącego - poza wspomnianą wyżej "mokrością" - nie zauważyłam. Cena w kontekście właściwości - dobija.

Używam tego produktu od: 3 mies.
Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

Podrażnia

Miałam go z promocji, więc dużo nie kosztował. Niestety, poza przyjemną konsystencją nie dawał nic, za to elegancko podrażnił. Nie polecam więc wrażliwcom.

Moje anty-typy produktów podocznych:

1. Agropham Oeparol przeciwzmarszczkowy - lanolina - alergen
2. Farmix - lanolina - alergen
3. Flos-lek - ostatnio uczulenie potworne nawet na hipoalergiczny krem
4. Flos-lek żel ze świetlikiem i chabrem - wysuszenie
5. Yves Rocher - jak wyżej.
Ciekawe, czy coś mnie jeszcze pozytywnie zaskoczy. Na szczęście, sporo tego na rynku, obym tylko zdążyła przed całkowitym wypaleniem skóry wokół oczu.

Używam tego produktu: kilka razy
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Najlepszy!

Jest zdecydowanie najlepszy z wszystkich kremów pod oczy jakiekolwiek miałam. Ciągle do niego wracam.
Nie wiem dlaczego w opisie jest: "krem o konsystencji żelu", dla mnie to po prostu krem.

Pomaga nie tylko na zaspane, zmęczone, podkrążone oczy, ale także na opuchnięte - zapłakane ;)

Delikatny, świetny dla oczu wrażliwych.

Różnice daje się zauważyć, podczas gdy inne kremy w ogóle nie działają, ten czyni cuda.

Uwielbia go też moja mama, używa go na podrażnienia wywołane mocniejszymi kremami przeciwzmarszczkowymi w okolicach oczu.

Produkt jest wydajny starcza na ok. 2 miesiące.
Opakowanie bardzo wygodne - tubka na "główce" - cały kremik ładnie spływa (resztę można z łatwością wygrzebać po przecięciu tubki by nic się nie zmarnowało) ;)

Używam tego produktu od: ok. roku
Ilość zużytych opakowań: ok. 5

b.dobry

bardzo dobry krem.

+ przyjemna konsystencja
+ nie roluje się przy nakładaniu
+ przyjemne uczucie po nałożeniu
+ dobre nawilżenie
+ pomaga pozbyć się opuchlizny po ciężkiej/nieprzespanej nocy
+ wydajny
+wygładza skórę

używam go naprawdę z przyjemnością. a okolica moich oczu go naprawdę lubi.Używam tego produktu od: nie pamiętam