Avon, Planet SPA, Mediterranean Olive Oil, Hot Oil Hair Tratment (Śródziemnomorski olejek do włosów)

Cena PLN 19.90

Oliwkowa kuracja do włosów. Oliwa znana jest od starożytności jako środek pielęgnujący urodę zawiera cenne witaminy, minerały i kwasy tłuszczowe, doskonale nawilża i wygładza skórę.
Olejek ożywia włosy, nadaje połysk i miękkość oraz ułatwia układanie włosów.

świetnie działa i wciąż można na niego trafić

Na ten produkt trafiłam dobrych parę lat temu i bardzo wtedy polubiłam. Zapach obłędny - taki cytrusowo- trawiasto - oliwkowy. Włosy jeszcze długo po myciu tak pachniały. Olejek stosowałam na mokre końcówki do ok 5 cm długości. Zanużałam opakowaie olejku we wrządku i czekałam ok 1 minutę . Dzięki oszczędnemu dozowaniu produkt wystarczył mi na długo. Nie ma sensu wylewać od razu pół butelki na całą długość włosów - z resztą to końcówki najszybciej się niszczą i wymagają ciągłej regeneracji. Zarzuty o małą wydajność są więc po prostu śmieszne, widać że butelka ma tylko 50 ml pojemności. Teraz po latach natrafiłam na ten olejek w gazetce wyprzedażowej, dołaczonej do katalogu avonu w UK. Działanie i zapach bez zmian. Produkt jest tak samo dobry jak go zapamiętałam. Nakładanie i sam proces pielęgnacji są trochę czasochłonne, ale warto bo włosy są mięciutkie, błyszczące i zregenerowane. Uwielbiam ten olejek !

Używam tego produktu od: wiele lat

Miękkie włosy i pachnące!

Ja go nie używam na gorąco tylko robię tak: po umyciu włosów, nabieram go troszeczkę w dłonie, rozmasowuję nieco ogrzewając i nakładam na całe włosy (na wilgotne po myciu), trzymam go chwilę na włosach i spłukuję. Po wysuszeniu włosy cudownie pachną oliwką i są mięciutkie. Olejek jest wydajny i dla moich włosów zbawienny, gdyż mam włosy sztywne i strasznie puchacące się, trudno cokolwiek z nimi zrobić. Zawsze kupuję ten olejek i polecam go innym. (Włosy mam suche po farbach, sztywne z natury i kręcone od zawsze)

Używam tego produktu od: 3 lata temu
Ilość zużytych opakowań: kilka

wysuszył mi włosy

Wysuszył moje włosy, niewydajny, jedna gwiazdka za to, że działa natychmiastowo, kiedy potrzebna jest pomoc doraźna. Innych plusów nie zauważyłam. Kasy nie żałuję, bo dostałam w prezencie.

Ilość zużytych opakowań: 1,5

nic cie-ka-we-go

Olejek dostałam w prezencie, więc nie było mi szkoda pieniędzy po jego zużyciu.
Generalnie nie zrobił niczego ciekawego moim włosom.
Zapach jest naprawdę przecudny, taki delikatny. Nie miałam nigdy problemów ze spłukiwaniem tego olejku. Po użyciu włosy łatwiej się rozczesywały.
Jednak produkt, jak dla mnie niewydajny. Buteleczka jest malutka, a ja mam długie włosy, więc kilka użyć i po olejku. Stąd cenowo to dla mnie za dużo. Dodatkowo może denerwować czasochłonność. Podgrzewanie tej buteleczki itp. "Na szybkiego" ciężko będzie go użyć.
Nie przesuszył mi włosów, nie przetłuszczały się szybciej, ale też nie były jakoś specjalnie odżywione.
Podsumowując, nie kupię. Szkoda mi pieniążków na taki ot, gadżet. Ale komuś może rzeczywiście będzie służył ;)

Używam tego produktu od: przez 3 miesiące, nieregularnie
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

szału nie ma

Jak dla mnie za dużo zachodu związanego z użyciem tego olejku dla takich efektów jakie daje.

Owszem ma ładny zapach, ale nie utrzymuje się on na włosach, ponieważ trzeba zmyć go szamponem.

Efekty nie są zbyt powalające. Włosy po zastosowaniu są miękkie, puszyste, ładnie się układają, ale do pierwszego mycia. Według mnie nie regeneruje zbytnio włosów i nie poprawia ich kondycji.

