Cleanic, Chusteczki do demakijażu cery suchej i wrażliwej

Cleanic, Chusteczki do demakijażu cery suchej i wrażliwej

Chusteczki do demakijażu dla cery suchej i wrażliwej - nasączone są formułą oczyszczającą, która usuwa zanieczyszczenia i pozostałości makijażu (także wodoodpornego) z twarzy, oczu i szyi. Dzięki wyciągowi z aloesu, chusteczki łagodzą i tonizują skórę narażoną na całodzienny stres. Zawartość prowitaminy B5 zapewnia nawilżenie oraz niweluje ewentualne podrażnienia, natomiast oliwa z oliwek przywraca skórze miękkość i elastyczność. Chusteczki nie zawierają alkoholu, są hypoalergiczne i przebadane dermatologicznie, mają delikatny, pudrowy zapach.

Ujdą

Chusteczki do demakijażu marki Cleanic nie podrażniają nawet delikatnej skóry powiek, są dobrze nawilżone, dzięki czemu można łatwo usunąć makijaż bez niepotrzebnego tarcia, co zapobiega powstawaniu podrażnień. Są bezpieczne w użyciu, skóra po nich nie piecze i nie szczypie. Mają też bardzo ładny zapach i można je łatwo wydobyć z opakowania. Niestety w kwestii domycia makijażu jest średnio.

zależy

Jedyny makijaż jakiego używam to tusz to rzęs, nie używam żadnych fluidów czy pudrów, dlatego też ciężko mi stwierdzić czy są w stanie dobrze usunąć makijaż z buzi. Jeśli chodzi o sam tusz to jednak potrzebna jest pomoc mleczka do demakijażu. Używam tych chusteczek w lato, ponieważ odświeżam, "zmywam" buzię z potu, zanieczyszczeń jakie się przyczepiają do spoconej twarzy. Kupowałam te chusteczki w biedronce i albo były tańsze a było ich 10 albo w tej cene a było ich 20. Chodzi o to, że na pewno były to tanie chusteczki bo zużywałam ich sporo a płaciłam serio GROSZE.

+ cena (promocyjna, biedronkowska czy jak to określić)
+ ładnie pachną
+ odświeżają skórę (ale bardziej od zanieczyszczeń, potu, niż od makijażu)

- szybko wysychają
- ogólnie są wg mnie mało mokrawe
- nie zmywają dokładnie makijażu

Używam tego produktu od: używałam w tamte wakacje
Ilość zużytych opakowań: kilka

cos strasznego

Chusteczek uzywam do demakijazu pobieznego, oznacza to, ze scieram nimi makijaz z grubsza, zarowno oczu jak i twarzy, a nastepnie uzywam swojej kochanej pianki, a po niej toniku.

Moimi ulubionymi chusteczkami sa Bebe.
Jest ich w opakowaniu 25, kosztuja okolo 2,5 euro i starczaja na caly miesiac przy codziennym uzywaniu. Niesamowite w nich jest to, ze mimo, ze nie staram sie zetrzec calego makijazu za wszelka cene, moge tak naprawde uzyc po nich juz tylko toniku, poniewaz scieraja od razu caly podklad i puder, a takze cienie i kredki z oczu oraz tusz do rzes.

Chusteczki Cleanic dostalam w prezencie. Odrobine przerazila mnie ilosc sztuk w opakowaniu: tylko 10. Cena 10zl jest rowniez bardzo wygorowana, oznacza to bowiem, ze placimy 1zl za jedna sztuke beznadziejnej w uzyciu chusteczki. Juz lepiej zainwestowac w higieniczne.

Najwiekszy minus jest jednak taki, ze chusteczki sa bardzo suche. Ledwo zbieraja podklad i roz.
Z cieniami do powiek i baza UDPP nie radza sobie w ogole. O tknieciu tuszu nie ma co marzyc, a o jakimkolwiek jego zmyciu mozna z gory zapomniec.
Chusteczki nie najada sie do niczego. Faktem jest, ze sa miekkie i delikatne, ale zeby nimi cos zmyc musze mocno pocierac i koniec koncow moja buzia jest czerwona i podrazniona. O oczach nie wspomne, bo po kilku probach zaprzestalam uzywania ich w tej okolicy.

Zapach delikatny, ale zupelnie nie moj. Nie podoba mi sie, jest jakis taki nachalnie sztuczny.

Opakowanie w porzadku, choc czesto wyjmowaly mi sie 2 sztuki na raz, a klej po zuzyciu polowy opakowania przestal sie kleic.

Podsumowujac:
+ ...
Ciezko stwierdzic, nie widze zadnych plusow.

