Pantene, Pro-V Restoratives, Program Odnowy, Maska wypełniająca

Pantene, Pro-V Restoratives, Program Odnowy, Maska wypełniająca

Pantene Pro-V Restoratives Program Odnowy to kosmetyki stworzone z myślą o włosach mocno uszkodzonych nieprawidłową stylizacją oraz poprzez czynniki środowiskowe. Nowa linia produktów pomaga naprawić dwuletnie zniszczenia włosów już w miesiąc.

Cena: 20zł / 150ml

Nie

Początkowo byłam bardzo zadowolona z efektów stosowania tych produktów,stan moich włosów bardzo sie poprawił. Ale niestety im dłużej ich używałam,tym było coraz gorzej. Niestety te produkty bardzo podrażniły moją skóre i w efekcie nabawiłam się łupieżu. Dlatego mówię stanowcze "nie" dla tych kosmetyków.

Używam tego produktu od: długo;P
Ilość zużytych opakowań: kilka

Całkiem niezły

Moje włosy z natury są bardzo gęste i grube, czasami wręcz mam "szczotę" na głowie, nigdy nie były delikatne i "zwiewne". Ta seria Pantene jak dla mnie jest świetna, odżywia włosy, sprawia, że nie są nastroszone i bardzo ładnie się układają. Jedynym problemem jest to, że zbyt mocno obciąża włosy, przez co szybko stają się "oklapnięte". Dlatego moim zdaniem warto do tej serii wracać co jakiś czas, ale nie używać jej ciągle, robić w miarę długie przerwy na eksperymentowanie z innymi kosmetykami.

Ilość zużytych opakowań: 5-7

W miare ok

Mam długie do pasa, rude włosy. Nie lubię chodzić do fryzjerów, bo zawsze zrobią mi coś z nimi nie tak, wiec sama o nie dbam. Włoski były zawsze bardzo gęste mocne i zdrowe, lecz zmienił mi się trochę tryb życia. Bieganina, złe jedzenie, suszenie na szybko i to doprowadziło ze myślałam ze będę się musiała obciąć je na krótko (tragedia). Trafiłam na tą serie... Muszę przyznać ze włosy są gładsze wyglądają lepiej ale w dalszym ciągu szukam czegoś lepszego... pierwszy dzień po umyciu są ładne i nie wyglądają tak sucho przy końcach, w drugim dniu włosy zaczynają się przetłuszczać, a płukam je bardzo długo i dobrze. Opakowanie zużyje do końca i chyba będę szukać dalej... Ale na lekkie zniszczenia odżywka dobra bo w moim przypadku to chyba żądam niemożliwego...

PLUSY
+nie taka droga
+wydajna
+włosy lepiej wyglądają

MINUSY
-przetłuszcza
-oczekiwałam większego efektu

Używam tego produktu od: ???
Ilość zużytych opakowań: ???

Nie dla mnie

Zacznę od tego, że mam dosyć specyficzne włosy - lekko przetłuszczające się, a zarazem suche na końcach. Dlatego wszelkie odżywki muszę wybierać ostrożnie, żeby włosy nie były zbyt obciążone i tłuste.
W przypadku tej odżywki, efekt owszem jest, ale przez pierwsze kilka godzin po wysuszeniu włosów, wtedy wyglądają na mocne i lśniące, ładnie pachną. No ale niestety po paru godzinach wyglądam już jakbym wylała sobie na głowę olej, mimo, że dobrze spłukuję głowę...
To akurat nie dla mnie.

Używam tego produktu od: pierwsze opakowanie
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

polecam na hdcorowo zniszczone

chyba z żadnych kosmetyków nie byłam tak zadowolona..
dla każdej istotki, która eksperymentuje z włosami na granicy lub zastanawia się nad obcięciem
po rozczesanych dreadach rewelacja
na spalone, sfilcowane włosy rewelacja

nie mogę uwierzyć w moc tej maski, zwłaszcza, że nie obciąża włosków

ps. kupuję tą z angielskojęzyczną etykietką.. nie wiem czy ma to jakieś znaczenie aczkolwiek różnica 4 zeta

Godna polecenia

Zacznę od tego, że ostatnio miałam straszne problemy z włosami, które były szorstkie, łamliwe i wypadały na potęgę. Zawsze dość spcetycznie podchodziałam do "cudownych" kosmetyków, ale przyparta do muru postanowiłam spróbować tej odżywki.
Okazało się, że wybór był trafny. Maska ładnie odżywiła włosy, pięknie się błyszczą i są mięciutkie w dotyku. Zauważyłam też, że przestały wypadać:) Poza tym ma przyjemny zapach i jest naprawdę wydajna. Jeśli w dalszym stosowaniu nie zauważę minusów z przyjemnością edytuję ocenę;)

Używam tego produktu od:tygodnia

No i co mi to miało wypełnić?

W wersji polskiej nazwano tę maskę nawilżającą, ale w wersji oryginalnej napisane jest-
replenishing i faktycznie wypełniająca brzmi dumniej, choć w rzeczywistości bliżej jej jednak do nawilżającej. Nie uleczy w cudowny sposób zniszczonych włosów, nie odbuduje ich, ale właśnie fajnie nawilży i odżywi przynajmniej ich powierzchnię. Włosy są dość gładkie, szczególnie po wymodelowaniu, lśniące i miękkie. Prześlicznie pachną, zapach trzyma się naprawdę długo i jest dość intensywny. Na pewno nie nadaje się do kuracji, mającej na celu dogłębną regenerację włosa, ale nawet na co dzień warto używać tej dość odżywczej maseczki. Jest dość gęsta, lubi szybciej przetłuścić czuprynkę. Mimo małej pojemności [początkowo myślałam, że starczy mi na dwa użycia], jest dość wydajna, używana nieregularnie starczyła na parę miesięcy.

