Timotei, Sensations Naturalna Objętość, Odżywka do włosów normalnych `Piwonia i czarna porzeczka`

Timotei wydobył ekstrakty z kwiatu piwonii i czarnej porzeczki. Tak powstała odżywka, która dzięki kwiatowemu zapachowi i lekkiej konsystencji nadaje uczucie objętości Twoim włosom. Doskonale pielęgnuje włosy normalne, nie obciążając ich. Do codziennego stosowania dla całej rodziny, dorosłych i dzieci.

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Dimethiconol, Cetrimonium Chloride, Cetyl Hydroxyethylcellulose, Parfum, TEA-Dodecylbenzenesulfonate, Silica, Polysorbate 60, Ribes Nigrum Fruit Extract, Paeonia Officinalis Flower Extract, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Citric Acid, Sodium Hydroxide, Disodium EDTA, DMDM Hydantoin, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben, Butylparaben, Sodium Benzoate, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Sodium Citrate, Alpha-Isomethylionone, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, CI 16255, CI 60730.

Cena: 6zł / 300ml
/m/

zwyklak

Na plus- oczywiście przecudowny zapach. Odzywka nie wpływa znacząco na włosy- nie nawilża ich, nie odżywia, no może trochę je wygładza. Nie dodaje objętości, a stosowałam ją z szamponem, w nadzieji na większy efekt... Ma bardzo rzadką formułę, jakoś nie przekonują mnie odżywki timotei:(

Najgorszy z Timoteiów.

Kupiła mi ją Mama, widząc moje zachwycenie innymi odżywkami Timotei, które były bardzo dobre, a biorąc pod uwagę jeszcze ich niziutką cenę - wręcz świetne. O tej, niestety, nie mogę tego powiedzieć.
Ma zbyt rzadką konsystencję, przez co jest mniej wydajna i spływa z włosów. Nie przeszkadzałoby mi to, gdyby coś z nimi robiła, ba! coś pozytywnego. Nie nadała moim włosom tak pożądanej przeze mnie w tamtym okresie objętości, po jej użyciu były wręcz smętnie oklapnięte i jakieś takie mhm... nieświeże? Nie zauważyłam też ułatwienia rozczesywania czy choćby delikatnego zmiękczenia i nabłyszczenia.
Zapach kwiatowy, dla mnie średnio przyjemny.
Dwie gwiazdki daję nieco na wyrost, bo nie wiem, czy teraz by się nie sprawdziła. Kilka miesięcy temu "przestawiłam się" na szampony ziołowe, zaczęłam stosować olejek rycynowy i moje włosy są w o wiele lepszej kondycji niż kiedyś. Może teraz byłaby zadowalająca?
Ale jakoś nie mam ochoty sprawdzać - mam już swoich timoteiowych ulubieńców.

Używam tego produktu przez: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno, może dwa

na plus

Odżywka jest rzadka, przez co mniej wydajna. Po zastosowaniu włosy łatwo się rozczesują i ładnie pachną - zapach jest rewelacyjny. Niestety, odżywka jest trochę za słaba dla włosów rozjaśnianych, owszem wygładza, ale za mało odżywia i nawilża - od czasu do czasu trzeba zastosować coś silniejszego. W porównaniu z szamponem z tej samej serii wypada słabiej. Raczej już nie kupię.

Używam tego produktu od:ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1 całe

nic specjalnego

Słaba odżywka. Bardzo wodnista konsystencja, wściekły fioletowy kolorek. Mam wrażenie, ze nic nie robi, włosy był poplątane i słabo odżywione. Nie ułatwia rozczesywania. Już nie kupię.

Używam tego produktu od:2 tygodni

ulubiona

Jedna z moich ulubionych odżywek, jeśli nie najlepsza. Tylko po niej moje włosy mają więcej widocznej objętości i są lekko uniesione u nasady, poza tym błyszczą i lepiej się układają. Zapach (kwiatowy, żadnej porzeczki nie czuję) utrzymuje się dość długo.
Trzeba uważać żeby nie nałożyć jej zbyt dużo u nasady, może lekko przetłuścić.
Odżywka jest tania a przy tym wydajna, opakowanie wygodne. Nie wiem czy kupię ponownie, raczej nie wracam dwa razy do jednej odżywki, chociaż ta naprawdę mi odpowiada.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

4---

daję jej takie 4 na szynach.

objętość? może i odrobinę daję ale to takim kosztem, że włosy nie są wygładzone i lśniące.
nie jest najgorsza, ale inne odżywki od timotei są lepsze.

