Avon, U by Ungaro for Her EDP

Avon, U by Ungaro for Her EDP

Ten intrygujący zapach fascynuje akordami kwiatu bergamotki i pieprzu oraz frezji w nucie głowy. Serce zapach to emanujący zmysłowością bukiet akacji, lotosu i osmantusa, natomiast w głębi perfum znajdziemy hipnotyzujący eliksir upajający wonią irysów, kremowego drzewa sandałowego i czystego piżma. Niewymuszona elegancja i szyk, tajemnicza zmysłowość... oto, o czym mówi U by Ungaro.

Kategoria: świeża kwiatowo - drzewna

Nuty zapachowe:
nuta głowy: bergamotka, pieprz, frezja
nuta serca: akacja, lotos, osmantus
nuta bazy: irys, drzewo sandałowe, piżmo

Szkoda, że już go nie ma

Jest to jeden z moich ulubionych perfum. Nie jest ani słodki ani przykry i długo utrzymuje się na ubraniach. Cud, miód, malina :)

Plusy:
- piękny zapach
- długo się trzyma
- wydajny

Minusy:
- dla niektórych cena, chociaż w promocji można było go dostać nieraz za około 80 zł.

Szkoda, że wycofali go :(

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: 4 flakony

To jest to!

Baardzo podoba mi się zapach. Bardzo podoba mi się, że jest trwały. Nie spodziewałam się tego - większość perfum jakie mialam z Avonu były słabe, a napewno słabsze niż te ;)

Używam ich od ponad roku, tylko na szczególne okazje ;) bardzo mi się podoba ;)

Osobom, które lubią zapach delikatny, ale zarazem wyrazisty, trwały i lekki - POLECAM ;)

Nie jest zly

Niestety zaznaczam od razu, ze nie jest to zadna Avonowska perelka, mimo ze cena jest dosc wygorowana.
Zapach jest kwiatowym, przyjemnym, milym dla nosa swiezakiem - zwyklakiem:)
Nie jest wojownikiem - albo sie podoba albo jest obojetny otoczeniu..Nie jest ani troche ciezki, jak ktos wczesniej zasugerowal.. A czy trwaly? Nie na mnie.

Nie powiem, ze to moje perfumy, zapach bez ktorego nie moge zyc, nie. Brakuje mu wiele. Jestem milosniczka bardziej charakternych kompozycji..

Wiec pewnie sie zastanawiacie dlaczego go lubie?
Bo oprocz,randek, romantycznych wieczorow, imprez chcemy tez pachniec w pracy, szkole, na spacerze czy na zakupach. I tu jest miejsce Ungaro :) W jego sprawdzenie se w bardziej wymagajacych okolicznosciach - watpie

Polecam milosniczkom delikatnych zapachow.
Mozna kupowac w ciemno, bo nie ma opcji by odrzucil

Używam tego produktu od: okolo roku
Ilość zużytych opakowań: polowa 1

Kocham ten zapach

śliczny zapach, nie potrafie go opisać, jest lekko cięzkawy ale bardzo trwały. Najlepszy zapach wyprodukowany przez Avon niestety został wycofany ze sprzedaży jakies 3 miesiące temu. Mój KWC

Ilość zużytych opakowań: 3 w trakcie

Zdecydowanie mój ulubiony zapach z Avon

Jak dla mnie ma prawie same zalety :)

-cena adekwatna do jakości pod warunkiem że się kupi w promocji (ok89 zł)

-nuta zapachowa która odpowiada mi bez względu na porę roku, lekki przyjemny słodkawy zapach, dość oryginalny,

-to co mniej istotne, to dość poręczny a przy tym piękny flakon

Wady:

- ma jedną wadę, która zapewne jest też zaletą, czyli trwałość, jest bardzo trwały a przez to wydajny, dlaczego zaliczam to do wad? Jestem osobą której szybko nudzą się zapachy ze względu na wydajność ostatni flakon trudno było mi zużyć :D

Używam tego produktu od: kiedy tylko się pojawił w avon, czyli ok 3 lata
Ilość zużytych opakowań: kończe trzeci flakon

Świeżość !!!