- malo sztuk w opakowaniu
- wysoka cena
- slabo nasczone plynem do demakijazu
- nie scieraja makijazu nawet z grubsza
- mimo, ze sa miekkie podrazniaja skore
- sztuczny zapach
- niewygodne opakowanie, ciezko wyjac pojedyncza sztuke
- klej przy zamykaniu wysycha po tygodniu

Nie polecam, to zdecydowanie najgorsze chusteczki jakich w zyciu uzywalam.

Ilość zużytych opakowań: 1 cale

bardzo je lubie

Bardzo czesto ich uzywam. Dobre dla mojej cery. Zmywaja dobrze makijaz, ladnie pachna, nie wysuszaja się szybko (gdy sa zamkniete), dobrze nawilzaja skore, wystarczy jedna aby zmyc cały make-up z dnia. Cena bardzo dobra. Skora nie piecze i nie ma zadnych podraznien.
Nie przestaje je kupować.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: dużo

absolutnie nie!

Największy koszmar jaki miałam. Mam cerę suchą, dlatego wybrałam te chusteczki.
\\nPrzy pierwszym (i ostatnim) użyciu czułam straszne pieczenie w okolicy oczu. Pomyślałam sobie ok, więcej ich nie użyję. Ale nie spodziewałam się, że następnego dnia wstanę z okropnie podrażnioną, czerwoną, szczypiącą i napuchniętą skórą wokół oczu! Wyglądałam koszmarnie, po kilku dniach zaczęła mi również schodzić skóra w tych miejscach. Wszyscy się pytali co mi się stało, czy jestem chora. Chusteczki potwornie mnie uczuliły, a podobno są do cery wrażliwej. Nigdy więcej nie sięgnę po takie cuda. Absolutnie odradzam osobom z wrażliwą cerą.

Suche i nieprzyjemne

Kupiłam je raz czy dwa, z braku innych na półce w najbliższej drogerii i wiem, ze nie sięgnę po nie więcej.

- chusteczki są zdecydowanie zbyt słabo nasączone płynem - wręcz suche; co powoduje konieczność tarcia przy demakijażu i dodatkowe podrażnienia;
- odczuwałam po ich użyciu szczypanie oczu i skóry twarzy, nie są więc dla wrażliwców;
- niezbyt dokładnie usuwają makijaż, musiałam potem jeszcze dokładniej zmywać twarz żelem i tonikiem;
- skóra była zaczerwieniona, dość mocno podrażniona, jeszcze przez dłuższy czas po demakijażu;
- opakowanie jest niepraktyczne - folia zabezpieczająca łatwo się odkleja, powietrze dostaje się do środka, a chusteczki stają się suche jak wiór już po paru dniach;

Zdecydowanie nie jest to produkt dla mnie, nie polecam osobom o wrażliwych oczach i delikatnej skórze.

Używam tego produktu od: używałam kilka misięcy temu
Ilość zużytych opakowań: 2 zużyte

moje ulubione

Powiem szczerze że dziwi mnie opinia Tyris- skoro te chusteczki są tak koszmarne to dlaczego używałaś ich przez kilka lat?

Ja również używam ich od kilku lat i jestem zadowolona i to bardzo :) Kilka razy "zdradziłam" je z innymi ale i tak każde inne były o wiele gorsze od tych cleanic.

Mam suchą skórę, skłonną do podrażnień, zaczerwienień i alergii i ogólnie co złego to mnie się czepia, ale akurat te chusteczki nie wywołują u mnie skrajnych reakcji alergicznych- faktem jest, że jesli chciałam zmyć trwały makijaż i potarłam powieki kilka razy, to stawały się zaczerwienione ale to normalna reakcja ponieważ okolice oczu są bardzo wrażliwe.

Jestem zadowolona z tych chusteczek bo testowałam już sporo, ale zawsze wracam do nich- nawet dzisiaj kupiłam kolejne opakowanie :) nie zmienie ich na inne i już raczej nie będę testowała innych bo szkoda mi mojej delikatnej skóry :)

Używam tego produktu od: ho ho i jeszcze dłużej ;p
Ilość zużytych opakowań: dużo :)

KWC wśród produktów do demakijażu !

Właśnie zebrałam się, by wystawić ocenę moim ulubionych chusteczkom do demakijażu, patrzę i oczom nie wierzę ! Dwójka z plusem ? !
Chyba jednak tak jest z kosmetykami, ze trzeba przetestować na własnej skórze, bo to co wielu osobom ewidentnie nie podchodzi , u mnie sprawdza się doskonale.