Dość kiepsko wydajny, przy moich średniej długości, cienkich włosach starcza na 4-5 zastosowań.

ot zwykle mazidlo

jakos nie mam przekonania do kosmetykow z avonu chociaz w planet spa mozna znalesc kilka dobrych produktow

olejek jest nijaki zmiekcza wlosy i ulatwia rozczesywanie jak kazda odzywka duzo z nim zachodu efekt rozgrzania jest fajny ale krotki butelka mala nieekonomiczna na kilka zabiegow stosuje jak sie mi przypomni ze go mam

duzo lepsze efekty daje domowa maska z oliwy z oliwek

Ilość zużytych opakowań: polowa opakowania

Efekt ok, ale za dużo babrania ;)

Włosy po użyciu ciepłego olejku faktycznie są miękknie, przyjemne, ładnie się rozczesują, nie wiem czy się lepiej układają, chyba nie. Jednak dla mnie zbyt dużo babrania z tym olejkiem, najpierw trzeba go nagrzać, potem czekać aż się wchłonie, myć włosy... Taki sam efekt uzyskuję używając innych odżywek, nawet bez spłukiwania ;) Ale wiem, że niektóre kobiety lubią właśnie takie zabawy w małe domowe spa :) Dlatego nie odejmuję gwiazdek za sposób użycia, lecz daję uczciwe 4 za efekt po użyciu. Aha- dodam jeszcze że nie kupowałam go sama, tylko dostawałam. Na moje włosy do ramion buteleczka starcza na ok 4, max 5 użyć, co w stosunku do ceny kiepsko się przedstawia.

Używam tego produktu od: ok rok

tak

Godny uwagi. Włosy się ładnie układają, są błyszczące i wyglądają na zdrowsze. Efekt mija zaraz po zaprzestaniu używania wiec efekt jest krótkotrwały. Bardziej wole CHI silk infusion.

Używam tego produktu od: 2tyg
Ilość zużytych opakowań: 0,5

Świetny

Zawsze obawiałam się, że olejek do włosów zbyt mocno je obciąży i nie sprawdzi się w moim przypadku. Jednak myliłam się, ten produkt sprawdza się w 100%.
Włosy są jedwabiście gładkie, łatwiej się rozczesują, mniej się łamią.Poprawia się stan rozdwojonych końcówek.
Minusem jest małe opakowanie, które mimo, że olejek jest wydajny nie wystarcza na długo.
Niestety jest trudno dostępny, ponieważ rzadko jest obecnie w katalogach.

Ilość zużytych opakowań: pięć

Całkiem fajny

Jest to pierwszy tego typu produkt do włosów, którego używam. Muszę przyznać, że w moim przypadku okazał się on dobry. Doskonale spełnia swoją funkcję - włosy po nim są widocznie nawilżone (nie mam na głowie takich suchych i szorstkich, jakie bym miała bez jego zastosowania). Kolejną zaletą (jak dla mnie) jest jego wydajność - wystarczy niewielka ilość olejku, aby zobaczyć jego efekty, dlatego też mała buteleczka, a starcza na długi okres czasu. Kolejny atutem jest jego zapach - przyjemny acz delikatny. Całkiem udany produkt.

Ilość zużytych opakowań: połowa buteleczki

nie zauważam działania

Olejek owszem przyjemny w użyciu, ładnie pachnie, ale jakoś nie zauważyłam dodatkowego zawilżenia moich suchych, dość szorstkich po rozjaśnianiu włosów. Nie układają się też lepiej. Zapach na moich włosach nie utrzymuje się, bo w końcu zmywa go szampon.

Na plus faktycznie to, że tak jak już wspomniała jedna z recenzentek, na drugi dzień włosy są świeże i w zasadzie mogłabym ich nie myć, ale i tak robię to z przyzwyczajenia.

Jedno opakowanie starczy mi na ok. 7-8 użyć.

Dla mnie to gadżet, który nic nie robi. Zużyję do końca i na tym poprzestanę.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

bez szału

+ zapach (utrzymuje się dłużej i jest naprawdę śliczny:)
+ wydajność
+ poręczne, małe opakowanie

- nie poprawia kondycji włosów
- obciąża
- włosy dużo szybciej się przetłuszczają

Używam tego produktu od: 0.5 roku
Ilość zużytych opakowań: nadal 1.