Perfecta, Orient SPA, Peeling cukrowy do ciała złuszczająco - wygładzający `Marcepan`

Dynamicznie oczyszczający peeling cukrowy do ciała o właściwościach złuszczających i wygładzających. Zawiera naturalne kryształki cukru, które, usuwając martwe komórki naskórka, idealnie wygładzają powierzchnię skóry i niwelują wszelkie niedoskonałości. Ponadto olejek ze słodkiego migdałowca łagodzi podrażnienia, doskonale zmiękcza, odżywia i regeneruje skórę.
Przepyszna woń marcepanu budzi kobiecą pasję i powab. Przywołuje wspomnienia z dzieciństwa, a zarazem kojarzy się z ciepłem, zmysłowością i delikatną pieszczotą.

kompletnie przeciętny

Kolejny kosmetyk który mnie nie zachwyca, tzn. nie jestem ani na tak, ani na nie. Po prostu po środku. Może powinnam się ostatecznie przekonać do peelingu kawowego, który mimo, że brudzi wszystko niemiłosiernie to skutecznością kładzie kupne kosmetyki na łopatki. Hmm.

Pewnie złuszcza naskórek, ale nie jakoś tam specjalnie. Wygładzenie - no jest, jednak za sprawą parafiny, której nie lubię w peelingu - od pielęgnacji skóry PO myciu są inne produkty. Owszem dobre to jest raz na jakiś czas, gdy się spieszę i nie mam czasu na normalny balsam.

Zapach jak na peeling może być, taki naprawdę orientalny, niestety MARCEPANA nie mogę się w nim doszukać.

Używałam tego produktu: parę miesięcy

przyjemny

Zalety:
+pięknie pachnie
+nie za mocny, nie za słaby
+fajnie natłuszcza (tak, tak wiem że to parafina, ale ja lubię tą warstwkę po kąpieli)
+nie robi żadnej krzywdy, nie uczula
+dobrze oczyszcza
+nie jest drogi
+gęsta, fajna konsystencja (inne p. których używałam były strasznie wodniste)

Wady: ja nie zauważyłam, choć nie mam dużego doświadczenia w używaniu tego typu peelingów, więc nie mam za bardzo porównania, aczkolwiek ja nie mam mu nic do zarzucenia. Bardzo przyjemnie się go używa podczas kąpieli.

PS: za minus ewentualnie mogę uznać, że przez taką formę opakowania dużo wody dostaje się do środka

dobry produkt

peeling ma duzo zalet przede wszystki piekny, obledny zapach taki slodni i bardzo przyjemny. dobry produkt pod wzgledem zmiekczenia skory dobrze peelinguje i delikatnie nawilza. skora po nim jest bardzo delikatna i przyjemna w dotyku. zapach po uzyciu go utrzymuje sie na skorze dosyc dlugo. jesli chodzi o dzialanie antycelulutowe to jakos nie zauwazylam wiekszych zmian no ale nie mozna miec wszystkiego. ogolnie dobry

Używam tego produktu od: od 5 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: dwa

NAjlepszy!

ten peeling jest naprawce znakomity :)
+działanie (bardzo dobrze złuszcza stary naskórek)
+pozostawia warstwe nawilżenia na skórze co dla mnie jest przyjemne
+pięknie pachnie
+cena (11.49 w SuperPharmie na promocji)

minusów BRAK :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

dla mnie rewelacja!

Wydajny, cudownie wygładzający... W dodatku w przystępnej cenie i tak rozpiesczającym zmysły zapachu. Dla mnie wielkim plusem jest to, że po jego uzyciu nie muszę już stosować żadnego balsamu celem nawilżenia skóry.

Parafinowa warstwa?! - nie zauważyłam...

Ilość zużytych opakowań: dwa

Dobry produkt w dobrej cenie

Pierwszy peeling tej firmy który kupiłam. Opakowanie starczyło mi na miesiąc. Peeling ładnie pachnie i posiada dużo drobinek które dokładnie złuszczają naskórek i nie podrażniają skóry. Ciało jest gładsze ale nie wiem czy to zasługa peelingu czy warstwy parafiny którą pozostwaia produkt. Podoba mi się też opakowanie, jest ładne i praktyczne.