Mam skórę wrażliwą i skłonną do podrażnień ( ale nie jakoś krańcowo ), produkty do demakijazu potrafią ją podrażnić ( chusteczki TBS, płatki Cleanic , jeden z płynów Ziaja ), a te różowe maluszki są cudne i jeszcze nigdy mnie nie zawiodły !

Plusy :
- piękny, subtelny zapach, relaksuje na wstępie
- rozmiar chusteczki - spore
- wydajność, jedną chusteczką zmywam cały makijaż, często także z szyji i dekoltu
- żadnych podrażnień ( mam wrażliwe oczy )
- usuwają makijaż od razu, nie trzeba trzeć !
- nie wysuszają ( na to jestem " uczulona " ), wręcz nawilżają
- doskonale odświeżają
- są niedrogie i ogólnie dostępne

Minus :
- opakowanie, tzn jego zamknięcie " na klej ", zdarza mi się nie domknąć i lekko podsychają ( za to odejmuję pól gwiazdki )

Generalnie jest to produkt, z którym nie rozstaję się od dłuzszego czasu. Próbowałam w tym czasie płynów i płatków, ale zawsze wracam do chusteczek Cleanic ( tej wersji oraz wersji winogronowej )

Używam tego produktu od: od roku z małymi przerwami
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście, moze 20

Koszmar!

Chusteczki te kupuję już któryś raz bo nie mogę dostać innych... jednak w te wakacje już ostatecznie się z nimi pożegnałam. Są koszmarne!

Mam dość wrażliwą cerę, ale bez przesady... Jeden ruch tymi chusteczkami i czuje straszne pieczenie! Nie wierzę że to chusteczki do cery wrażliwej!!!

- bardzo słabo zmywają makijaż - nawet niewodoodporny, tusz trzeba domywać kilka razy a i tak rano jest efekt pandy
- koszmarnie podrażniają skóre, zwłaszcza w okolicach oczu
- błyskawicznie wysychają, nawet jak się pilnuje dobrego domknięcia opakowania.

Nie polecam!!! Już lepiej umyć buzię zwykłym mydłem heh

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

są w miarę ok

W moim teście jako drugie na warsztat trafiają chusteczki maki Cleanic do cery suchej i wrażliwej:
Opakowanie 10 sztuk cena ok. 4 zł, często można je znaleźć w promocji
Jedna chusteczka to 40 groszy.
Wydajność jedna chusteczka wystarcza na oczyszczenie całej buzi z wyłączeniem oczu.
Skala oczyszczenia buzi w skali od 1 do 10 – 8,5
Zapach – praktyczne brak
Zawierają aloes, prowitaminę B5, oliwę z oliwek
One są fajnie na sączone, w dłoni przyjemne mięciutkie ale miałam odczucie, że moja buzia zostaje po nich taka szorstka, podrażniona fakturą chusteczek.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Oj, uwaga na oczy

Chusteczki są spore, jedna spokojnie starczała mi do demakijażu całej twarzy. Nie wysuszały skóry. Nie darły się, nie drapały. Wg mnie miały dość przyjemny, ale za intensywny zapach. Jeśli chodzi o zmywanie tuszu niewodoodpornego, to średnio sobie z tym radziły, miałam wrażenie, że są za mało nasączone, by móc bez problemu zmyć cały taki kosmetyk. Za to w przypadku demakijażu twarzy spisywały się bardzo dobrze. Chusteczki są przeznaczone do skóry suchej i wrażliwej, czyli takiej jak moja, ale szczypały mnie oczy, gdy ich używałam. Tego problemu nie było przy oczyszczaniu twarzy. Obietnice producenta o niwelowaniu podrażnień i hiperalergiczności można więc między bajki włożyć.
Chusteczki mogą być przydatne w podróży, ale na dłuższą metę nie dałabym rady ich używać.

Używam tego produktu od: 10 dni
Ilość zużytych opakowań: 1 całe (10 chusteczek)

dobre dla wrażliwców;)

Jedne z lepszych chusteczek do demakijażu:są delikatne same w sobie,dodatkowo nasączone aloesem i to całkiem porządnie;) nie podrażniają,nie "szorują" po twarzy,łagodnie przygotowują do dalszego demakijażu.
Minusem jest nie tyle cena (czasem więcej niż 5 zł), co niewielka ilość w jednym opakowaniu (10 sztuk). Jak robię zakupy, to od razu biorę 2 opakowania, choć powinnam wziąć 3, żeby mieć spokój na miesiąc. Ale jednorazowo ponad 15 zł na same chusteczki to zbyt duży wydatek:/ Szukam więc innych do cery wrażliwej, żeby były pakowane przynajmniej po 20 lub 25 sztuk...

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:nie pamiętam:D