L'Oreal Paris, Elseve, Cement - Ceramid, Odżywka odbudowująca przeciw łamaniu się włosów

Aplikowana po umyciu włosów na końcówki oraz całą długość włosów odbudowuje ich uszkodzona strukturę, dodaje im jeszcze więcej blasku i ułatwia rozczesywanie.

Mega gładkość

Odżywka bardzo mi się sprawdziła. Delikatnie dociąża włosy. Są po niej miękkie, delikatne i z łatwością się rozczesują. Zero plątania. Wyglądają zdrowo i błyszczą się. Jedna z najlepszych odżywek na zniszczone włosy. Dość gęsta konsystencja i przyjemny zapach. Opakowanie wygodne, bo otwierane odwrotnie. Polecam!

jestem na tak

Uwielbiam zapach tego produktu, i łatwość aplikacji. Opakowanie jest wygodne w użyciu, odżywka jest wystarczająco gęsta więc nie rozlewa się po dłoniach przed nałożeniem na włosy. Odżywia i regeneruje włosy. Po zastosowaniu włosy są przyjemne w dotyku, miękkie, gładkie. Przy regularnym stosowaniu widać poprawę kondycji włosa.

bardzo porządna odżywka

Bardzo fajna odżywka polecana dla włosów, które mają tendencję do łamania i są kruche. Odżywka ma kremową konsystencję, bardzo dobrze dzięki temu rozprowadza się na włosach. Na pewno odżywka ułatwia rozczesywanie włosów. Po jej spłukaniu włosy są bardzo gładkie, czuć jakby były śliskie. Odżywka nie powoduje, że włosy bardziej się przetłuszczają. Jest wydajna, bardzo ładnie pachnie i te zapach pozostaje na włosach. Widzę różnicę po stosowaniu tej odżywki, włosy są ładniejsze, bardziej błyszczące, widać że są odżywione.

Ciężko powiedzieć

Odżywka z tej serii bardzo padnie pachnie i przyjemnie się nakładała. Nie obciążała włosów, ułatwiała ich rozczesywanie, spłukiwała się łatwo. Włosy po niej wydawały się mieć mniej zniszczone końcówki, chociaż dla mnie to wciąż nie był satysfakcjonujący mnie efekt. Nie mogę powiedzieć, że odżywka jest zła. Po prostu mam nieco inne wymagania do produktu. Za taką cenę myślę, że warto ją wypróbować, bo tak jak wspomniałam w recenzji szamponu z tej serii: na mojej mamie się sprawdziło idealnie a na mnie niekoniecznie.

Przyjemna

Całkiem fajna odżywka. Ładnie wygładza i zmiękcza włosy, nie plącze ich. Rozczesywanie po umyciu jest przyjemne.
Przyjemnie pachnie.
Nie zauważyłam aby jakoś szczególnie poprawiła jakoś moich włosów i zmniejszyła ich łamliwość. Jednak ładnie je pielęgnowała
Jest trochę mało wydajna.

Good

#Loreal - Elseve Cement-Ceramid odżywka do włosów uszkodzonych i łamliwych
Bardzo dobra odżywka
✅ Piękny perfumowany zapach
✅ Konsystencja dość rzadka
✅ Opakowanie ułatwia wydobycie produkty do ostatniej kropli
✅ Łatwa aplikacja
✅ Jakiego bym okropnego szamponu nie używała, ona zawsze pomaga! Wygładza, zmiękcza I nabłyszcza... one wszystkie z serii Elseve na mnie tak działają
✅ Ułatwia rozczesywanie
✅ Jest nawet wydajna
✅ Cena w promocji nawet za 7 zł

Lubię ją.

Odżywkę kupiłam razem z szamponem cement-ceramid. Fajnie uzupełnia jego działanie. Bardzo ładnie pachnie, dobrze rozprowadza się nią na włosach i później splukuje. Po jej użyciu włosy można rozczesać bez problemu. Są miękkie, błyszczące i wyglądają na zdrowe. Nie przetluszczaj włosów co w moim przypadku jest bardzo istotne. Jestem z niej zadowolona.

Nie jest zła

Odżywka odżywia włosy a także ułatwia ich rozczesywanie. Po umyciu są one gładkie i lejące. Co ważne, nie obciąża ich. Jej konsystencja jest dosyć gęsta i kremowa. Po dłuższym używaniu można zauważyć znaczącą poprawę kondycji włosa. Może jedynie jest mało wydajna.

Rzadka

Odżywka ma konsystencję rzadszą od Elseve czerwonej do włosów farbowanych, przez co nie mam poczucia, że moje włosy są "otulone" wzmacniającą wartswą po umyciu. Można ją kłaść za to na całe wlosy, od nasady, i nie przetłuszcza ich. Jednak wg mnie produkt przez to, że rzadszy, jest mniej wydajny. Nie wiem, jak z rzeczywistym działaniem (odbudowujące ceramidy zawarte w składzie), ponieważ na dłuższą metę nie używałam jeszcze tej odżywki, ale z doświadczenia wiem, że jeśli nie ma natychmiastowego efektu po jednej aplikacji, nie ma co liczyć na jakieś ukryte właściwości. Wierzę w fizyczne działanie, nie chemiczne, na strukturę włosa i wybieram cięższe produkty, używając ich wtedy na końcówki.

Lubię

Odżywka jak najbardziej spełnia swoją rolę
Ładnie wygladza włosy
Są mile w dotyku, błyszczące, i dobrze dają sie układać
Używam jej naprzemiennie z innymi odżywkami, gdyż moje włosy potrzebują częstych zmian wtedy daje mi najlepszy efekt
Produkt w dobrej cenie
Dość wydajny
Przyjemnie pachnie

dobry produkt

Nie mam nic do zarzucenia tej odżywce, same plusy:

-przystępna cena
-ładne opakowanie
-odżywia włosy
-ułatwia rozczesywanie
-nie obciąża włosa
-włosy są sypkie i miłe w dotyku
-ładnie pachnie
-nawet wydajna

Idealna

Bardzo lubię odżywki L'oreal ślicznie pachną i moje włosy bardzo je lubią. Tą odżywkę także polubiły , pachnie pięknie, zapach długo się utrzymuje po umyciu. Sama konsystencja jest na duży plus, dość gęsta, nie spływa nam z włosów. Efekt mnie zadowala włosy są gładkie, sypkie i ładnie błyszczą.