Oriflame, Nature Bath & Shower, Shower Gel with Toning Pink Grapefruit & Ginkgo (Żel pod prysznic z różowym grejpfrutem i miłorzębem)

Żel oczyszcza i orzeźwia skórę. Ekstrakt z różowego grejpfruta lekko ją napina, a miłorząb zwalcza wolne rodniki.

Skład: aqua, sodium laureth sulfate, sodium chloride, cocamidopropyl betaine, lauteth-3, parfum, glycerin, peg-7 glyceryl cocoate, sodium citrate, benzophenone-4, panthenol, ginkgo biloba extract, 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol, citrus grandis extract, propylene glycol, CI 16035, CI 17200

Cena: 9,90zł / 200ml

/pa/

Dobry na jednorazowy zakup

Żel Oriflame dostałam na prezent wraz z peelingiem i kremem do ciała. Żel jest koloru czerwonego o ciekawej galaretkowatej konsystencji. Pieni się średnio, nie przesusza skóry. Z wydajnością jest tak sobie, zużyłam go podczas trzech tygodniowych wyjazdów. Miło go wspominam ze względu na przyjemny zapach i atrakcyjną konsystencję. Jednak opakowanie pozostawia wiele do życzenia. Żelu nie dało się postawić do góry nogami, gdyż ma zaokrągloną końcówkę. Musiałam opierać opakowanie o kran, co mnie dodatkowo irytowało. Ostatecznie wydusiłam całą zawartość i z satysfakcją wyrzuciłam pustą buteleczkę do kosza.
Po raz drugi nie kupię tego żelu. Wolę skusić się na coś większego objętościowo i przed wyjazdami przelewać do sprawdzonych małych butelek (najlepiej po mini peelingu z Joanny).

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Lubię ;-)

Ogólnie jest b. dobry, ponieważ nie wysusza skóry, zapach utrzymuje się po kąpieli, ale co do zapachu...
Może być, aczkolwiek jest troszkę mdły i nudny ;
To raczej wiadomo, że żel nie nawilża za bardzo, no ale czego oczekiwać od zwykłego kosmetyku pod prysznic? Dla mnie ważne są zapach i czy się pieni, i aby nie szkodził.
Używam tego produktu od: grudzień 2010

Cudowny zapach

Zacznę od tego, że jestem fanką grejpfrutów i zapewne to zaważy na mojej ocenie w ogromnym stopniu. Urzekł mnie zapach tego żelu- nie jest chemiczny ani przytłaczający. Produkt co prawda nie pieni się mocno, ale to zaleta (pieniące się żele często podrażniają moją skórę). Jest trochę mało wydajny, ale godny polecenia:)

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Przyjemny.

Zamówiłam go wraz z peelingiem i kremem z tej serii.
+ tani i bardzo wydajny - używam go niemal codziennie od 2 miesięcy i mam jeszcze 1/3 opakowania.
+ gęsta konsystencja.
+ przyjemnie nawilża
+ przede wszystkim cudownie pachnie.

- trochę słabo się pieni.

ładnie pachnie

Nie oczekuję od żelu pod prysznic cudów. Najbardziej zależy mi ładnym zapachu. A w działania specyfików pod prysznic typu: napinanie skóry itp... po prostu nie wierzę.
Żel pachnie naprawdę grejfrutowo, ładnie się pieni. Mnie to w zupełności wystarcza.

Używam tego produktu od:jakiś czas

Niestety...