Używam tego produktu od:jakiegoś czasu

Nic specjalnego

O ile odżywką Timotei " mleko owsiane i brzoskwinia" byłam zachwycona, tej nie mogę wystawić więcej niż dwie gwiazdki. Po prostu zwyczajnie przeciętny kosmetyk, który nie robi z włosami ani nic dobrego, ani im nie szkodzi. Ma bardzo rzadką konsystencję, wręcz ścieka z dłoni, jasnofioletowy kolorek i kwiatowy zapach ( bardzo przyjemny, nieintensywny). Pomimo obietnic producenta nie dodaje objętości fryzurze, ale i nie obciąża jej. Włosy łatwo się rozczesują, są gładkie w dotyku, ale już następnego dnia są oklapnięte, bylejakie i nadają się do ponownego mycia ( a nie mam skłonności do przetłuszczania, po innych odżwykach i szamponach nie miałam takiego uczucia). Jedyny plus- duża wydajność, ale ja jej już więcej nie kupię.

Używam tego produktu od:miesiąca

Na 3,5

Używam jej kiedy mam zamiar prostować włosy, wtedy potrzebuję większej objętości.
Odżywka jest bardzo lekka, ani trochę nie obciąża włosów. Wygładza, ułatwia rozczesanie. Ładnie pachnie, jest dość wydajna (opakowania po 300 ml...).

Minusy - nie odżywia włosów w żaden spektakularny sposób, a gdybym nie używała prostownicy po myciu - miałabym troch,ę sianowate, spuszone włosy. Ale przed prostowaniem daje naprawdę bardzo dobre efekty (zero przylizania).

Najlepsza jaką miałam

Moje włosy są niesforne, nie lubią dziwacznych kosmetyków.
Odżywka ta podniosła moje oklapnięte dotąd włosy. Używam innego szampony niż timotei, który z tą odżywką działa rewelacyjnie.
Zgadza się. Po użyciu tego kosmetyku włosy dają się łatwo rozczesywać. Jednak spłukanie tej odżywki trochę mi zajmuje (a mam włosy zaledwie do ramion).
Z pewnością kupię jeszcze tą odżywkę!
p.s. zapach odżywki czuć przez cały dzień!

Takie.... nic

Jest to najzwyklejsza w wiecie odżywka, która jedyne co robi, to pomaga rozczesać włosy.

Mam włosy cienkie, ale przy regularnym stosowaniu tej odżywki nie zauważyłam żadnych efektów. Odzywka pozostawiła moje włosy w takim samym stanie, jakim są zawsze - nieco przyklapnięte, skłłonne do przetłuszczania sie, zdrowe, lsniące, nie zniszczone.. Co do zapachu, jest to intensywny zapach kwiatów, ale takich zimnych.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: skończyłam 1

zdecydowanie na tak:)

A ja strasznie lubie zarówno szampon i odżywke...Zapach rewelacyjny, włosy idealne jak dla mnie:) Lekko obciążą, co w moim przypadku jest wskazane, bo mam z natury cienkie włosy. Sa długo puszyste:) ogólnie strasznie lubie ta serie z piwonia.

Używam tego produktu od:ok 2 mies

zwykła odżywka

Taka sobie odżywka, która nie daje większych efektów.
Jest rzadka i dość wydajna. Przy rownoczesnym stosowaniu razem z szamponem z tej serii, zostało mi jej ponad połowę, a szampon sie skonczyl.
Odzywka dobrze sie splukuje, ale nie nadaje wiekszej objetosci wlosom i w dodatku sprawia, ze sa one dosc "niesforne" i ciezko jest je wymodelowac.
Ponownie do niej nie wroce.

Używam tego produktu od:przez dwa miesiace
Ilość zużytych opakowań:jedno