AA, Therapy Oliwkowa, Krem na dzień z wyciągiem z liści oliwki i olejem avocado

AA, Therapy Oliwkowa, Krem na dzień z wyciągiem z liści oliwki i olejem avocado

Cena PLN 20.00

Krem o lekkiej konsystencji zawierający wyciąg z liści oliwki, który zapobiega fotostarzeniu skóry oraz zapewnia jej prawidłowe odżywianie. Substancje znajdujące się w liściach oliwki hamują powstawanie wolnych rodników w komórkach skóry i chronią ich DNA przed uszkodzeniem, zapewniając prawidłowe funkcjonowanie skóry. Dodatkowo olej z avocado wygładza skórę i zapewnia jej niezbędne składniki odżywcze. Alantoina łagodzi podrażnienia.

świetny, tani neutralny nawilżacz

Świetny, tani krem nawilżający (ale i lekko natłuszczający), idealnie kojący - dla mnie super na noc (mam cerę mieszaną). Must have na okresy gdy cera szaleje - wraz z nawilżaczami Biodermy wyprowadził mi na prostą cerę, z która działo się już bardzo źle (łuszczenie niewiadomego pochodzenia).

Mam go zawsze w łazience i rzadziej lub częściej, ale cały czas jest w użyciu. Myślę, że dl cery suchej będzie odpowiedni, zgodnie z przeznaczniem, na dzień.

Plusy:
- nawilża i lekko natłuszcza
- koi i łagodzi podrażnienia
- cena
- dla cery mieszanej raczej na noc, ew. na zimę.

Minusy:
- brak.

Polecam!

polecam

Miałam przyjemność używać całej serii AA Therapy Oliwkowa (krem na dzień, na noc i pod oczy) i szczerze mogę ją polecić.

Krem na dzień jest bardzo treściwy, bardzo dobrze nawilża (tzn. jest o wiele lżejszy od kremu na noc z tej serii, ale to w końcu krem na dzień :)). Nie podrażnia, posiada delikatny zapach oraz lekką, "miękką" konsystencję. Nie ukrywam, trochę się świeciłam na czole i brodzie, ale nie jestem posiadaczką suchej cery, a chciałam trochę "ponawilżać" buzię zimą :).

Polecam - super działanie za niewielką cenę ;).

Używam tego produktu od: w zeszłym roku zimą

przyjemny :)

krem fajnie się sprawdza po opalaniu, nawilża buźkę i odżywia ją :) poza tym widocznie poprawia napięcie skóry :) wchłania się prawie do matu... stosuję zarówno na noc jak i na dzień-gdyby miał filtr min. 15 byłby idealny :)

Używam tego produktu od: 1 m-ca

Nie dla suchej skóry.

Po przeczytaniu pochlebnych opinii na wizażu skusiłam się na zakup kremu AA z tej serii, z nadzieją że trafię na dobry i niedrogi krem idealny dla moich potrzeb. Niestety nieco się przeliczyłam, bo krem ma jak dla mnie jedną zasadniczą wadę - jest zbyt lekki - kompletnie nie nadaje się do suchej skóry. Wchłania się w momencie, skóra rzeczywiście go pije, niezależnie od nałożonej ilości, niestety moja wypija ekspresowo i po pół godzinie od nałożenia woła o więcej.

Poza tym krem ma same zalety, które na pewno docenią osoby o nieco mniej "pijącej" skórze: dobrze się wchłania, nie zostawia tłustej warstwy na skórze, jest delikatny i nie podrażnia, poprawia i wyrównuje koloryt cery, ma przyjemną konsystencję i zapach.

Wady ma raczej nieistotne - wywrotną tubkę i słabą wydajność. Byłby doskonały, gdyby był bogatszy, a tak cóż - dla mnie się nie nadaje - zużyłam jako bazę pod filtr i więcej nie kupię.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

ideal!!!

Niesamowity! szukalam kremu ktory bedzie mocno nawilzal- probowalam z najwyzszej polki-diory, chanele itd..beznadzieja!!
minusow nie ma ten krem, a wiec przejdzmy do plusow:)
- niesamowicie nawilza- brak uzczucia sciagania a na nast dzien skora jest delikatna, wypoczeta(uzywam go na noc)
- mozna go nakladac i nakladac a skora pije i pije:D nie ma mowy o zadnym "rolowaniu sie"kremu na skorze
- lagodzi podraznienia
- piekny zapach
- wchlania sie cudnie o pozostawia skore satynowa i miekka w dotyku-nie lepi sie!
-mozna go uzywac prawei jako maseczka na podraznione lub wysuszone miejsca!

