Sally Hansen, Hard as Nails Xtreme Wear (Lakier do paznokci) (stara wersja)

Sally Hansen, Hard as Nails Xtreme Wear (Lakier do paznokci) (stara wersja)

Pojemność 11.8 ml
Cena PLN 20.00

Lakier do paznokci Sally Hansen Hard As Nails Xtreme Wear jest odporny na działanie czynników zewnętrznych takich jak woda, detergenty i inne chemikalia. Nada Twoim paznokciom niesamowitego, lustrzanego blasku. Ponadto Lakier Sally Hansen Xtreme Wear posiada wygodny, wąski i precyzyjny pędzelek pozwalający na szybką i łatwą aplikację preparatu. Lakier doskonale się rozprowadza.
Lakiery Xtreme dostępne są w odcieniach metalicznych,
perłowych i matowych.

Cena: ok. 20zł / 11,8ml
/in/

Jeden z ulubionych

Opinie na wizażu mnie załamały gdy wracałam z promocyjnymi łupami do domu , ale na szczęście miło się zaskoczyłam.

Plusy
+opakowanie
+cena
+trwałość (u mnie jakieś 6 dni bez użycia coatu)
+pięknie się rozprowadza
+żywe kolory

Minusy
+długo schnie, nawet bardzo długo, ale przy użyciu przyspiesza problem znika

bubel

korzystając z promocji, kupiłam 3 lakiery. szkoda, że nie przeczytałam wcześniej opinii na kwc, bo wiedziałabym, że wyrzucam kasę w błoto. jedyną zaletą tych lakierów są kolory. wady to słabe krycie, łatwo odpryskuje i w ogóle nie schnie! nawet jak się użyje wysuszacza do lakieru.

NIE POLECAM!

Ilość zużytych opakowań: 3 niecałe

Tragedia

Posiadam odcień Brick Wall (510). Mimo pięknego koloru, lakier nie nadaje się do malowania paznokci. Jedyną zaletą jest pędzelek i rozprowadzanie się lakieru. Lakier w ogóle nie zasycha, odpryskuje już pierwszego dnia, zdziera się na czubkach. Nie polecam!

Ilość zużytych opakowań: niepełne jedno

Fatalny lakier!

Katastrofa! Dobrze, że kupiłam na promocji w Rossmannie za połowę ceny bo naprawdę plułabym sobie w brodę.
Mam Pacyfic Blue, skusił mnie piękny kolor w butelce i na tyle byłoby jego zalet.
Lakier w ogóle nie kryje, kolor można uzyskać chyba dopiero po 4 warstwie, a przy obecnej różnorodności lakierów, które kryją już za pierwszym razem mija się to z celem.

Biorąc pod uwagę, że odżywki i top coat\'y od Sally kocham, to oczekiwałam świetnego lakieru, a wyszło dno. Przykro.

Używam tego produktu od: 1 tygodnia
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego opakowania

Beznadzieja

Skuszona pięknym kolorem (pacific blue) szczęśliwa na promocji kupiłam lakier, niestety piękny kolor to jedyny plus tego lakieru.

Minusy:
*mały pędzelek, na długim patyczku, przez co dziwnie się maluje
*potrzeba ok 3-4 warstw żeby lakier wyglądał naprawdę fajnie
*nie wysycha, można siedzieć godzinami, a on dalej się klei, odciska...

Nigdy więcej

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań: 1/3 butelki

Nie wysycha

Zgadzam się z poprzedniczkami. Lakier NIE ZASYCHA NIGDY! Dodatkowo robi purchle na powierzchni.

Co z tego, że ma piękne kolory, nie nadaje się do użytku.

Używam tego produktu od: 1 tydzień

Mieszane uczucia

Mam kilka odcieni: Mint sorbet, Blinding blue, Strawberry icing, Flirt, Fuschia power, i jeszcze jakiś półtransparentny fiolet. Kupiłam w drogerii internetowej za 5zł sztuka.
Najgorszą wadą tych lakierów jest to, że długo (wcale?) nie schną !!!! Jedna warstwa nie kryje, a nakładanie dwóch warstw mija sie z celem- ładnie wyglądające paznokcie będą tylko wtedy gdy nie będziemy ich dotykać..ehh..Wkurzyłam sie, że kupiłam kilka lakierów renomowanej firmy, a okazało się że to BUBLE..Ponadto są mega rzadkie, w cenie regularnej drogie (jak za taką "jakość").
WAŻNA UWAGA:
Lakiery wypróbowałam w malowaniu paznokci wzorkami z wody..i to był strzał w dziesiątkę!!! Wzorki na wodzie robione tymi lakierami są super! Paznokcie pokrywa cienka warstwa lakieru i zasycha w 10 sekund. Tak więc polecam wypróbować te lakiery w tej metodzie 😊 U mnie się sprawdziły.

Używam tego produktu od: Czterech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Kilka sztuk

NIE!!!!

Niestety zakupiłam od razu trzy kolory... fakt paleta kolorystyczna dość okazała i zachęcała... w rzeczywistości równiez kolory przepiękne, ale lakier w ogóle nie jest trwały!! Na następny dzień już odchodzi płatami, długo schnie! Używam jednocześnie z seche vite ale i on nie pomaga w trwałości tego chłamu..
Pędzelek szeroki, lakier nie jest gęsty, dobrze się rozprowadza. Tyle tylko ma plusów.
Nie kupię ponownie - będe wierna Golden Rose za zdecydowanie mniejsze pieniądze a efekt rewelacyjny i długotrwały.

Używam tego produktu od: pol roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 3 buteleczek

Masakra!

Dałam za niego 15 zł kolor 401. Co z tego, że ładnie wygląda jak w ogóle nie schnie. Jedna wielka porażka, już lakiery które kosztują 4 zł z jakiegoś kiosku są o wiele lepsze

Ilość zużytych opakowań: 1 parę razy użyte

Żart jakiś

Same minusy.... Nie dość, że drogi to w ogóle nie schnie. Nie pomagają żadne przyśpieszacze wysychania lakieru. Po paru h noszenia nadal lakier się marszczy i robią się w nim dziury. Ponadto lakier wymaga 2 warstw do ładnego krycia, ale co z tego jak nie schnie. BUBEL

Xtreme Wet

Pierwszy i ostatni lakier od Sally Hansen w moim życiu. Wersja dla bardzo cierpliwych osób, którym nie przeszkadza czekanie 30 minut aż wyschnie na paznokciach, poza tym źle się go nakłada i ma słabe krycie. Kosztował 15 zł i jest to najgorszy lakier jakiego było dane mi doświadczyć. Pięniądze wyrzucone i lakier też pódzie do kosza bo nie da się nim malować. Nie liczyłam, że będzie za taką cenę Xtream Wear, ale nie spodziewałam się też, że będzie aż tak tragiczny - Xtream Wet.

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Okropieństwo :)

Kupiłam lakier w Rossmannie za niemałe pieniądze-bo 15 zł, a za tą cenę mam 2 lakiery z Golden Rose (a jakie wspaniałe!). Już go nigdy na pewno nie kupię. Po pierwsze- niewygodnie maluje mi się tym długim pędzlem (może nie jest to takie istotne, ale jednak warto nad tym pomyśleć). A co najgorsze- długo schnie, nie trzyma się długo i bardzo szybko gęstnieje. Większość tańszych lakierów, które miałam lepiej się spisuje niż ten wcale nie taki tani bubelek :)