Schwarzkopf Got2b, Sparkling, Shine Hairspray (Lakier do włosów nabłyszcząjacy)

Schwarzkopf Got2b, Sparkling, Shine Hairspray (Lakier do włosów nabłyszcząjacy)

Lakier stylizacyjny Sparkling daje efekt fantastycznego połysku. Aby uzyskać intrygujące refleksy, wystarczy spryskać wybrane pasma włosów lakierem (poziom utrwalenia 3). Można też lakierować kolejne fragmenty fryzury lub pasma włosów, nadając jej surowy, metaliczny połysk.
Zapach: słodki melon+czarna porzeczka+truskawka.

Fuj!

Okropny produkt, od razu zaznaczam, że te 2 gwiazdki tylko za to, że naprawdę nabłyszcza on włosy. Co z tego, skoro są po nim sklejone, oklapnięte, szybko się przetłuszczają. Zapach? Dla mnie masakra, nie mogłam go znieść! Kupiłam jakieś pół roku temu, stał na półce do Świąt, przy porzadkach powiedziałam out i wyleciał. Nigdy więcej!!!

Używam tego produktu od: pół roku, ale nieczęsto...
Ilość zużytych opakowań: połowa jednego

dobry

Od niego zaczęła się moja przygoda z lakierami do włosów, wcześniej nie czułam potrzeby ich stosowania. Przekonała mnie obietnica nabłyszczenia i całkiem przywoite opinie. No i polubiliśmy się:)

Nie używałam go codziennie, tylko na większe wyjścia, przy kapryśnej pogodzie i gdy włosy miały gorszy dzień.
Dzięki temu i sporawej butli

+ starczył mi na naprawdę długo
+ faktycznie nabłyszczał, przy czym robił to dyskretnie i nie wpływał ujemnie na objętość włosów, co nagminnie zdażało się jedwabiom
+ nie utrwalał mocno, ale też nie oczekiwałam takiego efektu, nie lubię skorupy na głowie
+ wygodna, miła dla oka butelka

+/- zapach. Po dłuższej chwili włosy rzeczywiście przyjemnie pachniały. Ale powietrze w łazience "stało", a TŻ odmawiał wchodzenia do niej przez kolejne kilkanaście minut... czyli prawie dobrze:P

- rozczarowało mnie to, że nie chronił przed czynnikami atmosferycznymi, zwłaszcza przed wilgocią, a uroiło mi się, że każdy lakier w mniejszym lub większym stopniu powinien to robić. A moje kudły jak łapały puch pod wpływem większej wigotności, tak robiły to po zastosowaniu tego lakieru.

W każdym razie jak już w końcu "wyszedł", to było mi trochę smutno...:)

Używam tego produktu od: kilku lat

jestem zadowolona

Przede wszystkim uwielbiam go za zapach, który ładnie utrzymuje się na włosach i za delikatne nabłyszczenie.
Nie jest to lakier mocno utrwalający, nadaję się raczej do utrzymania normalnych codziennych fryzur.
Nie skleja i nie wysusza włosów co jest dużym plusem.

Używam tego produktu od: jakiś rok/półtora roku
Ilość zużytych opakowań: 2 całe, wybieram się po ponowny zakup

Różowa rewolucja Lakierom-Śmierdziuchom mówi STOP.

Zachęcona opinią koleżanki udałam się do sklepu by kupić jak najszybciej cudo, które tak bardzo wychwaliła owa znajoma.

Zapach - cacy.
W końcu coś, co nie zmusza mnie do ekspresowej ewakuacji z pomieszczenia, w którym układam włosy. Jabłuszko, porzeczka. Jest ok.

Utrwalanie słabe.
Polecam do włosów długich dla naturalnego efektu.
Do upięć za słaby, włosy leeeecą. Nie powiedziałabym, że to 3 poziom utrwalenia, a raczej słaba 2.

Po spsikaniu skręconych włosów przestaje działać po około 3-4 godzinach, co jest krótkim okresem czasu jak na tego typu produkt do stylizacji... Butelka jest za duża, by nosić ją w torebce, a miniatury nie znalazłam nietety...

Właśnie.. Butelka. Jak na lakier wygląda ślicznie. Róż ze srebrem? Mi się podoba. Dodatkowo dzięki wgłębieniu dobrze leży w ręce. No i 300 ml to wcale nie tak mało... to plus.

Efekt nabłyszczenia - chyba największa zaleta produktu. Nie jest nachalnie przetłuszczający, a nadaje zdrowego, pięknego blasku.

Czy kupię jeszcze raz? Pewnie tak. Bo zapach, bo butelka, bo nabłyszczenie. Jako lakier-lakier - który ma utrwalić loki albo koka? Nie ma mowy. Ewentualnie by utrwalić prostowane włosy, ale takie już nie potrzebują nabłyszczenia..

Hmmm. Zastanowię się.

Ilość zużytych opakowań: 1 butelka 300 ml

Subtelny połysk bez sztywnych włosów

Kupiłam go dawno. Był to mój pierwszy lakier do włosów i oczekiwałam właśnie bardziej nabłyszczenia niż utrwalenia.

