Perfecta, Age Control 35+, Krem na noc przeciw zmarszczkom mimicznym

Perfecta, Age Control 35+, Krem na noc przeciw zmarszczkom mimicznym

Krem na noc przeciw zmarszczkom mimicznym. Zawiera Biopeptox - neurokosmetyk rozluźniający mięśnie w czasie snu, przez co wygładza zmarszczki mimiczne. Odpręża, daje uczucie wypoczętej i młodszej skóry. Ponadto sfery kolagenu wnikają w głąb naskórka i pęcznieją dodając objętości strukturom skóry, co skutkuje wypełnieniem i wypchnięciem zmarszczek od wewnątrz. Krem zawiera także czynnik o silnych właściwościach nawilżających oraz wyciąg drożdżowy, który usuwa ze skóry wolne rodniki i toksyny.

Najlepsze efekty uzyskuje się po 3-4 tygodniach regularnego stosowania.

Cena: ok. 16-19zł / 50ml

nie dla mnie

niestety, skuszona pozytywnymi recenzjami kupilam ten krem i jestem tym bardziej rozczarowana, bo chyba liczylam na super krem, nie dosc ze w anglii zaplacilam za niego 60zl, to jeszcze po aplikacji na noc, rano wstalam z 3 pryszczami na twarzy tak bolacymi, tak wielkimi i guzowatymi, że nawet korektor nie pomogl ich zakryc. nie wiem co sie stalo, ale źle się stało. jeszce pozniej przez caly tydzien jakies pryszcze wychodzily. dlatego teraz krem uzywam do nawilzenia moich suchych lydek, tam sie sprawdza i nic nie wyskakuje. dziekuje i odradzam

Używam tego produktu od: 2 tygodni (na nogi - 1 aplikacja na noc na twarz)
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Mój typ!

Podobnie jak kremu z tej serii na dzień używam tego kremu na noc już od kilku lat, właśnie skończyłam kolejne opakowanie...
Mojej cerze od początku bardzo służył. Po wielu zdradach na rzecz innych kremów zawsze do niego wracałam. Nie zapycha, cera robi się po nim miękka, jędrna taka wypełniona od środka, a rano jest dobrze odżywiona. Krem dobrze się wchłania, cera jest nawilżona i odżywiona w sam raz. Nie narzekam jak dotąd na zmarszczki pomimo tego, iż jestem przed magiczną 40-tką :) nie wiem czy to zasługa dobrych genów czy tego kremu ale bardzo sobie go chwalę :)

Używam tego produktu od: nie pamiętam od kiedy ale już kilka lat
Ilość zużytych opakowań: dużo

Dobry

Krem ma cudowną lekką i puszystą konsystencję. Skóra jest po nim miękka i świeża. Nie zatyka porów. Nie uczula. Dobrze się wchłania, nie pozostawiając tłustej maski - jak większość tego typu kremów. Jest wydajny. Ładnie pachnie. Ma przystępną cenę.
Przy cerze bardzo suchej może okazać się zbyt słaby pod względem nawilżania.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Delikatna pielęgnacja :-)

Mam cerę mieszaną, ze sporymi niedoskonałościami, wstrętnie świecącą, miejscami zaś mocno przesuszoną. Bardzo wielu kosmetyków nie mogę używać, bo a to mnie uczulają, a to zapychają. W dodatku z powodu problemów zdrowotnych moja skóra zaczęła w ekspresowym tempie tracić swą gęstość, pojawiły się pierwsze mocno widoczne zmarszczki, choć do 30. (a tym bardziej 35.) jeszcze trochę mi brakuje. Klęska na całej linii. Zachwalane kremy-cuda z wyższej półki na nic się zdały, więc trochę na przekór sięgnęłam po coś z półki niższej i... BARDZO MIŁE ZASKOCZENIE!

- Już po pierwszej nocy (tak, tak, o dziwo!) twarz wyglądała na WYPOCZĘTĄ :-)

- Zmorą we wszystkich nawilżających kremach na noc była wstrętna tłusta powłoka, którą pozostawiały one na twarzy.
W tym wypadku krem tylko delikatnie otula twarz (powłoka owszem jest, ale jakaś taka przyjemna), a rano nie widzę w lustrze świecącej żarówy :-)

- Nawilżanie na optymalnym poziomie, po zimie moja cera potrzebowała pomocy, krem spełnił zadanie w tym względzie.