Piekne perfumy jedne z moich ulubionych zaraz po Versace Cristal:)Sa bardzo wydajne.

Pieknie pachną podobnie jak różowa puma i różowe Lancolme Miracle.

Używam tego produktu od:5 mies

kolejny kwc

zaczne od tego, ze perfumy te dostalam, i ze nie jestem fanka avonu, wiec zapewne sama nie kupilabym ich. ale jakiez bylo moje zdziwienie gdy pierwszy raz ich uzylam ! zapach swiezy, kwiatowy, bardzo letni - od razu mi sie spodobal. i ku mojemu ogromnemu zdziwieniu dlugo sie utrzymuje, psiknelam go wieczorem na nadgarstek zeby sprawdzic jak pachnie i rano nadal go czulam.
zdecydowanie jestem na tak !!
jedyne co mi sie nie odoba to flakonik, taki zwykly.

Używam tego produktu od: 2 tyg
Ilość zużytych opakowań: niecale

lubię

Na początku wydaje się być mydlany, jakby mdły, jednak w ciągu dnia ładnie rozwija się na mojej skórze, pachnie trochę ostro, ale kobieco. Mi bardzo odpowiada. Uważam, że różni się od pozostałych zapachów Avon-u. Cena nie jest zbyt wysoka, ładne opakowanie, trwałość zadowalająca. Polecam, chociaż wiem, że w nie spodoba się każdemu... Moja siostra też używa :D

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: mam 2

Jestem zachwycona tą wodą, zapach jakby dla mnie stworzony, miły dla nosa, chociaż dla niektórych może być za ostry, długo się utrzymuje, opakowanie też ok, cena trochę za wysoka, ale ogólnie to polecam.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie używania 1

Dobry zakup

Tą perfumowaną wodę zakupiłam w promocyjnej cenie chyba 14 funtów-nie pamiętam (cena katalogowa:20 funtów).Do zakupu zachęciła mnie próbka zapachu do potarcia nadgarstka na dodatkowej ulotce w początkach zeszłego roku.
Flakonik podoba mi się,jest ładny,zgrabny i poręczny. Zapach kobiecy:kwiatowy,delikatny,lekki,świeży i trwały (8 godzin na pewno).Idealny na dzień.Zapach wspaniale skomponował się ze mną i nie czuję go na sobie w ciągu jego "noszenia".
Cieszą mnie komplementy od innych osób,kiedy mówią,że ładnie pachnę i pytają,co to za zapach:-)A koleżanki dziwią się,że to z Avon-u;-)
Zaznaczyłam,że "nie wiem",czy go kupię ponownie,bo lubię zmieniać zapachy.

Używam tego produktu od:1 miesiąca

Nie takie złe :)

Są to perfumy delikatne, które ie krzyczą. Można je używać na każdą okazję. Może i są trochę przewidywalne ale na pewno nikomu nie będą one przeszkadzać.

Sam zapach jest bardzo kwiatowy, trochę hmmm... mydlany. Na początku wyczówam ostrzejsze nuty które później baardzo delikatnieją. I o dziwo sam zapach jest dość trwały (jak na Avon).

Buteleczka może nie jest jakaś rewelacyjna ale za to bardzo poręczna, wygodnie się ją trzyma w dłoni.

Może cena jest trochę odstraszająca ale jest to zapach który jest bezpieczny i gorąco go polecam :)

Używam tego produktu od: około 4/5 miesięcy

Nigdy w życiu!

Zapach nieciekawy jak sama Reese W.:) W przypadku Avonu to żadne zaskoczenie. Mimo wszystko pachnie nim mnóstwo kobiet - zapewne aktywnych konsultantek;) Chociaż nie jest ciężki wywołał u mnie atak migreny i chęć jak najszybszego zmycia go ze skóry. Podobny do całej reszty fantastycznych zapachów tej marki (Avonu, co do Ungaro - nie wiem - mam nadzieję, że nie), do tych wszystkich Celebre, Today itp. Zdecydowanie nie wart 160 pln, ani nawet 60.
Buteleczka ujdzie w tłumie.

Używam tego produktu od:nie używam
Ilość zużytych opakowań:próbka