Używam tego produktu od: przez miesiąc

Mówcie co chcecie - ja go uwielbiam

+ pięknie pachnie
+ cudownie wygładza
+ jest niedrogi
+ wydajny

Może i ma w swoim składzie mnóstwo chemii, ale co w dzisiejszych czasach nie ma...

Można wypróbować.

poszukiwałam peelingu do ciała aż natrafiłam na niego. początkowo myślałam, że to będzie mój hit. po paru użyciach doszłam do wniosku, że będę jednak szukać dalej mojego faworyta.

Plusy:
+ przepiękny zapach
+ konsystencja
+ wygodne opakowanie
+ wydajny

Minusy:
- mam wrażenie, że drobinki mimo, że jest ich dużo nie potrafią sobie poradzić w kontakcie ze skórą
- warstwa parafiny która pozostaje na naszym ciele! początkowo myślałam, że to taki efekt wygładzenia.
(raz zrobiłam peeling przed goleniem nóg. efekt? ostrza maszynka do golenia były pokryte grubą warstwą parafiny i maszynka nadawała się do wyrzucenia o.O)

Skusiłam się na niego bo był w dużym (jak na inne peelingi) opakowaniu i mogłam go kupić za 9.90zł.

Wypróbowałam, uwielbiam jego zapach ale raczej nie kupię ponownie.

Jestem zachwycona

Mam ten cudowny peeling z wymiany na innym portalu a tak się składa, ze 2 miesiące temu kupiłam go swojej przyjaciółce na urodziny całkowicie w ciemno. :)

Peeling jest idealny dla mojej skór,
Plusy:
+ Dobra konsystencja - zbita nie lejąca
+ Piekny zapach marcepanu
+ pozostawia na skórze warstwę jakby olejku.
+ skóra jest miękka i gładka jak po użyciu balsamu ( chociaż ja i tak nakładam dodatkowo balsam)
+ ma grube drobinki i dobrze ściera martwy naskórek
+ poręczne opakowanie, można zużyć produkt do końca
+ cena nie wysoka z tego co widzę w porównaniu do jakości.

POLECAM i napewno kupię ponownie :))

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Masakra

Na pewno nie kupię ponownie.

Po pierwsze: na pierwszym miejscu w składzie ma parafinę, czyli nas natłuści, a zaraz potem wysuszy. Nie dziękuje.

Po drugie: drobinki ma spore ALE znikają one po chwili peelingowania, jakby się roztopiły w kontakcie ze skórą? O co tu chodzi?

Po trzecie: po użyciu, miałam ochotę się wyszorować gąbką, bo mnie tak tą parafiną okleił że miałam tępą i klejącą skórę.

Jest wydajny, ładnie pachnie i jest stosunkowo niedrogi, ale ja wolę poszukać czegoś co nie będzie mnie skłaniało do potraktowania swojej skóry innym peelingiem w celu zmycia tej okropnej tłustej warstwy.

Używam tego produktu od: styczeń 2012
Ilość zużytych opakowań: 1 - 225 ml

bajecznie pachnący..natłuszczający, super!

Świetny peeling, używam min. raz w tygodniu - na półce nieodłącznie od pierwszego użycie :)
Fajnie natłuszcza i nawilża zwłaszcza po goleniu nóg efekt jest fenomenalny...i ten marcepanowy zapach mrrrrrrr
Polecam! :)

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: ok. 6

średniak

No niestety duży średniak. Fakt-ładnie pachnie, ale: pozostawia warstwę tłustą na skórze a nie nawilża jej za bardzo, ma bardzo średnie funkcje ścierne. Drobinki grube dosyć, pod wplywem wody zamienia się w takie coś mokrego i jeszcze gorzej ściera-bez wody raczej w ogole nie można go użyć.
Trzeba go użyć dość dużo, by odczuć, że coś peelinguje.
Małam zdecydowanie lepsze.

Używam tego produktu od: tygodnia