- Zmarszczki... no cóż, nie oczekiwałam, że po kremie za 15,90zł cudownie znikną i faktycznie nie zniknęły ;-) Po miesiącu stosowania kremu stan skóry jednak nieco poprawił się (jest jakby bardziej hmm... "zwarta" ).

- Wow, nie zapchał mojej skóry!

- Dosyć wydajny - używam na twarz, szyję i dekolt, a pozostała jeszcze ponad połowa słoiczka.

Krótko pisząc: BARDZO PRZYJEMNA PIELĘGNACJA W ŚWIETNEJ CENIE!
Pogromca zmarszczek to to nie jest, ale ma wiele innych zalet, dlatego przez jakiś czas z pewnością pozostanę mu wierna.
Lubimy się :-)

Bardzo fajny krem

Bardzo fajny krem o lekkiej konsystencji, bardzo szybko się wchłania, nie jest tłusty, skóra po nim jest nawilżona. Nie zauważyłam żeby redukował zmarszki mimiczne, ale może nim zapobiega, trudno mi ocenić bo uzywam go zbyt krótko. Na pewno kupię ten krem ponownie

Używam tego produktu od: od dwóch miesięcy

Raczej nie

Plusy
niska cena
dobrze się wchłania
nie podrażnia

Minusy
nie nawilża tak jak tego oczekiwałam
nie wygładza zmarszczek (ale tego nie oczekiwałam po kremie za tą cenę)
według mnie powinien mieć bardziej treściwą konsystencję

dobry i tani

Wyczytałam zachwyty wizażanek nad tym kremikiem i zakupilam.
Zadziwiła mnie lekka konsystencja jakby żelu i niesamowita wchłanialność. Przy kremie na noc to wyróżnik!
Z pewnością dobrze nawilża i zmiękcza buzię. Czy wygładza zmarszczki? Nie zauważyłam niczego spektakularnego... ale nie wykluczone. Z całą pewnością delikatnie rozjaśnia skórę - to na +.
Opakowanie mogłoby nie być szklane, bo zawsze drżę, że je upuszczę. Poza tym zastrzeżeń nie mam.
Wydajność średnia.
Stosunek jakości do ceny wyjątkowo dobry!
Ja przy nim zostanę na dłużej, bo chwilowo to mój najulubieńszy krem na noc

Używam tego produktu od: 8 tyg

świetny polski produkt!

Po prostu kolejny kapitalny produkt polskiego producenta!
Plusy: SAME
-ładny zapach
-idealna konstystencja(dla cery normalnej i mieszanej)
-swietnie sie wchłania
-EFEKT -zdrowa, wypoczęta i jakby szczęsliwa skora na drugi dzien !
-i ta cena :)
Minusy:
-ZERO!!!

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-go

Bardzo fajny kremik

Wreszcie coś dla mnie.

Zalety:

-gęsta ale nie tłusta konsystencja
-nawilża
-rano skóra jest wypoczęta
-wygładza skórę
-cena przystępna

Wady:
- zmarszczek nie usuwa

Spośód kremow w dobrej cenie najlepszy dla mnie.

To nie jest dobry krem

Niestety kupiłam go zachęcona pozytywnymi komentarzami. Krem okazał się bardzo słaby.
Do jego jedynych zalet mogę zaliczyć przyjemną konsystencję i zapach.
Poza tym same minusy.
- nie nawilża
- nie uelastycznia
- zmarszczek, rzecz jasna, nie usuwa (ale tego nie oczekiwałam)
- twarz po nim jest przesuszona i ściągnięta
- u mnie powoduje nawet lekkie podrażnienie cery, ale być może to z braku nawilżenia
Nie kupujcie. szkoda pieniędzy. jest mnóstwo lepszych kremów.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Dobra seria

Bardzo odpowiada mi ta seria używam kremu na dzień i na noc. Jak zwykle krem na noc jest bardziej gęsty, taki odżywiający.
Po nałożeniu wieczorem skóra wyraźnie dostaje porządna porcję regeneracji.
Odpowiada mi.

Używam tego produktu od:1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:jedno

super

Co prawda nie mam jeszcze 35 lat ale zauważyłam ,że zaczęły mi się pojawiać bruzdy wokół ust. Dlatego postanowiłam działać póki jeszcze nie jest za późno .
Krem ten kupiłam zachęcona opiniami na Wizażu. I w co trudno uwierzyć po kilku dniach zważyłam ,że bruzdy zniknęły!!Ponadto cera mi się poprawiła, stała się jednolita i bardziej promienna. Malutkim minusikiem jest to ,że słabo nawilża. Jednym słowem polecam!

Używam tego produktu od:pół roku