Kupiłam w promocji z peelingiem i masłem do ciała.Z całej 3 masło było najlepsze.
Plusy:
+ładnie pachnie-niestety tylko z butelki.
+w promocji cena przystępna,wygodne opakowanie

Minusy:
-pachnie ładnie,ale żeby poczuc coś pod prysznicem trzeba zużyc tonę tego żelu.Nie mówiąc już o tym,że na skórze w ogóle go nie czuc.
-słabo się pieni,rzadki,bardzo niewydajny
-jak rzadko zwracam na to uwagę tu nie mam większych wątpliwości-wysusza

Ogólnie bardzo słaby żel.Na pewno więcej nie kupię i nie polecam.

koszmarek

kupiłam całą serię w świątecznej promocji, bo lubię kosmetyki owocowe, żele Oriflame nigdy mnie nie zachwycały, ale postanowiłam dać jeszcze jedną szansę,
ten jest niewydajny
pachnie chwilkę,w dodatku plastikowo
wysusza skórę
ładny ma tylko kolor
będzie służył chyba jako mydło do rąk

Używam tego produktu od:miesiąca, kilka razy

może być

podoba mi się zapach, na lato jest super.
Nie zgadzam się z tym, ze jest niewydajny.. mam go długo,a zużyłam niewiele.
trzeba trochę go wylać, żeby zaczęło sie pienić, ale nie jest drogi, więc za taką cene jest w sam raz ;)
a zapach jest cudny, napewno wrócę do tego kosmetyku ;)

Używam tego produktu od: kilka miesiecy
Ilość zużytych opakowań:pół

Panu już podziękujemy...

Najgorszy zel z serii Nature. Jest glutowaty, w ogole sie nie pieni, mam wrazenie, jakbym myla sie czyms niezwykle "tepym". Zapach jest ledwie wyczuwalny. Czekalam tylko, az pojawi sie u mnie reakcja alergiczna, ale na szczescie nic takiego sie nie stalo. Wydajnosc bardzo marna, trzeba uzyc bardzo wiele, zeby sie przyzwoicie umyc. Starczyl mi na okolo 10 prysznicow. Zaplacilam za niego smieszne pieniadze, byo chyba 4zl, ale i tak uwazam, ze za taka cene mozna kupic cos o wiele lepszego. Skusil mnie letni zapach grejfruta, ale to byl pierwszy i ostatni raz. Krem z tej serii jest duzo lepszy.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Totalnie niewydajny!!!

Przez pół roku nie mogłam zmordować jednej buteleczki żelu z Palmolive. Znudzona zapachem (a lubie zmiany) już się nie mogłam doczekać aż mi się skończy i kupię sobie jakiś nowy żel. Natrafiłam na ten z Oriflame i tutaj totalne rozczarowanie. Umyłam się nim dosłownie pare razy a już nie ma połowy buteleczki - co za badziew :( Przyznaje nie kosztował on fortuny ale... porównując go do żeli chociaży z Avonu jest to istny "rozwodniony kisielek".
Zapach hmmm bywały lepsze taki nawet świeży, nie powala na kolana
Butelka nieciekawa
Nie nawilża
Jak ze sklepu Wszystko za 4 złote - taki poziom

Używam tego produktu od: paru tygodni
Ilość zużytych opakowań: połowa :(

Taki sobie

Ogolnie uwielbiam swieze owocowe zapachy zeli pod prysznic i ten w tej roli sprawdza sie doskonale. Zapach jak najbardziej w porzadku :) oczyszcza skore dosc dobrze, nie wysusza, jednak dosc duzym minusem jest bardzo slaba wydajnosc, zel jest dosc rzadki, przez co bardzo szybko mi sie konczy :)

Używam tego produktu od:raz na jakis czas od kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań:moze 3-4

Przyzwoity

Nie oszukujmy się - żel kupiłam głównie dlatego, że wybitnie mi się spodobał krem z rodziny produktów grejpfrut & miłorząb z Oriflame. Zależało mi też na przedłużeniu oszałamiającego zapachu różowych grejpfrutów.
Krótko mówiąc, żel się spisuje. Cudów nie ma, bo za tę cenę nie ma co ich oczekiwać, ale jako kosmetyk do codziennego stosowania jest dobry. Przyjemnie pachnie, pieni się też nieźle, spektakularnych efektów pielęgnacyjnych nie odnotowałam, mimo to przyjemnie jest go używać. Polecam w połączeniu z resztą produktów tej serii.
Dosyć szybko się kończy.
Ogólnie jest ok.