Bielenda, Ideal Skin, Morska Kuracja, Maseczka odżywczo - nawilżająca z kawiorem

Cena PLN 40.00

Profesjonalna maseczka o konsystencji lekkiego kremu, preparat `pierwszej pomocy` dla cery suchej, mieszanej i wrażliwej. Wywiera istotny wpływ na odnowę stref osłabionych, wzmacniając naturalne funkcje ochronne skóry. Natychmiast poprawia stan nawilżenia skóry, działa kojąco na podrażnioną skórę twarzy. Napina skórę i poprawia owal twarzy (lifting) oraz pomaga skórze odzyskiwać prawidłową jędrność, przez co drobne zmarszczki i fałdki skóry stają się mniej widoczne. Skóra w dotyku staje się aksamitna, gładka i delikatna. Maseczka ożywia kolor skóry, usuwając nieprzyjemny szarawy koloryt tzw. `skóry palacza` oraz działa relaksująco na ciało i umysł.
Składniki aktywne:
- Koncentrat wody morskiej - bogaty w mikro i makroelementy, rewitalizuje, odżywia i energizuje skórę.
- Czysty ekstrakt termalny - uzyskany z planktonu termalnego, jeden z najsilniejszych antyutleniaczy przeciwko toksycznym rodnikom tlenowym, wspomaga funkcje obronne skóry przed starzeniem.
- Kolagen morski - nawilża, działa przeciwzmarszczkowo, uelastycznia i zmiękcza naskórek.
- Ekstrakt z kawioru - koktajl skoncentrowanych substancji pochodzenia morskiego, niezwykle bogate źródło protein i witamin: A, D, E i B, oligoelementów i jodu, niezbędnych do prawidłowego wzrostu tkanek. Kawior jest także bogatym źródłem fosforu i fosfolipidów pobudzających regenerację naskórka. Ma bardzo silne działanie nawilżające, regeneruje skórę i nadaje jej sprężystość.

Cena: 40zł / 175g
/e/

Super!!

Maseczka cudownie nadaje się do cery suchej, odwodnionej i o dziwo nie podrażnia mojej bardzo wrażliwej skóry. Likwiduje suche skórki, intensywnie i głęboko nawilża, buzia jest miękka i gładka. Polecam :))

Ilość zużytych opakowań: dwa

nie

Do plusów maski zaliczam przyjemny zapach oraz efekt chłodzenia przy nakładaniu.
Neutralny jest kolor, wydajność oraz relacja pojemności do ceny.
Minusem jest to, że nawilża powierzchownie, zapycha, nawet, jeśli się jej nie pozostawi na noc (jako krem), nie łagodzi podrażnień.
Wbrew zaleceniom producenta nie nadaje się do wszystkich typów skóry, a już na pewno nie do cery mieszanej czy tłustej.
Nie polecam.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

fantastyczna maseczka

Maseczka jest fantastyczna. Bardzo lubie ja uzywac ze wzgledu na boski morsko-swiezy zapach, wygodna i szalenie pojemna tube, latwe rozprowadzanie i fakt, ze nie trzeba jej zmywac. Nakladam ok. 30 min. przed spaniem, wchlania sie czybko i bezproblemowo, a rano ciesze sie swieza i wypoczeto buzia. Moze nie ma wybitnych wlasciwosci odzywczych to z nawilzeniem w przypadku mojej skory radzi sobie bardzo dobrze.
Naprawde udany produkt.

Używam tego produktu od: miesiac

Ogólnie zadowolona

Szczerze mówiąc spodziewałam się czegoś więcej. Bielenda ma wiele lepszych maseczek. Nie zauważyłam napięcia skóry na czym chyba najbardziej mi zależało. Jak na maseczkę, którą możemy nałożyć "raz dwa" spełnia swoje zadanie. Nawilża i ładnie pachnie. Nie polecam jednak do cer mieszanych i tłustych... zapycha.

OK

Świetna maska do szybkiej poprawy skóry. Pisze "szybkiej", bo najlepsze maski Bielendy to cały ambaras, ale jaki efekt! A tutaj:po prostu miły, dobry produkt, który można nałożyć o dowolnej porze i cieszyć się błyszczącą, jędrną cerą. I najważniejsze: tuba! Maski "supermarketowe" podzielone na saszetki to strata pieniędzy.

Używam tego produktu od:3tyg
Ilość zużytych opakowań:1 napoczęte

BARDZO DOBRA

Maseczka świetna, super nawilża zostawia lekki film, ale mnie to nie przeszkadza, co najważniejsze działa. Nawet moja 60 letnia mama zauważyła rezultaty skóra gładka, napięta - rewelacja. Bałam się że przy mojej wrażliwej skórze może wywołać uczulenie ale odpukać nic nie wyszło a razem z serum z kawiorem tworzą świetny duet. Polecam

Używam tego produktu od:miesiąca

fajna

Bardzo fajna maseczka. Czesto podbieram ja mamie po peelingach, albo po solarium. Fajny zapach, dobrze sie wchlania, ale jak sie tak fest przesadzi z iloscia to sie pozniej troche szyja klei ;) Przy bardzo suchej cerze doslownie czuc jak ja skora pochlania. Bardzo duza tubka starcza na kilka miesiecy. Cena tez jakos nie razi. Przy ekstremalnych suchotach na buzi mozna przez jakis czas uzywac jako krem na dzien. Nie wymaga splukiwania. Polecam

Używam tego produktu od:chyba ze 2 lata
Ilość zużytych opakowań: chyba 3

Godna polecenia

Maska ma przyjemną konstystencję, kolor i zapach. Jest dość gęsta i dobrze się wchłania, pozostawiając na twarzy uczucie nawilżenia i odżywienia. Używam jej często na noc zamiast kremu. Po nocy twarz jest wypoczęta i wygładzona. Opakowanie duże i poręczne. Zdecydowanie jest to godny polecenia kosmetyk dla przesuszonej cery.

Ilość zużytych opakowań: 1 (w trakcie)

na tak!

maseczka świetnie zastępuje krem nawilżający a także puder. pozostawia uczucie mokrej, wilgotnej skóry przy tym bardzo miękkiej i delikatnej. cudo! :) cera ma zdrowy wygląd, żywy koloryt i nie potrzeba jej smarować fluidami i innymi kosmetykami. na prawdę warto kupić.

Używam tego produktu od:miesiąca