+ zapach(!)
+ szalenie wydajny
+ ładnie nabłyszcza włosy
+ nie skleja włosów tak mocno
+ łatwo wyczesac i rozczesac włosy- włosy pozostają elastyczne
+ szalenie wydajny
+ piękne i wygodne opakowanie
+ cena przystępna
+ duże opakowanie
+ średnio utrwala, co jednak dla mnie było plusem, gdyż mi zależało na naturalnym wyglądzie fryzury
+ nie wysuszał i nei matowił włosów

Minusów brak.

Muszę uprzedzic, ze w ogóle do lakierów to mam wstręt i uprzedzenia. Got2b uczynił przyjemność ze stylizacji i nauczył, że stylizacja nie musi zawsze kończyć sie sztywnymi i matowymi włosami. Ja jestem zachwycona i chetnie do tego lakieru wracam. Utrwalenie jest średnie (poziom 3) co mnie w zupełności satysfakcjonuje, gdyż tego oczekiwałam, ładnie nabłyszcza, subtelnie (włosy wyglądają zdrowo) bez tandetnego efektu oraz co ważne nie skleja silnie włosów. Fryzura pozostaje ułożona, navbłyszczona i lekko utrwalona z naturalnym efektem końcowym i fantastycznym zapachem, który mi przypominał również maliny.
Ponadto jest niesamowicie wydajny, szczególnie przy takiej pojemności cena produktu nie odstrasza.
Moje skromne oczekiwania spełnił.
Czego nie należy po nim oczekiwać - silnego utrwalenia i super blasku.

Bardzo dobry produkt
Polecam.Używam tego produktu od: 3 latIlość zużytych opakowań: 2x300ml

_____________________________________________________________
Kopiowanie i używanie do innych celów bez pisemnej zgody redakcji zabronione.

Fajny

To mój pierwszy lakier do włosów i od razu mam dobre doświadczenie. Nie śmierdzi tak jak reszta lakierów chociaż zapach jak dla mnie też idealny nie jest :P ale w porównaniu z resztą - BAJKA. Nie skleja włosów tak mocno,nabłyszcza ale nie utrwala za mocno... Ja jednak mam chyba za słaby kciuk i sama nie mam siły psikać moich włosów, trzeba się trochę namęczyć ;P Świetny na imprezy czy ważne uroczystości. Opakowanie też piękne, ładnie się mieni i jest poręczne.

Pięknie pachnie.

Pięknie pachnie, posiada piękne opakowanie, wygodnie się go trzyma w ręce, poza tym:
skoro jest to lakier przeznaczony do KONRETNEGO efektu to powinien go dawać, a niestety tak nie jest, bo nie nabłyszcza.
Poza tym utrwala w miarę chociaż jak dla mnie delikatnie skleja włosy, ale to delikatnie, daje się łatwo to naprawić, poza tym pięknie, pięknie, pięknie pachnie i zapach utrzymuje się na włosach:)

Ale ja jestem na nim zawiedziona, bo jest z tych drozszych lakierów, które mają coś więcej robić, a on zachwycił mnie jedynie zapachem.

Używam tego produktu od: Jakieś 5 mies temu
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Mój ulubiony lakier.

Testowałam wiele lakierów, od Tafta począwszy, na profesjonalnych produktach skończywszy.
I ten jest zdecydowanie najlepszy.
Utrwala, ale nie skleja.
Wygładza, lekko nabłyszcza i ładnie pachnie.
Nie jest drogi, a ma duże opakowanie 300ml.
Bardzo wydajny.
Polecam.

Używam tego produktu od: prawie 2 lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Kiepski

Lakier w ogóle nie nabłyszcza, utrwala może na godzinę, nie spełnia więc swojej roli prawie w ogóle. Szkoda, że go kupiłam, ale nie było tak zachwalanego lakieru Megalomania. W kilku drogeriach byłam, czyżby go wycofali?

Minusem tego lakieru jest również ciężkie dozowanie, żeby w ogóle coś psikało, trzeba się nieźle namęczyć. Chyba, że mam felerny kosmetyk.

Niezły!

Bardzo mi się spodobał. Nie mam zbytniego doświadczenia w lakierach do włosów, był to raptem może mój 3 lakier. I najlepszy do tej pory. Nieźle utrwalał, ale nie robił mi kasku na głowie. Delikatnie też nabłyszczał, ale nie jakoś mocno jak w reklamach włosy błysczą się ;d Fajny design opakowania, i zapach.

Używam tego produktu od:roku?

zadowolona

Bardzo fajny lakier. Idealny do lekkiego utrwalenia fryzury i nadania jej ładnego, elastycznego kształtu. Faktycznie nie jest bardzo mocny ale na codzień bardzo mi odpowiada. Nikt się nie domyśla że mam czymś poprawioną fryzurę.

Włosy są miękkie i wyglądają naturalnie. Co do połysku - grunt że włosy nie matowieją i nie są niczym zlepione.

Ładny zapach :)

Używam tego produktu od: kilku miesiecy

Odstraszył :(

Nie podoba mi się :( Spray śmierdzi czymś słodko-owocowym, zlepia włosy i usztywnia. Ech.
Nie oczekiwałam cudów, więc na żadne błyszczenie się nie nastawiałam, ale psucie fryzury to już przesada.
Na zapach, choć wolę czuć perfumy niż lakier, już machnęłabym ręką, trudno, ale efekt po Sparklingu skutecznie mnie wyleczył ze wszystkich lakierów Schwarzokpf.

Ilość zużytych opakowań: 3 użycia