Używam tego produktu od: paru miesięcy

dobra

Kupiłam tą odzywkę po poleceniu jej przez koleżankę. Ma całkiem inne włosy, suche. Ja mam przetłuszczające się u nasady i przesuszone na końcach od prostowania i suszenia ale też jestem zadowolona.
Po pierwsze nie przyspiesza przetłuszczaia włosów. Ponadto włosy są miękkie, lepiej nawilżone, ladnie pachną i lepiej się rozczesują.

Dodatkowo maska i odżywka (bo tego używałam) są w miarę wydajne. Ogólnie wywarły na mnie jak najlepsze wrażenie i jeszcze je kupię.

OCzywiście nie uczyni włosów takimi jak w reklamie. Ale to taka moja dygresja po przeczytaniu kilku recenzji ;)

Używam tego produktu od: 2 lata?
Ilość zużytych opakowań: 3 maski, odżywek o wiele więcej

Ja jej nie lubię

Nie lubię całej serii. Mam jeszcze jedną butelkę szampanou, 3/4 opakowania maski oraz pół odżywki. Nie mogę się doczekać aż to się skończy. Od zawsze używalam produktów profesjonalnych Schwarzkopfa-i tak pieknych włosów jak po produktach BC nie miałam nigdy. I może dlatego porównanie z serią Restoratives wypada tak niekorzystnie. Nie mam też porównania z szamponami i maskami w tym przedziale cenowym co Pantene. Nie wiem, może są jeszcze gorsze i dlatego tę serię tak chwalicie?
Tutaj mam wrażenie, że włosy są nie tyle umyte, odżywione (jakie powinny być po masce-bo odżywka nie robi prawie nic)-co oblepione czymś tam. Tak, są sypkie po suszeniu i nawet nawilżone, ale tylko przez pierwsze 1,5 godziny. Z każdą godziną stają się coraz bardziej sianowate. Apagoeum jest wieczorem. Suche, bezwładnie przylepione do głowy włosy. (inna rzecz, że ja włosy mam trudne bo skłonne do przesuszania i lekko kręcone a jeszcze dodatkowo wysuszone farbą-ale inne serie sobie z tym radzą). Jak położy się troszeczkę za dużo maski to jest więcej niż tragedia. Z odżywką jest identycznie. Tak w zasadzie to ja miedzy nimi nie widzę różnicy. No i po użyciu tej "Doskonałości Roku 2007" jak nie położę SUPER DOSKONAŁEGO jedwabiu z odżywką CHI firmy Farouk Systems nie wyjdę na ulicę. Miarą dobrego szamponu i maski jest to ile godzin po myciu utrzymuje się nawilżenie i odżywienie.
Myję włosy codziennie, codziennie po myciu nakładam odżywkę (żeby w miarę normalnie rozczesać moje gęste włosy), raz w tyg. maska.
No i szczegół ale jednak jest i inny mankament...mogliby coś zrobić z tymi opakowaniami bez klasy i smaku.
Serię używałam tak długo bo wiem żeby coś zaczęło działać trzeba dać mu czas-a tu ni widu ni słychu.Używam tego produktu od: kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2 op mask, 2 op sprayu na noc do końcówek włosów, 3 op odżywki oraz 3-4 szamponu

no i stało się-cała seria podrażnila mi fatalnie skórę glowy. Od początku czułam, że jest mało delikatny za bardzo agresywny. Mój bład, że to zlekceważyłam. Czyli jest to seria tylko dla mających bardzo odporną skórę.

od zawsze

Po każdym nałożeniu moje włosy są poprostu jedwabiste, pięknie pachną. A ten efekt (mimo że myję codziennie) utrzymuje się przez ok.3-4 dni.
Niestety zawsze musi być jakis minus- tak więc maska powoduje ogromne wypadanie.
Mam lekko kręcone włosy i po nałożeniu maski wystarczy, że przesunę szczotką i suszarką i są jedwabiscie gładkie, przy dużej wilgoci się nie kręcą. I mogę przeczesać palcami włosy po całej długosci- jak to robią kobiety na filmach i reklamach :D
Cała seria doskonała- szczególnie polecam szampon

EDIT: z powodu ogromnego wypadania odejmuję gwiazdi!

Używam tego produktu od: 2/3 mies

Fantastyczna

Włosy mają być jak nowe i - są jak nowe! Lśniące, gładkie, sprężyste, nie obciążone. Mam cienkie i proste włosy, którym trudno dogodzić, bo albo odżywka nie robi nic, albo skleja je w strąki. Po Time Renewal są przepiękne, aż chce mi się je głaskać :-) Zużywam już czwarte opakowanie, jak na razie to mój faworyt nie do pobicia. Stosuję raz w tygodniu.

Ilość zużytych opakowań: trzy, czwarte zaczęte.

och i ach!

Jest fenomenalna! Podobnie jak odzywka. Tutaj jednak działanie jest jeszcze mocniejsze. Włosy są ujażmione, nawilżone na max i lejące.
I co ciekawsze - wogóle nie obciążone, spokojnie stosuję ją na nasadę włosów i nie ma przetłuszczenia.
Wydajna - ma maślaną konsystencje która rozpływa się we włosach. Wystarczy niewiele tak więc nie szykuje się szybko nowy zakup. To kolejny wielki plus tej maseczki.

Polecam gorąco!

Ilość zużytych opakowań:pół opakowania