Używam tego produktu od:miesiaca

W zielonym gaju :)

Kupilam go za jakies smieszne pieniadze w promocji w Superpharm. Przyznam szczerze - gdyby nie byl wtedy taki tani, pewnie bym po niego nie siegnela, poniewaz mam ogromnie wrazliwa skore, ktora wlasciwie na kazda nowosc reaguje alergia, zapychaniem porow, luszczeniem sie skory itp. No, ale za 10 zlotych to mozna poszalec.
Podchodzilam do niego jak pies do jeza, bo bardzo sie balam, ze zrobie sobie krzywde. Okazalo sie, ze zupelnie niepotrzebnie. Moze najpierw minus - nie ma filtrow! Krem na dzien bez filtrow, w dobie wolnych rodnikow i promieni UVA i UVB to obecnie wielkie nieporozumienie, za to zabieram gwiazdke.
Natomiast plusy:
+ nie podraznil mnie, nie mam zadnych niepokojacych objawow, nic sie nie luszczy i nie czerwieni
+ nie zapchal mnie
+ szybko sie wchlania, ale nie jest super lekki, zostawia delikatna warstwe na twarzy. Nie jest ona tlusta, ale daje uczucie odzywienia, ktore utrzymuje sie jeszcze sporo czasu po aplikacji
+ piekny zapach, oliwkowo-aloesowo-trawiasty (kilka lat uzywalam kosmetykow dla alergikow, ktore smierdza apteka, wiec teraz kazda odmiana wydaje mi sie pachniec jak francuskie perfumy :)
+ nadaje sie pod podklad
+ twarz pozostaje zdrowa i swieza, nie matuje, ale tez nie blyszczy sie jak choinka
+ higieniczna tubka, do ktorej nie dostaja sie zadne swinstwa, a jeszcze do tego mozna krem postawic na zakretce i zajmuje malo miejsca w szafce
Wprawdzie nie wiem, czy jeszcze go kupie, bo ostatnio polubilam Garniera do cery wrazliwej, ale cos mi sie zdaje, ze moja reka powedruje po niego na polke... Gdyby jeszcze mial te filtry...Używam tego produktu od:3 miesiace
Ilość zużytych opakowań: koncze pierwsze

Edycja 26.07.09.
Okazalo sie, ze podczas uczulenia na krem Buebchen i Lipikar, to jest jedyny produkt, ktory nie powoduje u mnie swedzenia, pryszczy i czerwonych suchych plam. Kupie na pewno, zdzialal cuda!

polecam

Używam całej tej serii (krem na dzień, na noc i pod oczy). Muszę przyznać że spodobały mi się te kosmetyki, skóra jest mięciutka i gładka, bez uczucia ciężkości.

+ kremik świetnie nawilża
+ idealnie się wchłania, czasami nakładam 2 warstwy i wszystko znika
+ ma bardzo przyjemny, delikatny zapach
+ jest wydajny
+ nie zauważyłam żeby zapychał
+ ja całą serię wymieniłam w aptece za punkty więc nie wiem ile kosztuje ale podejrzewam że się z nim długo nie rozstanę:)

Używam tego produktu od:miesiąca

świetny

Obawialam się nieco tego kosmetyku, bo krem nawilzający z oliwką kojarzył mi sie raczej z tłustą papką. Ale na szczęście ten krem jest inny-ma bardzo lekką, półżelową konsystencję - świetnie się rozprowadza, dość szybko wchłania i co najwazniejsze rewelacyjnie nawilża. Skóra przez cały dzien jest miękka, nawilżona, gładka. Po dłuzszym stosowaniu zdecydowanie widac poprawe nawilżenia. Skora nawet bez nałozonego kremu jest nawilzona, w ogole nie pojawia się uczucie ściągięcia.
Krem nie zostawia tlustej warstwy na twarzy.
Bardzo dobry nawilzacz. Polecam.

Ilość zużytych opakowań: próbki